P.Kensit turėtų labiau "prižiūrėti" savo vyrą L.Gallagherį

Moteris, 6 valandas praleidusi "Oasis" nario Liamo Gallagherio miegamajame, perspėjo jo žmoną Patsy Kensit: "Jeigu tu neišmoksi prižiūrėti savo vyro, tu jį prarasi."
Modeliuojanti galvos apdangalus garsenybėms Ivy Silberstein prisipažino: "Aš nemanau, kad Patsy yra jam tinkama moteris. Jis tam tikra prasme revoliucionierius, o ji - aktorė. Jam reikia labiau artistiškesnės ir dvasingesnės moters, tokios kaip Yoko Ono."

Ivy pasimatymas su Liamu įvyko "Trump International" viešbutyje Niujorke, kuriame dainininkas buvo apsistojęs savo koncertinio turo po Ameriką metu.

32-iejų metų Ivy, artima Monicos Lewinsky draugužė, teigė, kad pats Liamas pakvietęs ją užsukti į prabangius apartamentus ir aptarti jo norimą skrybėlę.

Ivy, sukūrusi skrybėles tokioms garsenybėms kaip Debbie Harry, Tommy Lee ar Mickey Rourke, paneigė mylėjusis su "Oasis" vokalistu. "Liamas yra fantastiškas, žavus ir neįtikėtinai seksualus, tačiau Patsy neurėtų jaudintis. Aš neketinu iš jos paveržti Liamo," sakė modeliuotoja.

"Aš nesu heteroseksuali ar biseksuali - greičiau aseksuali. Aš nesimylėjau jau daug mėnesių ir esu atsidavusi savo darbui. Aš tikrai nemiegojau su Liamu. Galbūt pasirodys, kad tai nebuvo pats tinkamiausias laikas matuotis skrybėlę, tačiau toks jau tas pasaulis, kuriame aš gyvenu."

"Liamas visą laiką kalbėjo apie savo vedybas. Jo kambarys buvo išklotas Patsy ir jų vaiko nuotraukomis. Aišku, kad jis juos abu labai myli," pridūrė Ivy. "Patsy turbūt nesupranta, ką roko žvaigždėms reiškia koncertinis turas. Ji turbūt išprotėjusi, kad leidžia jam vienam važiuoti į turą. Patsy turėtų tuoj pat atvažiuoti ir būti kartu su Liamu."

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Alyvuogių aliejaus pažinimo vakare – gurmaniška puota garsenybėms (12)

Alyvuogių aliejus gali būti ne tik skanus, bet ir labai sveikas – tuo įsitikino būrys kviestinių svečių. Ketvirtadienio vakarą parduotuvėje „Itališko skonio gurmanai“ buvo surengta paskaita, kurios metu garsenybės mokėsi pažinti, suprasti ir ragauti alyvuogių aliejų. Vakaro metu buvo sugriautas ne vienas mitas apie šį bene kiekvienuose namuose esantį produktą ir išragauti parduotuvėje esantys gurmanų vertinami itališki skanėstai.

Besiskiriančių cirko artistų M. ir A. Zobovų drama: vyras žmoną purvais drabsto negailėdamas (82)

„VIP cirko“ direktorius Mykolas Zobovas (65 m.) ir jo ilgametė mylimoji Agnė Zobovienė (37 m.) po 15 bendro gyvenimo metų nusprendė oficialiai pasukti skirtingais keliais, tačiau skyrybos gerokai apkarto, mat M. Zobovas nepaliaujamai drabsto sutuoktinę purvais. Laidos „KK2“ reportaže vyras net prilygino A. Zobovienės neištikimybę prostitucijai.

A. Kavaliauskaitė susižadėjo su mylimuoju T. Legenzovu (8)

„Mis Lietuva 2014“ Agnė Kavaliauskaitė ištarė savo mylimąjam šokėjui Tomui Legenzovui lemtingąjį „taip“ – pora susižadėjo po daugiau nei šešerius metus trukusios draugystės.

D. Bosas kviečia padėti ligos užkluptam mažam berniukui (20)

Savo polinkiu padėti kitiems garsėjanti Daina Bosas ketvirtadienio popietę kreipėsi į „Facebook“ draugus su prašymu pagelbėti. Šįkart žinoma verslininkė paviešino jautrią sergančio berniuko istoriją ir prašė padėti ją viešinti bei paremti šeimą.

Prieš 13 metų prie altoriaus žengusi I. Stumbrienė vėl apsivilks nuotakos suknelę (50)

2004-aisiais prie altoriaus žengusi Inga Stumbrienė iki šiol pamena tą jaudulį. „Lyg tai būtų buvę vakar“, – šyptelėjo Inga, besiruošdama vėl užsivilkti vestuvinę suknelę. Tiesa, šįkart su ja ji žengs podiumu.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.