„Thundertale“ koncerte Vilniuje – muzikanto išleistuvės

 (14)
Šį ketvirtadienį sostinės Mokytojų namų kiemelyje DVD programą „Perkūno sakmės“ pristatančių „Thundertale“ muzikantų pasirodymas bus paskutinis koncertas su grupės birbynininku Artūru „Shillu“ Šileikiu, kuris po pusšeštų metų grojimo nutarė palikti grupę. Šiame koncerte scenoje suskambės ir naujas muzikos instrumentas dūdmaišis. Juo kelioms dainoms kaip svečias prie grupės prisijungs Laimonas Staškūnas, grojantis folkloro ansamblyje „Lygaudė“.
„Thundertale“ R.Drukteinytės nuotr.

Artūro Šileikio teigimu, prisiminimai apie grupę jam išliks puikūs, tad ketvirtadienio koncerto jis taip pat laukia su malonumu. „Per tuos metus susipažinau su daugybe puikių žmonių, sugrojom daug šaunių koncertų, prikrėtėm tikrai linksmų išdaigų – viso to neįmanoma užmiršti“, – sakė Artūras Šileikis, birželio mėnesį po ilgų svarstymų visgi nutaręs toliau nesieti savęs su muzikanto veikla.

„Galime tik padėkoti „Shillui“ už puikų kartu praleistą laiką“, – sakė „Thundertale“ muzikantai. Šios savaitės koncertas Vilniuje jiems taps ne tik bakalauro mokslus baigusio grupės gitaristo Jono Chockevičiaus, kuris Vakarų Londono universitete mokėsi populiariosios muzikos atlikimo elektrine gitara, studijų pabaigos atšventimu, tačiau ir Artūro Šileikio išleistuvėmis.

„Šis vakaras grupei – ypatingas. Kartu įrašėme „Perkūno sakmių“ DVD, dabar kartu savotiškai užbaigiame šį etapą ir netrukus turėsime pradėti naują „Thundertale“ istorijos puslapį. Šis koncertas gali tapti jungiamuoju tarp šių dviejų etapų“, – sakė grupės vokalistas ir gitaristas Laurynas Baškys.

Viena populiariausių Lietuvos metalo grupių muzikos gerbėjams surengs akustinį koncertą Vilniaus Mokytojų namų kiemelyje. Romantiškos ir heroiškos dainos, kurias atlieka grupė, sulaukia vis didesnio atgarsio tarp klausytojų ir pelno šiai grupei vis didesnį populiarumą.

Pernai metais išleistos „Perkūno sakmės“ yra vienas sėkmingiausių pastarojo meto DVD Lietuvoje, šio albumo dainos skamba televizijos seriale „Naisių vasara“. Muzikos gerbėjams šis albumas žinomas iš kūrinių „Švieski, žvaigžde, aukštai“, „Lietuvos broliai į karą jojo“, „Kol viltis gyva“, „Ženklai“ ir kitų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Galapagų“ žvaigždžių pageidavimai organizatorius gerokai pralinksmino (3)

Šį savaitgalį Zarasuose įvyks muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai“, kurio didžiosios žvaigždės – šimtus milijonų gerbėjų visame pasaulyje turinti CHARLI XCX ir britų elektroninės muzikos įvaizdį suformavę UNKLE Live. Šių atlikėjų pageidavimų sąrašai organizatorių neišvarė ieškoti žibučių sniege, o kaip tik pradžiugino, nes panašu, kad svečiai pasiruošę gerai pasilinksminti.

„Foals“ padėjo išlaisvinti lietuvišką sceną nuo „tėvų roko“: grupės atskleidžia kaip

Jau pirmadienį Vilniuje koncertuosiantys „Foals“ pakeitė ne tik britišką roką – jų įtaka ypač stipri ir lietuviškoje alternatyvioje muzikoje. Grupių „Without Letters“, „jauti“, „Timid Kooky“, „Deeper Upper“ ir „Condor Avenue“ nariai reflektuoja kaip „Foals“ įrašai ir koncertai padėjo jiems atsiverti į modernią gitarinę muziką.

Premjera. OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ pristato dainą anglų kalba ir spalvingą fotosesiją (26)

OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ Oksana Pikul – Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė ir Monika Šedžiuvienė pristato naują dainą, kuri ką tik atvežta iš Anglijos. Tai naujausias merginų kūrinys, skirtas pasaulinei rinkai, rašoma pranešime spaudai.

Neseniai ištekėjusi „Sel“ vokalistė pristatė 5 populiariausias vestuvines dainas (9)

Geriausiai žinoma kaip SEL vokalistė Silvija Pankūnaitė, dainuoja ir kituose sėkmės sulaukusiuose projektuose, skelbiama pranešime spaudai. Šį kartą atlikėja pristato populiariausias 2017-ųjų vestuvines dainas.

Paskelbta, kas pradės britų žvaigždės Jessie Ware koncertą Trakuose (3)

Jau šį sekmadienį (liepos 30 d.) Trakų pilyje ypatingą koncertą surengs garsi muzikos atlikėja Jessie Ware. Pirmą kartą Lietuvoje viešėsiančios britų muzikos žvaigždės pasirodymą pradės mūsų scenos atstovė Monika Linkytė. Šią informaciją šiandien oficialiai patvirtino J. Ware atstovai.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.