"Smile" koncertuos JAV

 (1)
Grupė "Smile" neseniai parodė, kad, be dalyvavimo muzikinėje veikloje, yra neabejinga ir kitokio pobūdžio kūrybinei iniciatyvai. Vienas tokių pavyzdžių galėtų būti pasaulyje labai populiari, bet Lietuvoje mažai žinoma programa "Minties Odisėja". Programos tiksas - skatinti pasaulio moksleivių bendravimą ir kūrybingumą. Būdami moksleiviais, grupės SMILE nariai sudalyvavo "Minties Odisėjos" 2000-ųjų metų programoje.
© S.Paukščio nuotr.
Šį ketvirtadienį "Smile" išskrenda į Ameriką, kur Tenesio valstijoje dalyvaus "Minties Odisėjos" mokleivių festivalio finale. Renginyje dalyvaus moksleiviai iš Afrikos, Japonijos, Korėjos, Singapūro, Šiaurės ir Pietų Amerikos, Australijos, Honkongo ir kitų valstybių. Be kitų pasirodymų, festivalyje "Smile" atliks specialiai šiai viešnagei sukurtą dainą "Odyssey of the mind" bei kitas savo dainas.

Prieš savaitę Vokietijoje vykusio "Minties Odisėja" Europos festivalio metu buvo pristatyta "Smile" daina "Odyssey of the mind". Šią dainą labai gerai įvertino festivalio rengėjai, todėl buvo nuspręsta, kad ji bus atlikta per pasaulinio festivalio "Minties Odisėja" baigiamąjį koncertą.

Kaip ir buvo žadėjusi, grupė "Smile" naują kūrinį pateikė ir Lietuvos muzikos gerbėjų "teismui". Daina "Odyssey of the mind" buvo pristatyta radijo stoties "Radiocentras" eteryje.

Amerikoje grupė kartu su kitais festivalio nariais ketina viešėti 18 dienų. Planuojami keli atskiri SMILE koncertai Mičigano mokyklose. Grupės nariai apgailestauja, kad dėl įtemto kelionės grafiko, viešėdami anapus Atlanto, neturės galimybės susitikti su vietos lietuviais. Grįžti į Lietuvą klaipėdiečiai žada birželio 6 dieną.

"JAM Records"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Obuolių saloje nugriaudėjo dvi dienas ir naktis vykęs festivalis „Betsafe Radistai Village’17“ (1)

Obuolių saloje nugriaudėjo devintasis „Betsafe Radistai Village'17" festivalis. Dvi dienas ir naktis vykęs elektroninės muzikos renginys žiūrovus stebino įspūdingais garsiausių pasaulio DJ'ų ir atlikėjų pasirodymais.

Policijos reidas šalia Obuolių saloje vykstančio festivalio: įkliuvo ir girti, ir vartoję narkotikų (52)

Šeštadienį nuo 9 valandų ryto Molėtų rajone, prie netoliese vykstančio renginio „Betsafe Radistai Village 2017”, Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai intensyviai tikrina išvažiuojančius ir įvažiuojančius automobilius. Specialia įranga patikrinus įtarimų sukėlusius vairuotojus ir keleivius paaiškėjo, kad aštuoni iš jų buvo neblaivūs, o kai kurie buvo vartoję ir narkotinių medžiagų.

Beatrich, J.Jarutis ir Donny Montell vyksta į elektroninės muzikos šventę Obuolių saloje (3)

Antroji elektroninės muzikos festivalio „Betsafe Radistai Village'17" diena prasidėjo puikiomis naujienomis. Prie gausybės renginyje pasirodysiančių žvaigždžių prisijungė dar trys atlikėjai: viena talentingiausių jaunųjų dainininkių Beatrich, roko grupės „Freaks On Floor" lyderis Justinas Jarutis ir Donatas Montvydas. Mūsų scenos atstovai prisijungs prie elektroninės muzikos autoritetų Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių, skelbiama pranešime spaudai.

L. Somovo ir „Highly Sedated“ koncerte – žinomų žmonių desantas (3)

Vėlų penktadienio vakarą vilniečiai ir miesto svečiai rinkosi pasiklausyti muzikanto ir prodiuserio Leono Somovo bei švedų muzikos projekto „Highly Sedated“ koncerto. Tarp žiūrovų buvo galima sutikti ir ne vieną žinomą veidą.

Obuolių saloje startavo elektroninės muzikos šventė (12)

Penktadienį prasidėjo elektroninės muzikos festivalis „Betsafe Radistai Village‘17“. Obuolių salą šturmuoja rekordinės minios žiūrovų. Jiems gros elektroninės muzikos autoritetai Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.