Kačerginėje amžiną meilę prisiekė talentingų krepšininkų pora

 (54)
Šiltą ir saulėtą šeštadienį Kauno rajone esančioje Kačerginės Šv. Onos koplytėleje susituokė garsių krepšininkų pora Giedrė Paugaitė (26) ir Arnas Labuckas (29). Jaunuosius pasveikinti atvyko šeima, draugai, krepšinio pasaulio atstovai. Beje, poros liudininkais tapo krepšininkė Eglė Šulčiūtė ir jos vyras Marijus Gecevičius.
Giedrė Paugaitė ir Arnas Labuckas
© A.Barzdžiaus nuotr.

Tuoktuvės vyko nedidelėje medinėje koplyčioje, apsuptoje miško, ji pastatyta 1998 m., remiantis Vytauto Landsbergio-Žemkalnio 1936 metų projektu. Krepšininkų pora šią svarbią dieną pasirinko švęsti jaukiame, maždaug pusšimčio asmenų rate, jie visi tilpo į nedidelę koplyčią. Jaunoji dėvėjo baltą, ilgą, nėriniuotą „Inži“ mados namų kurtą suknelę ir buvo pasipuošusi ilgu nuometu, o jaunasis - vilkėjo juodą kostiumą.

Labiausiai jaudinanti vestuvių akimirka - priesaikos sakymas: jaunoji tardama pasižadėjimo žodžius labai susijaudino ir pradėjo verkti, ją raminti puolė jaunikis, švelniai nuvalydamas jai laimės ašaras.
Jau po ceremonijos, ką tik išėję, iš laimės švytintys jaunieji Labuckai buvo apibarstyti baltais žiedlapiais, o jaunikis garsiai ištarė: „Štai, pažiūrėkite, kokia graži mano nuotaka!“. Sveikintojai pritardami plačiai šypsojosi, netrukus visi buvo pakviesti pakelti taurę šampano už naujos šeimos laimę.

A. Labuckas po to priėjo atiduoti pagarbą uošviui - paspaudė ranką ir padėkojo: „Ačiū, kad tokią gražią dukrą užauginote, padėkosiu dar kartą“. Mamos krepšininkas nuoširdžiai paklausė: „Mama, nejau visą laiką būsi su tamsiais akiniais?", - mat jos veidą puošė saulės akiniai.

Krepšininkai išsiskiria savo ūgiu: Greta, pasirinkusi vyro pavardę ir tapusi Labuckiene, yra 192 cm ūgio, o jaunikis Arnas - 203 cm.

Šią svarbią dieną pasveikinti poros atvažiavo žinomas krepšininkas Martynas Gecevičius su žmona, žinoma tenisininke, trenere Lina Stančiūte-Gecevičiene.

Svečiams nauja Labuckų šeima džiugiai demonstravo meilės ženklus - balto ir geltono aukso žiedus. Po ceremonijos su svečių svita Greta ir Arnas Labuckai patraukė švęsti į Birštoną. Medaus mėnesį pora leis JAV, išvyks pirmadienį ir ilsėsis tris savaites.

Greta ir Arnas draugauti pradėjo prieš trejus metus, susižadėjo pernai vasarą, atostogų Paryžiuje metu. 2016 m. liepos 8 d., apie savo sužadėtuves jie paskelbė „Instagram" paskyroje. Nuotraukoje buvo matyti ant piršto užmautas žiedas, rankoje laikoma raudona rožė ir Eifelio bokštas.

Kaunietis krepšininkas A. Labuckas atstovavo Rygos VEF, gegužės pabaigoje A. Labuckas Latvijoje pasipuošė šalies pirmenybių aukso medaliu. Jo komanda Rygos VEF palaužės „Ventspils“ klubą. Užpraeitą sezoną jis žaidė Panevėžio „Lietkabelyje“.

Mažeikietė G. Paugaitė šį sezoną žaidė Latvijos sostinės Rygos TTT komandoje. G. Labuckienė prieš vasarą sudarė kontraktą su Krokuvos „Wisla“ komanda, kur toliau žais A. Labuckas, kol kas neaišku.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Stilistės studijas baigusi ir Italiją paliekanti K. Meschino neslepia kylančio graudulio (10)

Vilniaus verslininkų dukra Karolina Meschino pirmadienį atsiėmė trejus metus lauką Stilistės ir estetikos kūrėjos diplomą. Kaip pati Karolina pasakojo DELFI, šiuo metu jos viduje sumišusios emocijos: ir džiaugsmas, ir graudulys.

Net neatlikęs visos bausmės J. Radzevičius sulaukė malonės (385)

Neblaivus pėsčiųjų perėjoje partrenkęs ir mirtinai pensininką sužalojęs televizijos laidų ir renginių vedėjas Jonas Radzevičius sulaukė malonės – teismas nutarė anksčiau laiko panaikinti jam taikomus apribojimus.

G. Rutkauskienė-Vasha ryžosi tatuiruotei itin skausmingoje vietoje: atėjus į saloną pasiūlė gerai pagalvoti (51)

Graikijoje gyvenanti, tačiau šiuo metu Lietuvoje su vyru Ronaldu bei dukrele Adrija atostogaujanti, Gabrielė Rutkauskienė-Vasha pasidalijo nuotrauka, kurioje matyti, jog jos kūną puošia jau antra tatuiruotė.

Stilistė V. Šaulytė atskleidė darbo užkulisius: nuolatinis skubėjimas, nešuliai ir mėlynės ant rankų (5)

Pirmoji moksleivių „Facebook“ LIVE televizija jau kurį laiką laidoje „8ToGo“ kalbina žinomus įvairių profesijų atstovus, kuriuos priverčia prisiminimais grįžti į mokyklos laikus ir papasakoti apie įdomiausius karjeros kelio vingius. Naujausioje laidoje Danielius ir Tomas kalbino žinomą stilistę Viktoriją Šaulytė, kuri laidos žiūrovams ne tik atskleidė stilisto darbo užkulisius, bet ir pasidalino pikantiškomis mokyklos laikų istorijomis.

Naujausioje Monikos Linkytės fotosesijoje – nematyti Londono vaizdai (7)

Atlikėjai Monikai Linkytei ši vasara – kitokia. Dainininkė ką tik grįžo vasaros koncertams iš Londono, kur pabaigė pirmuosius muzikos kūrybos studijų metus BIMM universitete, ir stilinga fotosesija įamžino pirmą vasarą Didžiojoje Britanijoje. Fotosesijoje Monika norėjo Londoną atspindėti tokį, koks jis yra jai: spalvingas, įkvepiantis ir nuolat besikeičiantis.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.