B.Grebenščikovas: aš ne Brežnevas

 (1)
Trečiadienį Vilniuje galima buvo išvysti du Rusijos roko žvaigždės Boriso Grebenščikovo (publikai pažįstamas ir trumpiniu BG) veidus.
Prieš koncertą Vilniaus koncertų ir sporto rūmuose į susitikimą su žurnalistais B.Grebenščikovas atėjo ištiestomis rankomis - sakė esąs pasirengęs atsakyti į visus klausimus.

Po koncerto guvusis rusas pritilo - keldamas tostą žodžius pakeitė rankų gestais. Jau per koncertą galėjai justi, kad BG balsas pasikeitė - pasirodymą jis baigė gerokai užkimęs.

B.Grebenščikovas - dažnas svečias Lietuvos koncertų scenose. Per pastaruosius dvejus metus gerbėjai Vilniuje jo dainų galėjo klausytis net keturis kartus. Ir kaskart į Lietuvą BG atvykdavo kitoks: tai lyg piligrimas, patogiomis šlepetėmis ir dulkėtais kelionės drabužiais, tai lyg vienišius, besislepiantis po juodais akinių stiklais, dar labiau paryškinančiais juodus jo apdarus, tai lyg škotas, vietoj kelnių segintis kiltu...

Šįsyk jis buvo tarsi iš stilingo naktinio klubo išlindęs: į veltinį suvelti plaukai, siaura barzdelė po apatine lūpa ir kvarco šviesoje švytintys drabužiai - BG negalėjo atpažinti net tie, kurie su juo prieš pusmetį sėdėjo prie vieno stalo.

"Aš keičiuosi kasdien, - po koncerto vakarieniaudamas sostinės "Karolinos" klube LŽ sakė B.Grebenščikovas; kalbėjo tyliai, lyg per išpažintį sakytų nuodėmes kunigui. - Mano išvaizda priklauso nuo nuotaikos, o juk nuotaika kasdien negali būti tokia pati. Taip ir drabužiai. Be to, aš juk - ne Leonidas Iljičius Brežnevas, kad vaikščiočiau 25 metus su tuo pačiu švarku..."

BG ir jo grupė "Akvarium" šįsyk į Vilnių atvyko su nauja programa "Stop mašina". Anot BG, koncertinis turas kol kas pranoksta jo lūkesčius. Atlikėjas su grupe visur laukiamas ir šiltai sutinkamas - toks buvo ir koncertas Vilniaus koncertų ir sporto rūmuose, į kurį susirinko apie 2 tūkst. žmonių.

"Užvakar dar buvome Londone, vakar koncertavome Minske, šiandien - Vilniuje, o rytoj - mūsų laukia koncertas Klaipėdoje. Ir jis tikrai įvyks, balsas niekur nedings. Toks jau mano darbas", šypsodamasis šnibždėjo B.Grebenščikovas. Paklaustas, kaip gydys balsą, dainininkas LŽ sakė neišduosiąs vaisto paslapties. Ir jo mėgstama degtinė, kurios kelias taures BG išlenkė vakarieniaudamas, jokios įtakos tam neturinti...

Nuovargio dainininko veide nebuvo matyti, nors jis žinojo, kad pailsėti viešbutyje galės vos 3 valandas - ketvirtą ryto reikės vykti Klaipėdon. "Drabužiai, nuovargis, net balsas - nesvarbu. Svarbiausia - muzika," - šypsojosi BG.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Mergvakarį Rygoje atšventusi G. Lebedeva: tai buvo pasakiška diena (6)

Buvusi merginų muzikinės grupės „Kitokios" narė, o dabar sporto trenerė Greta Lebedeva šeštadienį su geriausiomis draugėmis atšventė mergvakarį. Vestuvėms besiruošianti žinoma moteris su bičiulėmis išsiruošė į Rygą, kur šventė ispanišku ritmu.

„Golden Parazyth“: Vilnius tampa išlepusiu nuobodyla (4)

Koncertų metų Vilniuje prie sienų kartais stoviniuoja snobai hipsteriai, žmonės nenori eiti ten, kur reikia mokėti – miestas tampa išlepusiu nuoboda. Taip LRT RADIJUI sako grupės „Golden Parazyth" narys Giedrius Širka. Kaip teigia kitas grupės narys Aurimas Vilkišius, taip yra ir dėl itin didelės pasiūlos: „Pagal tai, ką gauname, kokie užsienio atlikėjai atvyksta, Vilnius panašus į kitus didžiuosius Europos miestus."

Mėgstamiausi žinomų moterų bikiniai: puošti pačių rankomis, nerti ar pirkti prieš daugybę metų (3)

Margus, vienspalvius, dryžuotus, vienos dalies ar rankų darbo bikinius šiai vasarai pasirinkusios žinomos šalies moterys vienbalsiu tikina, jog svarbiausia – patogumas. Ir nors visos DELFI pašnekovės maudymosi kostiumėlius kolekcionuoja, paprašytos parodyti mėgstamiausią ilgai negalvoja ir iš spintos ištraukia tą, kuris mieliausias širdžiai.

Po 12 metų R. Mikelkevičiūtė su vyru susituokė ir bažnyčioje (225)

Žinoma televizijos laidų vedėja ir žurnalistė Rūta Mikelkevičiūtė šiltą šeštadienio pavakarę Vilniaus Šv. Kryžiaus bažnyčioje prisiekė amžiną meilę savo vyrui Rolandui Remeikiui, praneša zmones.lt.

Paviešinti Š. Jasikevičiaus vestuvių Graikijoje kadrai (50)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.