Atnaujinamos daugiabučio sostinės Žirmūnuose statybos

 (22)
Daugiabutis Žirmūnų namai
Daugiabutis Žirmūnų namai
© Bendrovės nuotr.

Bendrovė „MG Valda“ atnaujino nebaigto statyti daugiabučio namo sostinės Žirmūnų mikrorajone, netoli Žirmūnų ir Kareivių g. sankirtos, statybas. Bendrovė projekto gaivinimą aiškina atsigaunančia nekilnojamojo turto rinka.

„Šį nebaigtą pastatą įsigijome ir sunkmečiu sustabdytas jo statybas atnaujiname, nes matome perspektyvų atsigaunančioje būsto rinkoje. Puikioje vietoje stovinčio ir geromis techninėmis charakteristikomis pasižyminčio daugiabučio likimas domino daugelį. Tuo įsitikinome, kai didelio dėmesio sulaukėme vos pasklidus žiniai apie planuojamą projektą“, – pasakoja projekto vystytojos „MG Valda“ pardavimų skyriaus vadovas Mantas Umbrasas.

Daugiabutyje bus įrengta 108 butai, kurių plotas svyruoja nuo 32 iki 100 kv. m. Projekto generalinis rangovas – bendrovė „Garantas“.

www.DELFI.lt
 
22
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Nekilnojamasis turtas

Statybos be pabaigos: viešbutį rekonstruoja jau beveik dešimt metų (6)

2014 rugsėjo mėn. 2 d. 12:24
Pasikeitus pačiame Klaipėdos centre esančio viešbučio "Viktorija" pastatą valdančios bendrovės pagrindiniams akcininkams atsirado vilties, kad dar 1995 m. pradėta seniausio uostamiesčio viešbučio rekonstrukcija visgi bus baigta.

Kryme iš milijardieriaus atėmė viešbutį (61)

2014 rugsėjo mėn. 2 d. 10:28
Rusijos paskatinti antstoliai šalies aneksuotame Kryme perėmė prabangų pakrantėje esantį viešbučio kompleksą, siejamą su vienu iš turtingiausių Ukrainos verslininkų Igoriu Kolomoiskiu, skelbia BBC.

L. Pinkevičių papiktino kaina, už kurią parduos jo dvarą (76)

2014 rugsėjo mėn. 2 d. 07:34
Verslininkas Laimutis Pinkevičius piktinasi, kad antstolė nutarė parduoti jam priklausantį Lentvario dvarą už gerokai mažesnę kainą, nei iš tikrųjų jis yra vertas.

Parodė klaidą, leidusią skaityti kitų dokumentus (3)

2014 rugsėjo mėn. 2 d. 15:38
Lietuvos statybos leidimų ir statybos valstybinės priežiūros informacinės sistemos „Infostatyba“ tinklalapyje planuojustatyti.lt buvusi klaida leido matyti kitų žmonių ir įmonių pateiktus dokumentus.

Investicijos į renovaciją pasiekė 0,5 mlrd. Lt (28)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 11:17
Investicijos į renovaciją pasiekė 0,5 mlrd. Lt
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Remiantis Būsto energijos taupymo agentūros duomenimis, šiuo metu yra pasirašyta daugiau kaip 600 rangos sutarčių, kurių vertė siekia arti 0,5 mlrd. litų. Skaičiuojama, jog preliminarios investicijos į vieno namo renovaciją sudaro apie 700 000 litų.