Slapti faktai apie A. Pugačiovos praeitį

 (56)
Ala Pugačiova visada buvo dėmesio centre. Tačiau sovietiniais laikais dainininkės gyvenimą ir kūrybą sekė ne tik paparacai ir gerbėjai, bet ir specialiųjų tarnybų darbuotojai. Neseniai vienas iš buvusių KGB bendradarbių (bent jau taip vyriškis prisistatė ir net parodė pažymėjimą) atskleidė kai kuriuos įdomius faktus apie primadonos praeitį, praneša Dni.ru.
Ala Pugačiova
© Reuters/Scanpix

„1983-1984 m. aš dirbau Berlyne, - pasakojo prisistatyti nepanoręs vyriškis. – Tada Pugačiova su dukra Kristina buvo gastrolėse VDR. Jos vertėja dirbo vokietė, mūsų žmogus, su ja aš tiesiogiai bendradarbiavau. Ji man ir papasakojo, kad A. Pugačiova vedė keistas derybas su prancūzų impresarijumi. Prancūzas pasiūlė: „Ala, palik šitą netikusią šalį (buvo turima galvoje Tarybų Sąjunga), važiuojam į Prancūziją. Tau nieko netrūks.“ Į tai Ala atsakė: „Aš dar nežinau. Bijau dėl Kristinos, mergaitei reikia mokytis“. Bet sutikimą visgi davė.“

Prancūzas turėjo planą: A. Pugačiova turėjo kaip turistė atvažiuoti į vakarų Berlyną, o iš ten lėktuvu nuskristi į Paryžių.

Tačiau šio plano įgyvendinti nepavyko. „Apie pokalbį man papasakojo vertėja, o aš viską pranešiau Maskvai, - tęsė buvęs KGB darbuotojas. – Juk tai buvo laikoma nusikaltimu: 64 baudžiamojo kodekso straipsnis skelbė „Tėvynės išdavimas pabėgant į užsienį“. Maskva paprašė įforminti šią informaciją. Vertėja užrašė viską, ką buvo girdėjusi. Po mėnesio A. Pugačiova buvo iškviesta pokalbio, kuris truko dvi valandas. Tuomet jai buvo pasakyta: „Ala Borisovna, nepamirškite, kad čia jūs reikalinga. Jus myli visa šalis, o ką darysite ten? Dainuosite bordeliuose ir baruose?“ Baigėsi istorija tuo, kad A. Pugačiova atsisakė minties daryti karjerą užsienyje. „Ala viską pripažino ir pasakė, kad Tėvynės niekuomet neparduos, o tas pokalbis tebuvęs momentinis silpnumas, - pasakoja šaltinis. – Po to A. Pugačiovai tris metus nebuvo leidžiama vykti į užsienį ir tik 1986 m. išleido ją į Suomiją. Visa ši informacija yra saugoma KGB archyve Maskvoje“.

Patikrinti archyvus, aišku, neįmanoma. Ar tikėti vyru, prisistačiusiu buvusiu KGB darbuotoju, kiekvieno asmeninis reikalas, rašo laikraštis „Komsomolskaja Pravda“.

Beje, jokios trijų metų pertraukos A. Pugačiovos užsienio gastrolių grafike nebuvo, o neišleidžiama į užsienį ji buvo du kartus: 70-ųjų pabaigoje ir 1983 m.

www.DELFI.lt
Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

S. Mykolaitytė audrina gerbėjus: įsiamžino nuoga (11)

Modelis Solveiga Mykolaitytė pasidalijo nuotrauka, kurioje įsiamžino visiškai nuoga. Beje, krūtinę mergina slėpė rankomis.

Jautrioje parodoje M. Katelynas apsilankė ne tik su žmona, bet ir su pusmečio dukrele (3)

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje vyko mamos dienai skirtos parodos atidarymas. Prieš kelias dienas žymios mamos su vaikais buvo pakviestos dalyvauti projekte, kuriame vaikai vizažo priemonėmis gražino savo mamų veidus. Jautriame, žaidimo forma pateiktame projekte dalyvavo būrys garsių Lietuvos moterų.

Olimpinę aprangą kūrusio „Audimo“ atsakas kritikams: tai dveji metai intensyvaus ir sudėtingo darbo (265)

Po to, kai „Audimas“ pristatė šių metų olimpinę aprangą – sporto ir pramogų pasaulyje kilo tikra audra. Drabužius kritikavo A. Pogrebnojus, A. Jagelavičiūtė, sportininkė A. Palšytė, buvusi sportininkė S. Mykolaitytė bei kiti. Savo poziciją šiuo klausimu išreiškė ir „Audimo“ generalinė direktorė Jurgita Būdienė.

M. Mikutavičius išklojo viską, ką galvoja apie lietuviškas kainas (1233)

Lietuvių pamėgtas apsipirkinėjimas kaimyninėje Lenkijoje, nuolatiniai kainų lyginimai ir pagrįstas burnojimas, jog mūsų šalyje prekės – pernelyg brangios yra nesvetimas ne tik dažnam vidutines ar mažesnes pajamas uždirbančiam lietuviui, bet ir garsiausiems šalies žmonėms. Apie šią aktualią problemą ketvirtadienį prabilo ir atlikėjas Marijonas Mikutavičius.

Triusikų kūrėju išvadintas A. Pogrebnojus metė iššūkį olimpiečių aprangas kūrusiam „Audimui“ (158)

Naujos olimpiečių aprangos sukėlė tikrą ažiotažą pramogų pasaulyje. Vos tik „Audimas“ spėjo pristatyti šiųmečius modelius – kaip mat sulaukė kritikos strėlių. Bene aršiausiai šia tema pasisako dizaineris Aleksandras Pogrebnojus, užsimojęs įrodyti, jog vos per mėnesį gali sukurti kur kas geresnes aprangas.