Atnaujinamos daugiabučio sostinės Žirmūnuose statybos

 (22)
Daugiabutis Žirmūnų namai
Daugiabutis Žirmūnų namai
© Bendrovės nuotr.

Bendrovė „MG Valda“ atnaujino nebaigto statyti daugiabučio namo sostinės Žirmūnų mikrorajone, netoli Žirmūnų ir Kareivių g. sankirtos, statybas. Bendrovė projekto gaivinimą aiškina atsigaunančia nekilnojamojo turto rinka.

„Šį nebaigtą pastatą įsigijome ir sunkmečiu sustabdytas jo statybas atnaujiname, nes matome perspektyvų atsigaunančioje būsto rinkoje. Puikioje vietoje stovinčio ir geromis techninėmis charakteristikomis pasižyminčio daugiabučio likimas domino daugelį. Tuo įsitikinome, kai didelio dėmesio sulaukėme vos pasklidus žiniai apie planuojamą projektą“, – pasakoja projekto vystytojos „MG Valda“ pardavimų skyriaus vadovas Mantas Umbrasas.

Daugiabutyje bus įrengta 108 butai, kurių plotas svyruoja nuo 32 iki 100 kv. m. Projekto generalinis rangovas – bendrovė „Garantas“.

www.DELFI.lt
 
22
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Nekilnojamasis turtas

Griauna gamyklą, kad iškiltų naujas kvartalas (14)

2014 spalio mėn. 30 d. 13:07
Ketvirtadienį Vilniuje, Aukštaičių g. 7 pradėti buvusios elektros matavimo technikos gamyklos „Skaiteks“ griovimo ir teritorijos valymo darbai. Šioje vietoje bus įgyvendintas projektas „Paupys“.

Kino teatras Gargžduose atnaujintas, bet žiūrovams teks palaukti nuotraukos PRIEŠ ir PO (7)

2014 spalio mėn. 29 d. 17:58
Gargždų kino teatras Minija. J. Mikučio ir A. Daukantienės nuotr.
Savivaldybės nuotr.
Gargždų kino teatro „Minija“ atidarymo po rekonstrukcijos darbų dar teks lukterėti, nes rengiami ir derinami dokumentai Statybos užbaigimo komisijai. Tačiau ir išorė, ir vidus jau sutvarkyti.

Naujovės, prieš skolinantis būstui priversiančios pagalvoti dukart (23)

2014 spalio mėn. 29 d. 14:26
Imančių būsto paskolas laukia naujovės, kurios turėtų priversti skolintis atsakingiau, „Žinių radijui“ sakė Lietuvos bankų asociacijos prezidentas Stasys Kropas.

Ruošiasi statyti aukščiausius bokštus-dvynius (14)

2014 spalio mėn. 28 d. 20:21
Dubajaus statybos bendrovė „Emmar Properties“ ir investicinė bendrovė „Dubai Hodling“ paskelbė apie planus statyti aukščiausius pasaulyje bokštus-dvynius, informuoja „Arabian Business“.

Vieną seniausių Palangos sanatorijų aukoja dėl Lietuvos krepšinio rinktinės (50)

2014 spalio mėn. 28 d. 19:42
Vieną seniausių Palangos sanatorijų aukoja dėl Lietuvos krepšinio rinktinės
Organizatorių nuotr.
Pardavę penkis nekilnojamojo turto objektus didžiausi Palangos poilsio namai „Baltija“ ketina ne tik grąžinti skolas kreditoriams, bet ir į neįtikėtinos kokybės lygį pakelti vieną bendrovei priklausantį viešbutį „Žilvinas“, kad jame vėl norėtų apsistoti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė.