Julia Roberts ieško paguodos senoje aistroje

Ar Julia Roberts aistringas romanas su aktoriumi Benjaminu Brattu atsidūrė aklavietėje? Kai kurie šaltiniai iš Holivudo mano , kad taip.
Neseniai "Gražios moters" (Pretty Woman) žvaigždė buvo pastebėta kartu su savo buvusia meile Jasonu Patricu, su kuriuo ji pabėgo į Airiją prieš tai 1991-aisiais prie altoriaus palikusi Kieferį Sutherlandą.

Praeitą savaitę Julia ir Jasonas buvo nufotografuoti viename iš Los Andželo parkų, kuriame jie vaikščiojo meiliai apsikabinę ir bučiavosi. Atrodo, jog aktorės santykiai su Benjaminu atsidūrė bėdoje.

Iki šiol visi manė, kad Julia pagaliau susies savo gyvenimą su Benjaminu. Beje, pastarasis kartu su Valu Kilmeriu ir Tomu Sizemore’u vaidina netrukus pasirodysiančioje juostoje "Raudonoji planeta" (Red Planet).

Kai kurių apžvalgininkų nuomone, būtų keista, jei Julia vėl sugrįžtų pas vyriškį, ant kurio peties verkė, kai nutrūko jos santykiai su Kieferiu Sutherlandu.

Patricko atstovas griežtai neigia bet kokius santykius tarp Jasono ir Roberts. Pagaliau tai ir nesvarbu. Daug įdomiau, kokias išvadas padarys Benjaminas Brattas pamatęs nuotraukas, mirgančias visuose JAV bulvariniuose laikraščiuose.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (13)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (314)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (66)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (84)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (685)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.