P.Kensit turėtų labiau "prižiūrėti" savo vyrą L.Gallagherį

Moteris, 6 valandas praleidusi "Oasis" nario Liamo Gallagherio miegamajame, perspėjo jo žmoną Patsy Kensit: "Jeigu tu neišmoksi prižiūrėti savo vyro, tu jį prarasi."
Modeliuojanti galvos apdangalus garsenybėms Ivy Silberstein prisipažino: "Aš nemanau, kad Patsy yra jam tinkama moteris. Jis tam tikra prasme revoliucionierius, o ji - aktorė. Jam reikia labiau artistiškesnės ir dvasingesnės moters, tokios kaip Yoko Ono."

Ivy pasimatymas su Liamu įvyko "Trump International" viešbutyje Niujorke, kuriame dainininkas buvo apsistojęs savo koncertinio turo po Ameriką metu.

32-iejų metų Ivy, artima Monicos Lewinsky draugužė, teigė, kad pats Liamas pakvietęs ją užsukti į prabangius apartamentus ir aptarti jo norimą skrybėlę.

Ivy, sukūrusi skrybėles tokioms garsenybėms kaip Debbie Harry, Tommy Lee ar Mickey Rourke, paneigė mylėjusis su "Oasis" vokalistu. "Liamas yra fantastiškas, žavus ir neįtikėtinai seksualus, tačiau Patsy neurėtų jaudintis. Aš neketinu iš jos paveržti Liamo," sakė modeliuotoja.

"Aš nesu heteroseksuali ar biseksuali - greičiau aseksuali. Aš nesimylėjau jau daug mėnesių ir esu atsidavusi savo darbui. Aš tikrai nemiegojau su Liamu. Galbūt pasirodys, kad tai nebuvo pats tinkamiausias laikas matuotis skrybėlę, tačiau toks jau tas pasaulis, kuriame aš gyvenu."

"Liamas visą laiką kalbėjo apie savo vedybas. Jo kambarys buvo išklotas Patsy ir jų vaiko nuotraukomis. Aišku, kad jis juos abu labai myli," pridūrė Ivy. "Patsy turbūt nesupranta, ką roko žvaigždėms reiškia koncertinis turas. Ji turbūt išprotėjusi, kad leidžia jam vienam važiuoti į turą. Patsy turėtų tuoj pat atvažiuoti ir būti kartu su Liamu."

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Reido metu neblaivus prie vairo sučiuptas šokėjas A. Bajoras: alkotesteris parodė daugiau nei promilę (9)

Žinomas šokėjas ir šokių projektų dalyvis Arturas Bajoras naktį iš penktadienio į šeštadienį buvo pričiuptas neblaivus už vairo. Tai jau ne pirmas kartas kai žinomas vyras vairuoja neblaivus. Tiesa, pirmasis kartas pasibaigė blogiau.

A. Vėberis pasipiršo ilgametei mylimajai (18)

Legendinės muzikinės grupės „Naktinės personos“ narys Aras Vėberis susižadėjo su savo ilgamete gyvenimo drauge Martyna Kerbedyte. Šią žinią DELFI patvirtino ir pats atlikėjas.

Neįprasčiausi garsenybių vaikų vardai: vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės (152)

Kol visas pasaulis svarsto, kodėl Kim Kardashian savo vaikams North West ir Saint suteikė pasaulio krypčių vardus, o aktorė Gwyneth Paltrow dukrą Apple pavadino obuoliu, Lietuvos garsenybės savo atžaloms suteikia ne ką mažiau negirdėtus vardus. Vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės.

Saulėtoje Graikijoje Š. Jasikevičius vedė savo vaikų motiną A. Douką (29)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.

Į Palangą renkasi Lietuvos rinktinės krepšininkai: kai kuriuos lydi šeimos, kiti atvyksta vieni (8)

Penktadienį į pajūrį atvykę Lietuvos krepšinio rinktinės krepšininkai atrodė apsipalaidavę ir linksmai nusiteikę. Žinomus vyrus į pasiruošimo čempionatui stovyklą lydėjo žmonos, gyvenimo draugės ir vaikai. Tačiau kai kurie jų Palangą pasiekė vieni.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.