"Pet Shop Boys" kritikuoja Roskildės festivalio organizatorius

Neilas Tennantas iš "Pet Shop Boys" Roskildės muzikos festivalio, kuriame praeitą savaitgalį įvykio tragedija, organizatorius pavadino "stebėtinai nejautriais".
Penktadienį koncertuojant JAV roko grupei "Pearl Jam" dėl fanų spūsties prie scenos 8 žmonės žuvo ir 25 buvo sužeisti. Nepaisant šio tragiško įvykio, daugelis numatytų pasirodymų savaitgalį visgi įvyko.

Tačiau savo koncertus, turėjusius įvykti pagrindinėje scenoje, atšaukė "Oasis" ir "Pet Shop Boys", teigdami, kad tai būtų "negarbinga" aukų šeimų atžvilgiu.

Tuo tarp festivalio organizatoriai apkaltino grupes "pasmerkiant muzikos fanus dar didesnei rizikai, nes dabar jie masiškai būriuosis prie mažesnių scenų".

"Mane tai tiesiog įsiutino, nes juk žuvo 8 žmonės, o jauniausiam iš jų buvo viso labo 17 metų. Atrodo, lyg jie būtų paprasčiausiai paslėpti po kilimu ir niekam nerūpėtų," BBC radijui teigė Tennantas. "Festivalio organizatoriai buvo stebėtinai nejautrūs tragedijai, o jų pagrindinis rūpestis buvo, kad tik festivalis tęstųsi toliau."

"Aš tikiu, kad Britanijoje taip tikrai nebūtų atsitikę. Na bent jau visi pagrindinėje scenoje turintys įvykti koncertai būtų atšaukti," pridūrė jis.

Beje, to tragiško koncerto metu dirbęs apsaugos darbuotojas prisipažino, kad prasidėjus spūsčiai muzika tikrai turėjo būti nutraukta anksčiau. Pero Johanseno teigimu, muzika nutilo praėjus net 15 minučių po to, kai žmonės pradėjo griūti miniai po kojų.

Festivalis baigėsi sekmadienį, kai Danijos grupė "D-A-D" uždegė 8 žibintus, simbolizuojančius žuvusius žmones.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Pavasarinė „BIX“ dovana gerbėjams – su J. Arlauskaite-Jazzu įrašyta daina „Musė“

Ilgai lauktą pavasarį rokeriai „BIX“ pasitinka geromis naujienomis. Grupės trisdešimtmečiui besiruošiantys muzikantai pristato naujam gyvenimui atgimusią dainą „Musė“. Prieš 26-erius metus įrašyta grupės daina suskambo netikėtomis spalvomis. Kitaip ir būti negalėjo, juk prie legendinių muzikantų prisijungė Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Naujausia E. Jennings daina „Black is the Colour“ pasiekė net ir Naująją Zelandiją (3)

Ne kiekvienas Lietuvos atlikėjas gali pasigirti, kad jų kūryba pasiekia tolimiausius pasaulio kraštus. Erica Jennings, pristačiusi naujausią savo kūrinį „Black is the Colour“, sulaukė itin palankaus įvertinimo užsienio radijo stotyse. Lyrinė daina greitai apskriejo ne tik Lietuvą, bet pasiekė net ir Meksikos, Argentinos, Airijos, Singapūro bei Naujosios Zelandijos radijo stotis, kuriose susilaukė palankaus vertinimo.

SEL atskleidžia kozirį: koncerte Klaipėdoje stovės 8 aukštų namo dydžio scena-robotas (57)

Grupė SEL ir jos lyderis Egidijus Dragūnas šių metų liepos 8-ąją Klaipėdoje rengia unikalų šou. Paaiškėjo, kad koncerte susirinkusieji pamatys tokią sceną, kokios neturėjo nei Lietuvos, nei pasaulinio lygio žvaigždės.

Alice Way apie su Leonu Somovu įrašytą albumą: norėjau papasakoti didelę dalį savo istorijos (3)

Antradienį pasirodo debiutinis Alice Way albumas „Roots“, sukurtas kartu su garsiuoju elektroninės muzikos prodiuseriu Leonu Somovu. Albumą jau galima įsigyti didžiosiose elektroninėse muzikos parduotuvėse (iTunes, Tidal, Amazon Music) bei paklausyti Spotify.

Legendinė grupės „Foje” daina atgimė naujame Airijos režisieriaus filme (4)

Grupės „Foje” kūrinys „Kitoks pasaulis” tapo pagrindine Airijoje kuriamo trumpametražio filmo „Spąstai” (angl. The Trap) garso takelio daina.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.