Noelis ir vėl užsipuolė savo brolį Liamą

 (2)
"Oasis" žvaigždė Noelis Gallagheris prisipažino, kad šiuo metu negali būti viename kambaryje su savo broliu Liamu.
Noelis teigė, kad broliai neseniai turėjo 'esminių nesutarimų', dėl kurių jis būtent ir pasitraukė iš šiuo metu vykstančio "Oasis" turo.

Dainų autorius ir gitaristas, dalyvaudamas radijo stoties "Radio 1" laidoje, sakė: "Tai aš, kurio dėka grupė buvo kartu šiuos 6-7 metus, tačiau dabar man tapo tiesiog neįmanoma būti ant vienos scenos arba viename kambaryje su juo (Liamu)." Noelis pasitraukė iš koncertinio turo gegužės mėnesį.

Žiniasklaidoje iš karto pasigirdo nuomonių, kad muzikantas viso labo nusprendė daugiau laiko praleisti su savo žmona Meg ir penkių mėnesių dukrele Anais, tačiau pats Noelis šiuos gandus pavadino visišku šlamštu.

"Man nepatinka, kad žmonės viską teisiną faktu, kad aš neva norėjau praleisti daugiau laiko namuose. Jeigu jūs paragautumėte mano žmonos paruoštos arbatos, jūs to tikrai nenorėtumėte mano vietoje!" prisipažino Noelis pridurdamas, kad ketina ir vėl prisijungti prie grupės koncertų Britanijoje metu.

"Aš vis dar turiu esminių nesutarimų su tuo vaikinu, dainininku," sakė Noelis. "Šiuo metu aš tikrai negaliu koncertuoti kartu su Liamu, nes jis tapo tikru idiotu. Dabar aš neketinu leistis į detales, nes mes viską asmeniškai išsiaiškinsime pasibaigus koncertiniam turui."

Beje, neseniai "Oasis" numatė dar viena papildomą koncertą Paryžiuje birželio 21-ą dieną.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Su sužadėtiniu išsiskyrusi K. Ivanova renginyje pasirodė su nauju mylimuoju (32)

Trečiadienio vakarą Pietų Korėjos bendrovė „Samsung“ Niujorke pristatė savo šių metų didžiausią naujovę „Samsung Galaxy S8“ ir šio modelio galingesnę versiją „Galaxy S8+“.

O. Gasanovas: visad atrodė, kad mirsiu sulaukęs trisdešimt kelerių, todėl kasdien ir stengiuosi kuo daugiau pamatyti (4)

Rodos, jo pilna visur. Tai jis televizijos eteryje sveikinasi iš Niujorko, Londono ar Dubajaus, pasakodamas ten gyvenančių tautiečių istorijas laidoje „Emigrantai“, tai dalinasi asmenukėmis iš Barselonos, Amsterdamo ar Rio de Žaneiro. Jo balsas skamba „Zip Fm“ radijo laidose, o kelionėse sutiktų išskirtinių žmonių istorijos nugula žurnalo „Happy 365“ puslapiuose. Orijaus Gasanovo kasdienybė – spalvinga, pozityvi ir dinamiška. Tokia ir jo paskyra socialiniame tinkle „Instagram“, kurią seka daugiau nei 30 000 gerbėjų.

Be makiažo pasirodžiusi O. Pikul-Jasaitienė: vyras sakė, tokia labai patinku (53)

Viešumoje Osaną Pikul-Jasaitienę dažniausiai matome pasipuošusią kruopščiu makiažu, tačiau moteris nebijo pademonstruoti ir natūralų grožį. Tokia natūralia asmenuke feisbuke pasidalijusi Oksana tiesiog paskendo komplimentų jūroje.

Londone aktoriaus karjeros siekiantis Ž. Tratas: apie naują vardą ir neišpildytus jam pažadus (38)

Lietuvoje realybės šou, vaidmenimis serialuose bei reklamose išgarsėjęs Žilvinas Tratas šiuo metu gyvena Londone ir tolimesnių karjeros galimybių siekia ten. LRT televizijos laidos „Emigrantai“ kūrėjams vyras sutiko papasakoti apie pasikeitusį gyvenimą, naują vardą ir priežastis, dėl ko bėgo iš Lietuvos.

Į viešumą iškilus žiniai apie subyrėjusią G. Karaliūnaitės šeimą – atvira jos išpažintis: meilė baigiasi ties pinigais (242)

Ankstyvą trečiadienio rytą Gintarės Karaliūnaitės-Canuel vyras Marcas Andre Canuelis savo feisbuke paviešino įrašą, kuriuo apkaltino savo žmoną Gintarę bandymu nuo jo atplėšti jųdviejų dukrą Sofiją. Žinia apie poros nesutarimus buvo netikėta, tačiau po kelių valandų tylos G. Karaliūnaitė-Canuel nusprendė nebetylėti ir DELFI atvirai papasakojo apie jau antrus metus besitęsiančius pykčius bei subyrėjusią šeimą.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.