Stingas metė iššūkį šachmatų didmeistriui

 (1)
Stingas - šachmatų karalius? Ketvirtadienį bus suskaičiuotas kiekvienas dainininko ėjimas, kai jis kartu su savo grupės nariais žais prieš šachmatų didmeistrį Gary Kasparovą TV kompanijos ABC rytinės laidos "Labas rytas Amerika" metu.
Mačas, už kurį surinkti pinigai bus pervesti į Stingo Atogrąžų miškų apsaugos fondą, buvo surengtas abiejų vyriškių bendrų pažįstamų dėka.

"[Kasparovo] advokatas, gyvenantis visai netoli manęs, paklausė ar aš norėčiau papietauti [su juo]," sakė Stingas. "Jis žinojo, kad aš žaidžiu šachmatais. Man jau buvo tekę kelis kartus žaisti [su Kasparovu]. Jis ne toks grėsmingas, patikėkite manimi. Aš įsitikinęs, kad jeigu jis grotų gitara kartu su manimi ant scenos, jam taip pat būtų tikrai nelengva."

Stingas prisipažino, kad žaisti prieš Kasparovą yra visgi šiek tiek baugu, todėl paprašė, kad būtų leista žaisti ir jo grupės nariams ant kelių šachmatų lentų.

"Jis turi neįtikėtiną atmintį," sakė Stingas. "30-35 ėjimų žadime, jis gali be jokio vargo iš anksto susirašyti visus ėjimus ir numatyti žaidimo baigtį."

Beje, šį mačą bus galima tiesiogiai stebėti ir asmeniniame Kasparovo internetiniame tinklalapyje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Pirmagimio besilaukiančiai šokėjai S. Kniazevičiūtei pirmieji nėštumo mėnesiai buvo itin nelengvi (9)

„Tuo, kas vyksta grožio pasaulyje, iš tiesų domiuosi. Perskaitau daug informacijos, karščiausias naujienas visuomet išgirstu salonuose, į kuriuos užsuku manikiūro ar pedikiūro, kai ką išmėginu pati. Nežinau kodėl, bet apie blakstienų laminavimą išgirdau tik dabar. Ir jis mane pakerėjo!“, – sakė pirmagimio besilaukianti tituluota šokėja, televizijos šokių projekto „Šok su žvaigžde“ nugalėtoja Sandra Kniazevičiūtė.

Į kino festivalio renginį G. Steponavičių atlydėjo 16 metų jaunesnė mylimoji (78)

2013 m. išsiskyręs Gintaras Steponavičius (49 m.) ilgai vienas neužsibuvo ir netrukus glėbyje glaudė naują mylimąją – 16 metų jaunesnę Vaidę Žygutytę. Trejus metus šiltus jausmus puoselėjanti pora trečiadienio vakarą kartu pasirodė ir „Kino pavasario“ atidarymo ceremonijoje.

Sulieknėjusi ir pastebimai atjaunėjusi L. Kalpokaitė žibėjo „Kino pavasario“ atidarymo ceremonijoje (19)

Trečiadienio vakarą Nacionalinėje filharmonije iškilmingai paminėtas 22-ojo „Kino pavasario“ festivalio startas, subūręs ryškiausius visuomenės veikėjus.

Į Nacionalinę filharmoniją susirinkę kviestiniai svečiai buvo paprašyti pasitempti ir pasipuošti (66)

Trečiadienio vakarą Nacionalinėje filharmonijoje paskelbtas tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ startas. Iškilminga atidarymo ceremonija šįmet pažymimas jau 22-oji festivalio gyvavimo sukaktis.

Prabangius prekinius ženklus mėgstanti bušido mergaitė S. Kateivaitė atskleidė, kiek kainuoja brangiausias jos apdaras (50)

Jei vyktų seksualiausios klaipėdietės rinkimai, į titulą neabejotinai galėtų pretenduoti Simona Kateivaitė. Madai ir stiliui neabejinga mergina pristato internetinės drabužių ir aksesuarų parduotuvės denimdream.com naujausias pavasario/ vasaros kolekcijas.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.