"Smile" koncertuos JAV

 (1)
Grupė "Smile" neseniai parodė, kad, be dalyvavimo muzikinėje veikloje, yra neabejinga ir kitokio pobūdžio kūrybinei iniciatyvai. Vienas tokių pavyzdžių galėtų būti pasaulyje labai populiari, bet Lietuvoje mažai žinoma programa "Minties Odisėja". Programos tiksas - skatinti pasaulio moksleivių bendravimą ir kūrybingumą. Būdami moksleiviais, grupės SMILE nariai sudalyvavo "Minties Odisėjos" 2000-ųjų metų programoje.
© S.Paukščio nuotr.
Šį ketvirtadienį "Smile" išskrenda į Ameriką, kur Tenesio valstijoje dalyvaus "Minties Odisėjos" mokleivių festivalio finale. Renginyje dalyvaus moksleiviai iš Afrikos, Japonijos, Korėjos, Singapūro, Šiaurės ir Pietų Amerikos, Australijos, Honkongo ir kitų valstybių. Be kitų pasirodymų, festivalyje "Smile" atliks specialiai šiai viešnagei sukurtą dainą "Odyssey of the mind" bei kitas savo dainas.

Prieš savaitę Vokietijoje vykusio "Minties Odisėja" Europos festivalio metu buvo pristatyta "Smile" daina "Odyssey of the mind". Šią dainą labai gerai įvertino festivalio rengėjai, todėl buvo nuspręsta, kad ji bus atlikta per pasaulinio festivalio "Minties Odisėja" baigiamąjį koncertą.

Kaip ir buvo žadėjusi, grupė "Smile" naują kūrinį pateikė ir Lietuvos muzikos gerbėjų "teismui". Daina "Odyssey of the mind" buvo pristatyta radijo stoties "Radiocentras" eteryje.

Amerikoje grupė kartu su kitais festivalio nariais ketina viešėti 18 dienų. Planuojami keli atskiri SMILE koncertai Mičigano mokyklose. Grupės nariai apgailestauja, kad dėl įtemto kelionės grafiko, viešėdami anapus Atlanto, neturės galimybės susitikti su vietos lietuviais. Grįžti į Lietuvą klaipėdiečiai žada birželio 6 dieną.

"JAM Records"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (26)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (6)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.

Scenos karalienė Dž. Butkutė surengs pasirodymą sostinės gėjų klube (36)

Balandžio 1-ąją vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ ketina švęsti 10-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį.Pagrindinė šio vakaro viešnia – ryškiausia visų laikų lietuviškos popmuzikos scenos legenda Džordana Butkutė.

Grupė „Magnit“ su K. Ivanova priešaky pasiryžo permainoms (46)

Jau ne vienerius metus su grupe „Magnit“ koncertuojanti Kristina Ivanova pasiryžo permainoms. Merginų grupė nuo šiol vadinsis „ Kristal“.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.