Scottas Weilandas pasiilgo scenos

Grupės "Stone Temple Pilots", šiuo metu koncertuojančios kartu su "Red Hot Chili Peppers", lyderis Scottas Weilandas prisipažino dabar besijaučiantis ant scenos geriau negu bet kada anksčiau. Beje, gruodžio pabaigoje jis buvo paleistas iš kalėjimo.
"Man tai patinka," sakė jis. "Opiatai yra anestetikai: jie ne tik sustingdo fiziškai, tačiau ir emociškai bei dvasiškai, todėl juos labai sunku suderinti su muzika ir tuo, kas vyksta ant scenos. Dabar aš labiau džiaugiuosi energija, kuria spindiliuoja žiūrovų minia ir kiti keturi grupės nariai. Dabar aš sugebu tuo džiaugtis."

Neseniai iš naujo susituokęs Weilandas, kuris praeityje kelis kartus buvo įklimpęs į narkomanijos liūną, prisipažino dabar galįs kontroliuoti save. Jis kiekvieną dieną lankosi paramos grupės susitikimuose.

Muzikanto teigimu, jis suprato, kad neįmanoma valdyti ir kontroliuoti potraukio narkotikams, todėl jam nėra kitos išeities, kaip tik jų nevartoti.

“Kai įklimpsti į narkotikus, viskas baigiasi vienodai – neigiamai. Tada atrodo lyg tu eitum kovoti su sunkiasvoriu čempionu į ringą ir nuolat gautum spyrius į užpakalį. Tu visada stengiesi nugalėti, apgauti oponentą, tačiau visada baigi veidu į žemę. Tačiau juk galima nusimesti pirštines ir pasakyti, ‘Viskas. Tiesiog juokinga bandyti tai daryti tokiu būdu.’"

"Stone Temple Pilots" dabar įrašinėja naujas dainas, kurios pateks į spalio mėnesį turintį pasirodyti geriausiųjų grupės dainų albumą "Big Bang Babies".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Alyvuogių aliejaus pažinimo vakare – gurmaniška puota garsenybėms (12)

Alyvuogių aliejus gali būti ne tik skanus, bet ir labai sveikas – tuo įsitikino būrys kviestinių svečių. Ketvirtadienio vakarą parduotuvėje „Itališko skonio gurmanai“ buvo surengta paskaita, kurios metu garsenybės mokėsi pažinti, suprasti ir ragauti alyvuogių aliejų. Vakaro metu buvo sugriautas ne vienas mitas apie šį bene kiekvienuose namuose esantį produktą ir išragauti parduotuvėje esantys gurmanų vertinami itališki skanėstai.

Besiskiriančių cirko artistų M. ir A. Zobovų drama: vyras žmoną purvais drabsto negailėdamas (82)

„VIP cirko“ direktorius Mykolas Zobovas (65 m.) ir jo ilgametė mylimoji Agnė Zobovienė (37 m.) po 15 bendro gyvenimo metų nusprendė oficialiai pasukti skirtingais keliais, tačiau skyrybos gerokai apkarto, mat M. Zobovas nepaliaujamai drabsto sutuoktinę purvais. Laidos „KK2“ reportaže vyras net prilygino A. Zobovienės neištikimybę prostitucijai.

A. Kavaliauskaitė susižadėjo su mylimuoju T. Legenzovu (8)

„Mis Lietuva 2014“ Agnė Kavaliauskaitė ištarė savo mylimąjam šokėjui Tomui Legenzovui lemtingąjį „taip“ – pora susižadėjo po daugiau nei šešerius metus trukusios draugystės.

D. Bosas kviečia padėti ligos užkluptam mažam berniukui (20)

Savo polinkiu padėti kitiems garsėjanti Daina Bosas ketvirtadienio popietę kreipėsi į „Facebook“ draugus su prašymu pagelbėti. Šįkart žinoma verslininkė paviešino jautrią sergančio berniuko istoriją ir prašė padėti ją viešinti bei paremti šeimą.

Prieš 13 metų prie altoriaus žengusi I. Stumbrienė vėl apsivilks nuotakos suknelę (50)

2004-aisiais prie altoriaus žengusi Inga Stumbrienė iki šiol pamena tą jaudulį. „Lyg tai būtų buvę vakar“, – šyptelėjo Inga, besiruošdama vėl užsivilkti vestuvinę suknelę. Tiesa, šįkart su ja ji žengs podiumu.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.