Atnaujinamos daugiabučio sostinės Žirmūnuose statybos

 (22)
Bendrovė „MG Valda“ atnaujino nebaigto statyti daugiabučio namo sostinės Žirmūnų mikrorajone, netoli Žirmūnų ir Kareivių g. sankirtos, statybas. Bendrovė projekto gaivinimą aiškina atsigaunančia nekilnojamojo turto rinka.
Daugiabutis Žirmūnų namai
Daugiabutis Žirmūnų namai
© Bendrovės nuotr.

„Šį nebaigtą pastatą įsigijome ir sunkmečiu sustabdytas jo statybas atnaujiname, nes matome perspektyvų atsigaunančioje būsto rinkoje. Puikioje vietoje stovinčio ir geromis techninėmis charakteristikomis pasižyminčio daugiabučio likimas domino daugelį. Tuo įsitikinome, kai didelio dėmesio sulaukėme vos pasklidus žiniai apie planuojamą projektą“, – pasakoja projekto vystytojos „MG Valda“ pardavimų skyriaus vadovas Mantas Umbrasas.

Daugiabutyje bus įrengta 108 butai, kurių plotas svyruoja nuo 32 iki 100 kv. m. Projekto generalinis rangovas – bendrovė „Garantas“.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (22)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Nekilnojamasis turtas

Vilniaus viešbučiai skelbia: vietų nėra (30)

Vilniaus viešbučiai kitą savaitgalį, kai Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse švenčiama daug švenčių, yra visiškai rezervuoti, tačiau Kauno viešbučiai turistų antplūdžio nepajus, sako šio verslo atstovai.

Pajūryje norėjo netradicinio būsto – liko be nieko (113)

Klaipėdos rajone, užmiestyje, vyras sumanė turėti neįprastą būstą – jurtą, bet neliko nei pinigų, nei jurtos ir dėl skolos teko kreiptis į teismą.

Daugėja atvejų, kai vietoj vienbučio netikėtai iškyla daugiabutis (6)

Parengus projektą vieno ar dviejų butų namo statybai, iškyla daugiabučiai ten, kur pagal planavimo dokumentus to daryti negalima. Tokių atvejų itin padaugėjo Palangoje, kituose kurortuose, Vilniuje. Kaip pažaboti įstatymų spragomis besinaudojančius statytojus, aiškintasi Seimo Aplinkos apsaugos komitete.

Lietuviai stato daugiabučius Švedijoje: kaip skiriasi pirkėjai (29)

Ne tik Lietuvos statybininkus, bet ir statybų įmones vilioja Skandinavija, kur ne tik atlyginimai, bet ir nekilnojamojo turto kainos yra kur kas didesnės.

R. Grajauskas. Nekilnojamojo turto rinka vėsta (12)

Po spartaus būsto kainų augimo praėjusiais metais, pirmąjį šių metų ketvirtį jau fiksuotas gerokai lėtesnis augimas, o naujos statybos butai Vilniuje pigo. Nekilnojamojo turto rinką vėsins ne tik subliuškę lūkesčiai dėl kainų augimo po euro įvedimo, bet ir ruošiamos griežtesnės būsto paskolų sąlygos.