Jaggeris stebėjo buvusios žmonos viešą apsinuoginimą

 (1)
Manekenė iš Teksaso Jerry Hall (Džeri Hol) pirmadienį vakare debiutavo Londono spektaklyje, kuriame jai tenka pasirodyti nuogai, o tarp žiūrovų sėdėjo jos buvęs vyras Mickas Jaggeris (Mikas Džageris).
J. Hall debiuto - vidutinio amžiaus viliotojos ponios Robinson vaidmens “Abituriente” (The Graduate) - buvo nekantriai laukta. Manekenė šiame spektaklyje pakeitė Holivudo aktorę Kathleen Turner (Ketlin Terner), kuri savo apsinuoginimu vienoje scenoje buvo sukėlusi sensaciją.

J. Hall, kuri vaidmeniui rengėsi imdama vaidybos pamokas bei lankydama jogos ir svarmenų kilnojimo treniruotes, prieš pasirodymą “Gielgud” teatre jaudinosi, rašo laikraštis “The Times”.

Anot “Express”, pernai su “Rolling Stone” lyderiu išsiskyrusi manekenė prieš scenos debiutą po 10 metų pertraukos nusikirpo juosmenį siekusius šviesius plaukus.

Pirmadienio spektaklis yra pirmasis iš kelių, rodomų prieš oficialią premjerą kitą savaitę.

Kaip pranešama, J. Hall dėl šio vaidmens teko smarkiai pakovoti su kino žvaigždėmis Sharon Stone (Šeron Stoun) bei Goldie Hawn (Goldi Hon).

Manekenė stengėsi pernelyg nepabrėžti nuogybės. “Truputį baugina, bet tai tik nedidelė apsinuoginimo scena”, sakė ji.

Anot gandų, britų aktorė Joan Collins (Džoan Kolins), kuri 8-ajame dešimtmetyje filmuodavosi nedaug prisidengusi, atmetė pasiūlymą vaidinti “Abituriente”, nes nenorėjo apsinuoginti. Jai buvo siūlyta po kiek laiko pakeisti J. Hall.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (187)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (71)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (754)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.

I. Stonkuvienė: negaliu suprasti moterų, kurios, prabėgus savaitei po gimdymo, spraudžiasi į korsetą (86)

Indrė Stonkuvienė – moteris-raketa. Bent jau taip atrodo, išgirdus kiek veiklos ji turi ir bandant suprasti, kaip viską suspėja. Aktorė, televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, humoristė, stilistė, mama, žmona, nuomonės formuotoja, bendradarbiaujanti su įvairiausių projektų kūrėjais... Galima vardinti ir vardinti. Su masių širdis užkariavusia, pozityvumu spinduliuojančia, iš savęs ir visuomenės stereotipų pasijuokti nebijančia Indre kalbamės apie tai, ką ji mėgsta labiausiai.

D. Bunkaus sužadėtinė V. Siegel imasi verslo: gal pasiseks, o gal ir ne (196)

Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel netrukus žengs podiumu ir demonstruos vieną iš proginių ir vestuvinių Paulos Poderytės naujausios kolekcijos suknelių. Prieš renginį mergina, bendraudama su DELFI, papasakojo apie jos laukiančius naujus gyvenimo pokyčius.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.