Julia Roberts ieško paguodos senoje aistroje

Ar Julia Roberts aistringas romanas su aktoriumi Benjaminu Brattu atsidūrė aklavietėje? Kai kurie šaltiniai iš Holivudo mano , kad taip.
Neseniai "Gražios moters" (Pretty Woman) žvaigždė buvo pastebėta kartu su savo buvusia meile Jasonu Patricu, su kuriuo ji pabėgo į Airiją prieš tai 1991-aisiais prie altoriaus palikusi Kieferį Sutherlandą.

Praeitą savaitę Julia ir Jasonas buvo nufotografuoti viename iš Los Andželo parkų, kuriame jie vaikščiojo meiliai apsikabinę ir bučiavosi. Atrodo, jog aktorės santykiai su Benjaminu atsidūrė bėdoje.

Iki šiol visi manė, kad Julia pagaliau susies savo gyvenimą su Benjaminu. Beje, pastarasis kartu su Valu Kilmeriu ir Tomu Sizemore’u vaidina netrukus pasirodysiančioje juostoje "Raudonoji planeta" (Red Planet).

Kai kurių apžvalgininkų nuomone, būtų keista, jei Julia vėl sugrįžtų pas vyriškį, ant kurio peties verkė, kai nutrūko jos santykiai su Kieferiu Sutherlandu.

Patricko atstovas griežtai neigia bet kokius santykius tarp Jasono ir Roberts. Pagaliau tai ir nesvarbu. Daug įdomiau, kokias išvadas padarys Benjaminas Brattas pamatęs nuotraukas, mirgančias visuose JAV bulvariniuose laikraščiuose.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Saulėtoje Graikijoje Š. Jasikevičius vedė savo vaikų motiną A. Douką (25)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.

Į Palangą renkasi Lietuvos rinktinės krepšininkai: kai kuriuos lydi šeimos, kiti atvyksta vieni (4)

Penktadienį į pajūrį atvykę Lietuvos krepšinio rinktinės krepšininkai atrodė apsipalaidavę ir linksmai nusiteikę. Žinomus vyrus į pasiruošimo čempionatui stovyklą lydėjo žmonos, gyvenimo draugės ir vaikai. Tačiau kai kurie jų Palangą pasiekė vieni.

Vilniuje susituokė menininkai D. Gnedinas ir A. Sunklodaitė (6)

Penktadienio popietę sostinėje aukso žiedus sumainė kompozitorius Deividas Gnedinas ir aktorė bei režisierė Agnė Sunklodaitė.

Po metus trukusio gydymo A. Janonis pagaliau džiaugiasi holivudine šypsena (12)

Praėjusią vasarą dainininkui, muzikinių projektų dalyviui Audriui Janoniui buvo pradėtas ortodontinis dantų gydymas. Nepraėjus nė metams Audriui buvo nuimti breketai ir šiandien atlikėjas džiaugiasi savo išvaizda. Plačiau apie gydymą, kuris truko trumpiau, nei buvo prognozuota, bei emocijas nuėmus kabes A. Janonis sutiko papasakoti interviu.

Graikijoje tuokiasi Š. Jasikevičius ir A. Douka (169)

Nors jiedu ir iki šiol atrodė kaip vyras ir žmona, įteisinti santykius bei prisiekti meilę liudininkų akivaizdoje susiruošė tik dabar. Penktadienį, po 8 metų draugystės, lydimi savo dviejų paaugusių vaikų, Graikijoje tuokiasi Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius (41) ir Anna Douka (32). Žinią DELFI patvirtino „Žalgirio“ komunikacijos direktorius A. Kiveris.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.