Aktorius Gere norėtų pabūti Albright kailyje

Aktorius Richardas Gere`as (Ričardas Giras) antradienį sakė, kad jei galėtų vieną dieną pabūti moterimi, pagyventų JAV valstybės sekretorės Madeleine Albright (Madlenos Olbrait) kailyje. Seksualių vyrų vaidmenimis išgarsėjęs R. Gere`as nuoširdžiai žavisi M. Albright.
Richard Gere
"Į galvą pirmiausiai atėjo valstybės sekretorė", paklaustas, kokia moterimi norėtų pabūti, atsakė aktorius. Jis kalbėjo ABC televizijos laidoje "Labas rytas, Amerika" (Good Morning America).

ABC žurnalistė Diane Sawyer (Diana Sojer) sakė, kad M. Albright, kuri šiuo metu stengiasi sustabdyti naują smurto bangą Artimuosiuose Rytuose, labai juokėsi sužinojusi apie R. Gere norą.

"O aš norėčiau pabūti juo", pakomentavo M. Albright.

BNS
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

I. Krivickaitė įžvelgia nesąžiningumą „X Faktoriuje“: teisėjai giria tik Moniką (58)

Sekmadienio vakarą paaiškėjus, jog į „X Faktoriaus“ finalą patenka Monika, Aleksas ir Thomas, internetinėje erdvėje ėmė plūsti įvairūs atsiliepimai. Kol vieni džiaugėsi, kiti ėmė svarstyti – ar tik šou nėra surežisuotas? Pastaroji mintis į galvą šovė ir Ievai Krivickaitei.

Po M.A.M.A. apdovanojimų A. Augaitis patyrė du epilepsijos priepuolius (38)

Didžiausiu „X Faktoriaus“ netikėtumu tapęs Aleksas Augaitis – pramintas mikčiojančiu Aleksu – sekmadienį varžosi dėl kelialapio į projekto finalą. Prieš pat vaikino pasirodymą buvo atskleista, jog vaikinas kasdien balansuoja ties gyvybės ir mirties riba.

Seksualiosios V. Vaičaitės grožybės sunkiai tilpo į suknelę (23)

„Mis Lietuva 2013“ finalininkė ir buvusios merginų grupės „Dolce Vita“ narė Viktorija Vaičaitė – viena iš tų moterų, į kurią gatvėje atsisuka kone kiekvienas vyras. Ir ne be priežasties – atlikėja apdovanota ne tik dailiais veido bruožais, bet ir itin moteriška figūra.

B. Tiškevič išsiskyrė su azerbaidžianiečiu vyru R. Hasanovu (362)

2013-ųjų metų gruodį slapta už azerbaidžaniečio Ru Hasanovo ištekėjusi televizijos laidų vedėja Beata Tiškevič padėjo tašką jųdviejų santykiuose. Savo „Facebook“ paskyroje moteris pranešė apie santuokos griūtį.

Rio De Žaneiro karnavalas Nainių akimis: įspūdingi kostiumai ir akį traukiantys šokėjų užpakaliukai (21)

Lietuviška žiema Jonui ir Simonai Nainiams, regis, ne prie širdies – visai neseniai jiedu išvyko į karščiu pulsuojančią Braziliją. Ir štai laiką pasirinko patį tinkamiausią – šiuo metu Rio De Žaneire vyksta jau tradicija tapęs karnavalas.
Premjera! APVALYTIEJI Sarah Kane
Premjera! APVALYTIEJI
2016 vasario 08 d. 19.00 val.
Premjera! APVALYTIEJI Sarah Kane
Premjera! APVALYTIEJI
2016 vasario 09 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo „Apvalytieji“ – meilėje ir purve Mergina tamsiais plaukais klūpi ant grindinio, jos kūną dengia balti ligoninės marškiniai, jos akys vos atsimerkusios užsiveria, lėtai. Burna kiek praverta, jos keliai vos laiko kūną, jis svyruoja. Tyla, minutė, dvi, trys, tyla, nesuskaičiuojamas laikas, tyla.
Oskaro Koršunovo „Apvalytieji“ – meilėje ir purve
2016 vasario 4 d.