Seksualioji E. Hurley parodė, kaip jai pavyksta išlaikyti puikias kūno formas

 (9)
52 – tai ne mėgstamiausias skaičius ar namo numeris, kai kalba pasisuka apie įstabaus grožio britų aktorę Elizabeth Hurley. Tai – jos amžius ir šiuo faktu iš tiesų sunku patikėti!
Elizabeth Hurley
© Instagram nuotr.

Vaidmenimis komedijose „Ostinas Pauersas“ bei „Šėtoniškas sandėris“ išgarsėjusi britų žvaigždė yra tituluojama viena patraukliausių pasaulio moterų ir grožio jai galėtų pavydėti net perpus jaunesnės moterys.

E. Hurley užsienio žiniasklaidos dėmesį patraukia kone kiekvieną savaitę, mat socialiniuose tinkluose nesikuklina paviešinti nuotraukų, kuriose puikiai matyti jos kūno privalumai.

Svarsčiusiems, kaip 52-ejų moteriai pavyksta išlaikyti puikias kūno formas, E. Hurley atsakymą pasufleravo prieš keletą dienų. Ir tai yra pastovus fizinis aktyvumas, net, jei mankštą reikia daryti gamtoje!

Day 2 of s-t-r-e-t-c-h-i-n-g 😘😘 @elizabethhurleybeach

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on Jul 12, 2017 at 9:26am PDT


Happy Saturday #Herefordshire @elizabethhurleybeach 📷by @damianhurley1 😘😘

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on Jul 8, 2017 at 6:50am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienio žvaigždės

G. Clooney dėl savo dvynių nuotraukų žada paduoti žurnalą „Voici“ į teismą (1)

Holivudo aktorius ir režisierius George Clooney siunta ant Prancūzijos pramogų žurnalo „Voici“ dėl išspausdintų jo dvynių nuotraukų ir ketina dėl to kreiptis į teismą.

Tvirtą santuoką M. Zuckerbergas išlaiko paprastai: padeda taisyklė, kurios pareikalavo žmona (40)

Marckas Zuckerbergas savo žmoną Priscillą Chan sutiko prieš keturiolika metų Harvardo universitete. 2012 metais jie susituokė, o 2015 metų pabaigoje susilaukė dukters Max. Nuo studijų laikų jie sutarę vienas kitam per savaitę skirti šimtą minučių, rašo thisinsider.com.

Iš gyvenimo pasitraukusio „Linkin Park“ lyderio žmona paviešino širdį draskantį laišką (18)

Iš gyvenimo neseniai pasitraukusio grupės „Linkin Park“ lyderio žmona nutraukė tylą. Moteris paviešino širdį draskantį laišką.

Balta suknele prabangiose anūko vestuvėse pasipuošusi A. Pugačiova nustelbė nuotaką (69)

Garsioji Rusijos primadona Ala Pugačiova savo vyriausiojo anūko Nikitos Presniakovo ir jo išrinktosios Alionos Krasnovos vestuvėse dalyvavo pasipuošusi balta suknele. Apnuoginusi įdegusius pečius dainininkė atrodo itin jaunatviškai, tačiau susirinkę svečiai dvejojo, ar taip ji neužgožė nuotakos.

A. Schwarzeneggeris švenčia 70-metį: nuo Misterio Visatos iki gubernatoriaus (3)

Liepos 30-ąją kiečiausias planetos vyras, Misteris Visata ir Terminatorius, aktorius ir buvęs Kalifornijos gubernatorius Arnoldas Schwarzeneggeris švenčia savo 70-ies metų jubiliejų.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Hamletas“, aplankęs garsiausius festivalius visoje Europoje ir ne tik, sugrįžta į Lietuvos širdį – Trakų pilį. Williamo Shakespeare’o įkurdinto Elsinoro pilyje, O. Koršunovo perkelto prie šiuolaikinių grimo staliukų, „Hamleto“ laukia dar vienas išbandymas – tai XIV-ąjį amžių menančios Traukų pilies kiemas. Spektaklis įvyks jau šį šeštadienį, liepos 29 d.
Moderiniam Oskaro Koršunovo „Hamletui“ – Trakų pilies išbandymas
2017 liepos 28 d.