A.Jolie ir B.Pitto dukrelė skaudžiai nusivylė Dantukų fėja

Aktorių poros Angelinos Jolie ir Brado Pitto dukrelė Shiloh skaudžiai nusivylė dantukų fėja, kuri vietoj lauktų pinigų jai paliko stalo žaidimą, skelbia femalefirst.co.uk.
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
© Reuters/Scanpix

Šešerių metų garsiųjų kino žvaigždžių atžala, iškritus dantukui, pradėjo su nekantrumu laukti Dantukų fėjos pasirodymo – apie jos egzistavimą jai papasakojo broliukai dešimtmetis Maddoxas ir devynerių Paxas. Mergaitė tikėjosi, jog Dantukų fėja po jos pagalve paliks pinigėlį. Tačiau vietoj tikėtosios dovanos už dantuką, mergaitė gavo dovanų žaidimo „Trivial Pursuit“ versiją vaikams.

Šeimos draugas „National Enquirer“ žurnalui pareiškė: „Shiloh gana tradicinių pažiūrų, kai kalbama apie tokius dalykus kaip, pavyzdžiui, Dantukų fėja. Jos broliukai Maddoxas ir Paxas ją gerai informavo, todėl, iškritus dantukui, ji jį paliko po pagalve. Mergaitei buvo pasakyta tikėtis pinigų. Kai Shiloh pabudo, dantuko nebebuvo, tačiau nebuvo ir pinigų, ji supyko. Jautėsi apgauta“.

Mergaitė paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti ir jo parduoti už geresnę kainą, tačiau Angelina atsisakė, tegul tai būna mergaitei pamoka.

„Shiloh paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti iš fėjos ir jo parduoti už geresnę kainą. Galiausiai Angelina nuramino dukrą ir paaiškino, jog su Dantukų fėja niekas nesidera. Ji taip pat pridūrė, jog kartais gyvenimas nuvilia, tačiau visada pasitaiko dar viena proga“, - atskleidė šaltinis.

www.DELFI.lt
Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

F. Kirkorovas pirmąsyk atskleidė, kodėl neketina dar kartą žengti prie altoriaus (5)

Rusijos popmuzikos grandas Filipas Kirkorovas (49 m.) pirmąsyk atvirai prisipažino, kodėl daugiau niekada nežengs prie altoriaus. Anot jo, būtų sunku rasti dar vieną karalienę, kuri prilygtų jo buvusiai žmonai Alai Pugačiovai, rašo dni.ru.

5 vaikų mama K. Price šokiravo prisipažinimu, ką ji patyrė nėštumų metu (12)

Įspūdingų linijų modelis Katie Price garsėja savo, kaip mamos sugebėjimais. Dar visai nedidukei savo dukrai ji pati daro makiažą ir rengia ją taip, lyg ši būtų lėlė Barbė. Dabar penkių vaikų motina pasaulį šokiravo atviru prisipažinimu apie tai, kaip jautėsi nėštumo metu.

Aiktelėsite sužinoję, kiek metų šiai seksualiai „Gelbėtojų“ žvaigždei (27)

Angelica Bridges išpopuliarėjo vaidindama gyvybių sergėtoją Taylor Walsh kultiniame seriale „Gelbėtojai“. O štai dabar, praėjus daugeliui metų, kai kolegos pamažu sensta, Angelica įrodė, jog jos grožis ir seksualumas su metais nė kiek neišblėso.

Sh. Marie pastebėta besimėgaujanti intymiomis akimirkomis su savo mergina (12)

Populiari mados tinklaraštininkė Shea Marie buvo pastebėta paplūdimyje su savo mergina. Moterys romantiškai leido laiką drauge.

Pirmuoju supermodeliu vadinama J. Dickenson priversta sėstis į neįgaliųjų vežimėlį (6)

Anksčiau garsus modelis ir televizijos žvaigždė Janice Dickinson jau nė iš tolo nebeprimena tos figūringos ir visuomet besišypsančios gražuolės. Šiuo metu jai - itin sunkus etapas, mat pranešama, kad moteris kovoja su krūties vėžiu.