B.Grebenščikovas: aš ne Brežnevas

 (1)
Trečiadienį Vilniuje galima buvo išvysti du Rusijos roko žvaigždės Boriso Grebenščikovo (publikai pažįstamas ir trumpiniu BG) veidus.
Prieš koncertą Vilniaus koncertų ir sporto rūmuose į susitikimą su žurnalistais B.Grebenščikovas atėjo ištiestomis rankomis - sakė esąs pasirengęs atsakyti į visus klausimus.

Po koncerto guvusis rusas pritilo - keldamas tostą žodžius pakeitė rankų gestais. Jau per koncertą galėjai justi, kad BG balsas pasikeitė - pasirodymą jis baigė gerokai užkimęs.

B.Grebenščikovas - dažnas svečias Lietuvos koncertų scenose. Per pastaruosius dvejus metus gerbėjai Vilniuje jo dainų galėjo klausytis net keturis kartus. Ir kaskart į Lietuvą BG atvykdavo kitoks: tai lyg piligrimas, patogiomis šlepetėmis ir dulkėtais kelionės drabužiais, tai lyg vienišius, besislepiantis po juodais akinių stiklais, dar labiau paryškinančiais juodus jo apdarus, tai lyg škotas, vietoj kelnių segintis kiltu...

Šįsyk jis buvo tarsi iš stilingo naktinio klubo išlindęs: į veltinį suvelti plaukai, siaura barzdelė po apatine lūpa ir kvarco šviesoje švytintys drabužiai - BG negalėjo atpažinti net tie, kurie su juo prieš pusmetį sėdėjo prie vieno stalo.

"Aš keičiuosi kasdien, - po koncerto vakarieniaudamas sostinės "Karolinos" klube LŽ sakė B.Grebenščikovas; kalbėjo tyliai, lyg per išpažintį sakytų nuodėmes kunigui. - Mano išvaizda priklauso nuo nuotaikos, o juk nuotaika kasdien negali būti tokia pati. Taip ir drabužiai. Be to, aš juk - ne Leonidas Iljičius Brežnevas, kad vaikščiočiau 25 metus su tuo pačiu švarku..."

BG ir jo grupė "Akvarium" šįsyk į Vilnių atvyko su nauja programa "Stop mašina". Anot BG, koncertinis turas kol kas pranoksta jo lūkesčius. Atlikėjas su grupe visur laukiamas ir šiltai sutinkamas - toks buvo ir koncertas Vilniaus koncertų ir sporto rūmuose, į kurį susirinko apie 2 tūkst. žmonių.

"Užvakar dar buvome Londone, vakar koncertavome Minske, šiandien - Vilniuje, o rytoj - mūsų laukia koncertas Klaipėdoje. Ir jis tikrai įvyks, balsas niekur nedings. Toks jau mano darbas", šypsodamasis šnibždėjo B.Grebenščikovas. Paklaustas, kaip gydys balsą, dainininkas LŽ sakė neišduosiąs vaisto paslapties. Ir jo mėgstama degtinė, kurios kelias taures BG išlenkė vakarieniaudamas, jokios įtakos tam neturinti...

Nuovargio dainininko veide nebuvo matyti, nors jis žinojo, kad pailsėti viešbutyje galės vos 3 valandas - ketvirtą ryto reikės vykti Klaipėdon. "Drabužiai, nuovargis, net balsas - nesvarbu. Svarbiausia - muzika," - šypsojosi BG.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (6)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (702)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.

I. Stonkuvienė: negaliu suprasti moterų, kurios, prabėgus savaitei po gimdymo, spraudžiasi į korsetą (83)

Indrė Stonkuvienė – moteris-raketa. Bent jau taip atrodo, išgirdus kiek veiklos ji turi ir bandant suprasti, kaip viską suspėja. Aktorė, televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, humoristė, stilistė, mama, žmona, nuomonės formuotoja, bendradarbiaujanti su įvairiausių projektų kūrėjais... Galima vardinti ir vardinti. Su masių širdis užkariavusia, pozityvumu spinduliuojančia, iš savęs ir visuomenės stereotipų pasijuokti nebijančia Indre kalbamės apie tai, ką ji mėgsta labiausiai.

D. Bunkaus sužadėtinė V. Siegel imasi verslo: gal pasiseks, o gal ir ne (209)

Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel netrukus žengs podiumu ir demonstruos vieną iš proginių ir vestuvinių Paulos Poderytės naujausios kolekcijos suknelių. Prieš renginį mergina, bendraudama su DELFI, papasakojo apie jos laukiančius naujus gyvenimo pokyčius.

I. Morkūnienė ir Paula pasipuošė ta pačia suknele: kuriai tiko labiau? (45)

Nesenai vieno grožio prekių salono renginio vedėja tapusi Indrė Morkūnienė sužibo linksmu įvaizdžiu – pasipuošė ananasų aplikacijomis dekoruota suknele. Vos po kelių dienų tokia pačia suknele pasipuošė ir „eurovizinėse“ atrankose išgarsėjusi atlikėja Paula Valentaitė.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.