Žurnalistas išgalvojo interviu su garsenybėmis

 (7)
Vokietijos žurnalas atsiprašė savo skaitytojų po to, kai kilo įtarimas, jog žurnalistas sufabrikavo keletą interviu su garsenybėmis.
© BBC News
Žurnalas "Sueddeutsche Zeitung" ketina iškelti bylą nepriklausomam žurnalistui iš Los Andželo Tomui Kummeriui.

Apgavystė išaiškėjo, kai "Focus" žurnalo darbuotojai pradėjo narplioti tariamą interviu su Courtney Love, kurį dainininkė neigė davusi.

Pats Kummeris teigė nepadaręs nieko blogo, o savo darbus apibūdino kaip "sumontuotus straipsnius", kuriuos rašydamas jis naudojosi kitais šaltiniais, o ne tiesioginiu interviu su pramogų pasaulio žvaigždėmis.

"Sueddeutsche Zeitung" žurnalo vyriausiasis redaktorius oficialiame skaiytojų atsiprašyme rašė: "Šis įvykis labai pakenkė mūsų žurnalistinei garbei. Jei pasitvirtins įtarimai, kad Kummeris sufabrikavo keletą interviu, tai reikš, kad jis išdavė ne tik mus, bet ir jus."

Žurnale jau buvo publikuotos istorijos apie Love, Kim Basinger ir Bradą Pittą, tačiau redaktoriai ne neįtarė, kad jos gali būti netikros.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Įžymybės parodė, kokios nuotraukos puošia jų telefonų ekranus (33)

Pirmadienio pavakarę „The Gallery“ restorane vyko naujojo „Huawei P10“ pristatymas Lietuvoje. Į renginį susibūrė šalies įžymybės.

Į „Auksinių scenos kryžių“ apdovanojimus susirinko pasipuošę svečiai

Pirmadienio vakarą, Tarptautinę teatro dieną, Klaipėdoje dalijami „Auksiniai scenos kryžiai“. Į renginį susirinko pasipuošę svečiai.

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (18)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (395)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (92)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.