Atnaujinamos daugiabučio sostinės Žirmūnuose statybos

 (22)
Daugiabutis Žirmūnų namai
Daugiabutis Žirmūnų namai
© Bendrovės nuotr.

Bendrovė „MG Valda“ atnaujino nebaigto statyti daugiabučio namo sostinės Žirmūnų mikrorajone, netoli Žirmūnų ir Kareivių g. sankirtos, statybas. Bendrovė projekto gaivinimą aiškina atsigaunančia nekilnojamojo turto rinka.

„Šį nebaigtą pastatą įsigijome ir sunkmečiu sustabdytas jo statybas atnaujiname, nes matome perspektyvų atsigaunančioje būsto rinkoje. Puikioje vietoje stovinčio ir geromis techninėmis charakteristikomis pasižyminčio daugiabučio likimas domino daugelį. Tuo įsitikinome, kai didelio dėmesio sulaukėme vos pasklidus žiniai apie planuojamą projektą“, – pasakoja projekto vystytojos „MG Valda“ pardavimų skyriaus vadovas Mantas Umbrasas.

Daugiabutyje bus įrengta 108 butai, kurių plotas svyruoja nuo 32 iki 100 kv. m. Projekto generalinis rangovas – bendrovė „Garantas“.

www.DELFI.lt
 
22
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Nekilnojamasis turtas

Įspėjimas statantiems namus (15)

2014 balandžio mėn. 18 d. 14:50
Ar teisėti statybą leidžiantys dokumentai, Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija (VTPSI) tikrina jau naudodamasi neseniai sukurta Veiklos planavimo ir rizikos valdymo informacine sistema (RVIS).

Įstūmė į tokią absurdišką padėtį, kad net nebejuokinga (18)

2014 balandžio mėn. 17 d. 13:29
Ką galvotumėte vieną dieną atsitiktinai išgirdę, kad gyvenate ne tuo adresu, kokiu naudojotės daugelį metų – ne tik kitu numeriu pažymėtame name, bet ir kitoje gatvėje?

A. Kazlauskytė. Kuriems Lietuvos piliečiams uždraus pirkti žemę? (58)

2014 balandžio mėn. 17 d. 07:53
Austėja Kazlauskytė
Asmeninio archyvo nuotr.
Seimas balsų dauguma pritarė žemės saugiklių įstatymui, iki absurdo apribosiančiam lietuvių galimybes įsigyti žemės. Kol kas tai – tik tarpinis balsavimo rezultatas. Jeigu įstatymui bus pritarta ir priėmimo etape, nuo gegužės žemę bus galima įsigyti tik valdžios išrinktiesiems. Kas tie išrinktieji, kuriems valdžia leis pirkti žemę?

Žvilgsnis į geidžiamiausių Lietuvos specialistų darbo stalą (126)

2014 balandžio mėn. 18 d. 05:35
Jų reikia visiems. Jų trūksta. Juos prisivilioti vien dideliu atlyginimu nepavyks.

Minskas ieško investuotojų grandioziniam projektui (17)

2014 balandžio mėn. 16 d. 13:23
Minskas ieško investuotojų grandioziniam projektui
Autoriaus nuotr.
Minsko miesto vykdomasis komitetas skelbia konkursą ir ieško investuotojo ar statytojo, norinčio padėti realizuoti didžiulį investicinį projektą "Daugiafunkcinis centras "Minsk-Citi". Apie tai praneša Baltarusijos ambasada Lietuvoje.