"Boyzone" narys kursto šeimos židinį

"Boyzone" žvaigždė Ronanas Keatingas neatsistebi savo laiminga žvaigžde, kuri jam padovanojo susitikimą ir santuoką su modeliu Yvonne.
Dainininkas tvirtina, kad jaučiasi laimingiausias žmogus pasaulyje ir dažnai net negali patikėti, kaip puikiai klostosi jo gyvenimas.

“Tai vienas šansas iš milijono, - teigė Keatingas. – Kartais jis praeina pro šalį, o kartais žmonės jį pagauna. Esu laimingas, kad jį pagavau. Tikiu, kad mums visiems reikia inkaro, ramsčio. Man nerūpi kas ką sako. Yvonne yra mano inkaras. Reikia, kad kažkas laikytų formoje, o ji tai ir daro.”

Ronanui patinka, kad namuose Airijoje jis gali gyventi normaliai. Dainininkas teigia esa laimingiausias, kai peržengia savo namų slenkstį.

“Man patinka leisti laiką sode su sūnumi Jacku, žaisti futbolą, - sakė jis. – Aš labai mėgstu išsidrėbti ant sofos ir žiūrėti televizorių, tai patys geriausi dalykai”.

Kito "Boyzone" nario šeimyninis židinys jau užgeso. Dvejus metus kartu buvusi Shane’o Lyncho ir "Eternal" dainininkės Easther Bennett pora pareiškė besiskirianti.

“Mes tebesame emociškai susiję, tačiau jau išsiskyrėme, - sakė Shane’as. – Vargu, ar yra kelias atgal”.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Malaizijoje viešėjusi I. Stumbrienė pademonstravo tobulą kūną ir maudomukų kolekciją (300)

13-ąsias vestuvių metines Inga ir Aivaras Stumbrai su vaikais atšventė egzotiškoje Malaizijoje.

M. Katleris sukūrė savo vasaros hito versiją: parodijavo M. Pundziūtės vaizdo klipą (12)

Humoristas Mantas Katleris su kolega Mantu Bartuševičiumi nufilmavo vasaros hitu spėjusio tapti atlikėjos Monique dainos „Palauk dar” vaizdo klipo parodiją.

A. Douka pasidalino akimirka iš vestuvių su Š. Jasikevičiumi: nuotrauka griebia už širdies (51)

Praėjusį savaitgalį Graikijoje krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius vedė savo gyvenimo meilę ir savo vaikų mamą Anną Douką. Iki šiol šventės akimirkomis pasidalino tik Š. Jasikevičiaus bičiuliai, tačiau ilgai laukti neteko: trečiadienio vakarą jaunosios "Instagram" paskyroje pasirodė už širdies griebianti vestuvių akimirka, kurioje užfiksuota visa Jasikevičių šeima.

K. ir D. Zvonkai vestuvių metines atšventė toje pačioje vietoje kaip ir kasmet: mes kaip niekad laimingi (78)

Liepos 26-ąją Katažina ir Deivydas Zvonkai švenčia savo vestuvių metines. Šįkart poros tradicinę nuotrauką papildė mažieji dvyniai.

Šeimos pagausėjimo sulaukęs D. Siaurusaitis parduoda namą (61)

Neseniai šeimos pagausėjimo sulaukę Džiugas Siaurusaitis ir Lina Rastokaitė-Siaurusaitienė parduoda namą, kuriame gyveno devynerius metus.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Hamletas“, aplankęs garsiausius festivalius visoje Europoje ir ne tik, sugrįžta į Lietuvos širdį – Trakų pilį. Williamo Shakespeare’o įkurdinto Elsinoro pilyje, O. Koršunovo perkelto prie šiuolaikinių grimo staliukų, „Hamleto“ laukia dar vienas išbandymas – tai XIV-ąjį amžių menančios Traukų pilies kiemas. Spektaklis įvyks jau šį šeštadienį, liepos 29 d.
Moderiniam Oskaro Koršunovo „Hamletui“ – Trakų pilies išbandymas
2017 liepos 28 d.