"Skamp" pajamomis nesiskundžia

"Skamp" narius, koncertuojančius po įvairias Lietuvos mokyklas, stebina kitų grupių skundai, kad jų koncertai nuostolingi, į juos nesusirenka žmonės.
"Esame "gyvai" grojanti grupė, su savim vežamės 14 žmonių, vien ant scenos pas mus būna 7 muzikantai, tačiau visiems pinigų užtenka, nes susirenka daug žiūrovų, - pasakojo Viktoras. - Smagiausia, kad dejuoja tos grupės, kurios įmeta "kompaktą" ir pastrapalioja ant scenos, o paskui skundžiasi, kad nesusirenka publika, kad krizė. Nežinau, kur ta krizė, mes jos nepastebėjome."

Šiuo metu "Skamp" koncertuose populiariausias kūrinys "Fishy", kuriam sekasi taip pat puikiai, kaip anksčiau dainai "Summertime". Muzikantams labai svarbus kontaktas su publika, kuri jų koncertuose šėlsta, šokinėja, keldama tikrą pragarą.

"Mums svarbu išjudinti publiką, - sakė Viktoras. - Į pirmą koncertą nuėjau 11 metų. Tuo metu žiūrėjau AC/DC, kuri su savimi atsivežė 15 tonų šou elementų, pasirodymą. Mes taip pat stengiamės kuo daugiau bendrauti su publika ir mus labai džiugina, kad jai patinka mūsų koncertai".

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Naujausia E. Jennings daina „Black is the Colour“ pasiekė net ir Naująją Zelandiją (3)

Ne kiekvienas Lietuvos atlikėjas gali pasigirti, kad jų kūryba pasiekia tolimiausius pasaulio kraštus. Erica Jennings, pristačiusi naujausią savo kūrinį „Black is the Colour“, sulaukė itin palankaus įvertinimo užsienio radijo stotyse. Lyrinė daina greitai apskriejo ne tik Lietuvą, bet pasiekė net ir Meksikos, Argentinos, Airijos, Singapūro bei Naujosios Zelandijos radijo stotis, kuriose susilaukė palankaus vertinimo.

SEL atskleidžia kozirį: koncerte Klaipėdoje stovės 8 aukštų namo dydžio scena-robotas (53)

Grupė SEL ir jos lyderis Egidijus Dragūnas šių metų liepos 8-ąją Klaipėdoje rengia unikalų šou. Paaiškėjo, kad koncerte susirinkusieji pamatys tokią sceną, kokios neturėjo nei Lietuvos, nei pasaulinio lygio žvaigždės.

Alice Way apie su Leonu Somovu įrašytą albumą: norėjau papasakoti didelę dalį savo istorijos (2)

Antradienį pasirodo debiutinis Alice Way albumas „Roots“, sukurtas kartu su garsiuoju elektroninės muzikos prodiuseriu Leonu Somovu. Albumą jau galima įsigyti didžiosiose elektroninėse muzikos parduotuvėse (iTunes, Tidal, Amazon Music) bei paklausyti Spotify.

Legendinė grupės „Foje” daina atgimė naujame Airijos režisieriaus filme (4)

Grupės „Foje” kūrinys „Kitoks pasaulis” tapo pagrindine Airijoje kuriamo trumpametražio filmo „Spąstai” (angl. The Trap) garso takelio daina.

Į Lietuvą atvyksta australų atlikėjas RY X

Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną vasaros koncertą. Patvirtinta, kad liepos 4 d. į Pranciškonų vienuolyno kiemą Vilniuje atvyks australų muzikos atlikėjas RY X. Vienas įdomiausių šiuolaikinės muzikos kūrėjų čia pristatys debiutinį savo albumą „Dawn“.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.