"Radiohead" jau baigė įrašyti savo naująjį albumą

"Radiohead" jau baigė savo naujojo albumo įrašus, o dabar ketina šiek tiek pailsėti prieš būsimąjį koncertinį turą. Apie tai pranešė pats grupės lyderis Thomas Yorke'as oficialiame grupės internetiniame tinklalapyje.
"Vakar (balandžio 18-ą dieną) mes baigėme įrašinėjimą. Aš laisvas ir laimingas, todėl dabar ruošiuosi eiti pasivaikščioti po parką. Viso gero", parašė Yorke'as.

Prieš kelias dienas grupės lyderis jau buvo paskelbęs, kad Nigelas Godrichas, 1997-ųjų metų grupės albumo "OK Computer" prodiuseris, ketina netrukus pradėti planuoti grupės koncertų metu skambėsiančių dainų sąrašus, o patys grupės nariai žada kelias dienas pailsėti.

Beje, Yorke'as nekomentavo savo naujojo darbo su islandų daininke Bjork bei bendradarbiavimo su PJ Harvey, taip pat neprasitarė, ar neseniai per internetą transliuotas grupės kūrinys "There, There" bus įtrauktas į naująjį albumą.

Birželio 13-ąją Arles mieste Prancūzijoje "Radiohead" žada pradėti savo didįjį koncertinį turą po Europą, kurio metu užsuks ir į Ispaniją, Italiją, Graikiją, Didžiąją Britaniją, Vokietiją bei Izraelį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Į Lietuvą atvyksta australų atlikėjas RY X

Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną vasaros koncertą. Patvirtinta, kad liepos 4 d. į Pranciškonų vienuolyno kiemą Vilniuje atvyks australų muzikos atlikėjas RY X. Vienas įdomiausių šiuolaikinės muzikos kūrėjų čia pristatys debiutinį savo albumą „Dawn“.

„Queens of Roses“ pristato naują kūrinį: nebenorime kurti lėtų, liūdnų dainų (8)

Panašu, pavasaris atnešė šviežio oro gūsį ir į „Queens of Roses“ kūrybinę stovyklą. Merginos pristato naujausią dainą „Tik tada“ ir tikina, kad beklausant šio kūrinio ir saulė ryškiau pradeda šviesti, ir šypsenos kaip mat veidą papuošia. Puikia nuotaika merginos jau užsikrėtė, o ir savo klausytojus ragina džiaugtis kiekviena diena.

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (25)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.