Scottas Weilandas pasiilgo scenos

Grupės "Stone Temple Pilots", šiuo metu koncertuojančios kartu su "Red Hot Chili Peppers", lyderis Scottas Weilandas prisipažino dabar besijaučiantis ant scenos geriau negu bet kada anksčiau. Beje, gruodžio pabaigoje jis buvo paleistas iš kalėjimo.
"Man tai patinka," sakė jis. "Opiatai yra anestetikai: jie ne tik sustingdo fiziškai, tačiau ir emociškai bei dvasiškai, todėl juos labai sunku suderinti su muzika ir tuo, kas vyksta ant scenos. Dabar aš labiau džiaugiuosi energija, kuria spindiliuoja žiūrovų minia ir kiti keturi grupės nariai. Dabar aš sugebu tuo džiaugtis."

Neseniai iš naujo susituokęs Weilandas, kuris praeityje kelis kartus buvo įklimpęs į narkomanijos liūną, prisipažino dabar galįs kontroliuoti save. Jis kiekvieną dieną lankosi paramos grupės susitikimuose.

Muzikanto teigimu, jis suprato, kad neįmanoma valdyti ir kontroliuoti potraukio narkotikams, todėl jam nėra kitos išeities, kaip tik jų nevartoti.

“Kai įklimpsti į narkotikus, viskas baigiasi vienodai – neigiamai. Tada atrodo lyg tu eitum kovoti su sunkiasvoriu čempionu į ringą ir nuolat gautum spyrius į užpakalį. Tu visada stengiesi nugalėti, apgauti oponentą, tačiau visada baigi veidu į žemę. Tačiau juk galima nusimesti pirštines ir pasakyti, ‘Viskas. Tiesiog juokinga bandyti tai daryti tokiu būdu.’"

"Stone Temple Pilots" dabar įrašinėja naujas dainas, kurios pateks į spalio mėnesį turintį pasirodyti geriausiųjų grupės dainų albumą "Big Bang Babies".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

L. Mikalauskas renginyje pasirodė su nė mėnesio dar neturinčiu sūnumi (14)

Operos solistas Liudas Mikalauskas su žmona Sigita prieš mažiau nei mėnesį vėl prisiminė, ką reiškia auginti naujagimį. Jų šeimyninę trijulę papildė ketvirtasis narys – sūnelis Jonas. Savaitgalį Skaruliuose, Jonavos rajone, vykusiame muzikos festivalyje „Tėvo Stanislovo varpai“ ketveriukė pirmą kartą pozavo prieš „Kas vyksta Kaune“ fotografo objektyvą.

Naujame vaizdo klipe besifilmuojančiai S. Milinytei skausmą teko malšinti medikamentais (21)

Filmuodama muzikinį vaizdo klipą naujausai savo dainai „Every time you leave me" Jungtinėse Amerikos valstijose gyvenanti atlikėja Simona Milinytė ne tik sušalo, tačiau ir turėjo įveikti ir fizinį skausmą. Filmavimas vyko praėjus vos savaitei po avarijos kuomet į žalio šviesoforo signalo laukiančią Simoną rėžėsi trumpąją žinutę rašiusio vaikino automobilis. „Filmavausi vartodama nuskausminamuosius vaistus bei naudodama skausmo pleistrus", - DELFI pasakojo Simona.

J. Jurkutė paviešino mielą akimirką su savo trijų mėnesių dukrele (57)

Jau beveik keturis mėnesius aktorė bei TV laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė gyvena mamos gyvenimą. Kovo 29 dieną išvydo jųdviejų su vyru ilgai lauktas stebuklas - dukrytė Kornelija. Pirmadienį žinoma moteris su socialinių tinklų bičiuliais pasidalino nuotrauka, kurioje užfiksuota jos šilta akimirka su kūdikiu.

A. Tamulytės grožio paslaptis – judrumas, žingeidumas, meile švytinčios akys ir drąsa išlikti savimi (11)

Jau ne pirmą vasarą žavioji teatro aktorė Aurelija Tamulytė leidžia Palangoje. Iš šio kurorto aktorė važinėja į kitus Lietuvos miestus, kuriuose jai tenka vaidinti, o sostinę ir jos įkyrų bruzdesį šiltuoju metų laiku stengiasi visai pamiršti.

V. Pliadytė-Jakutienė neria į nuosavą verslą: galiausiai pribrendau ir veiksmams (113)

Buvusi muzikinės grupės „Naujosios pupytės“ narė Vita Pliadytė-Jakutienė neseniai pristatė naują savo projektą – butiką „Dolce Vita“. Tačiau DELFI žinoma moteris atskleidė, jog tikrosios savo svajonės ji dar neįgyvendino. „Dar reikia įdirbio ir laiko. Norėčiau atidaryti ir parduotuvę, bet kol kas anksti apie tai kalbėti“, - prasitarė pašnekovė.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.