"Pet Shop Boys" kritikuoja Roskildės festivalio organizatorius

Neilas Tennantas iš "Pet Shop Boys" Roskildės muzikos festivalio, kuriame praeitą savaitgalį įvykio tragedija, organizatorius pavadino "stebėtinai nejautriais".
Penktadienį koncertuojant JAV roko grupei "Pearl Jam" dėl fanų spūsties prie scenos 8 žmonės žuvo ir 25 buvo sužeisti. Nepaisant šio tragiško įvykio, daugelis numatytų pasirodymų savaitgalį visgi įvyko.

Tačiau savo koncertus, turėjusius įvykti pagrindinėje scenoje, atšaukė "Oasis" ir "Pet Shop Boys", teigdami, kad tai būtų "negarbinga" aukų šeimų atžvilgiu.

Tuo tarp festivalio organizatoriai apkaltino grupes "pasmerkiant muzikos fanus dar didesnei rizikai, nes dabar jie masiškai būriuosis prie mažesnių scenų".

"Mane tai tiesiog įsiutino, nes juk žuvo 8 žmonės, o jauniausiam iš jų buvo viso labo 17 metų. Atrodo, lyg jie būtų paprasčiausiai paslėpti po kilimu ir niekam nerūpėtų," BBC radijui teigė Tennantas. "Festivalio organizatoriai buvo stebėtinai nejautrūs tragedijai, o jų pagrindinis rūpestis buvo, kad tik festivalis tęstųsi toliau."

"Aš tikiu, kad Britanijoje taip tikrai nebūtų atsitikę. Na bent jau visi pagrindinėje scenoje turintys įvykti koncertai būtų atšaukti," pridūrė jis.

Beje, to tragiško koncerto metu dirbęs apsaugos darbuotojas prisipažino, kad prasidėjus spūsčiai muzika tikrai turėjo būti nutraukta anksčiau. Pero Johanseno teigimu, muzika nutilo praėjus net 15 minučių po to, kai žmonės pradėjo griūti miniai po kojų.

Festivalis baigėsi sekmadienį, kai Danijos grupė "D-A-D" uždegė 8 žibintus, simbolizuojančius žuvusius žmones.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Policijos reidas šalia Obuolių saloje vykstančio festivalio: įkliuvo ir girti, ir vartoję narkotikų (34)

Šeštadienį nuo 9 valandų ryto Molėtų rajone, prie netoliese vykstančio renginio „Betsafe Radistai Village 2017”, Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai intensyviai tikrina išvažiuojančius ir įvažiuojančius automobilius. Specialia įranga patikrinus įtarimų sukėlusius vairuotojus ir keleivius paaiškėjo, kad aštuoni iš jų buvo neblaivūs, o kai kurie buvo vartoję ir narkotinių medžiagų.

Beatrich, J.Jarutis ir Donny Montell vyksta į elektroninės muzikos šventę Obuolių saloje

Antroji elektroninės muzikos festivalio „Betsafe Radistai Village'17" diena prasidėjo puikiomis naujienomis. Prie gausybės renginyje pasirodysiančių žvaigždžių prisijungė dar trys atlikėjai: viena talentingiausių jaunųjų dainininkių Beatrich, roko grupės „Freaks On Floor" lyderis Justinas Jarutis ir Donatas Montvydas. Mūsų scenos atstovai prisijungs prie elektroninės muzikos autoritetų Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių, skelbiama pranešime spaudai.

L. Somovo ir „Highly Sedated“ koncerte – žinomų žmonių desantas (2)

Vėlų penktadienio vakarą vilniečiai ir miesto svečiai rinkosi pasiklausyti muzikanto ir prodiuserio Leono Somovo bei švedų muzikos projekto „Highly Sedated“ koncerto. Tarp žiūrovų buvo galima sutikti ir ne vieną žinomą veidą.

Obuolių saloje startavo elektroninės muzikos šventė (9)

Penktadienį prasidėjo elektroninės muzikos festivalis „Betsafe Radistai Village‘17“. Obuolių salą šturmuoja rekordinės minios žiūrovų. Jiems gros elektroninės muzikos autoritetai Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių.

Anšlaginiame „Beissoul & Einius“ koncerte daugiausiai ovacijų sulaukė milžiniška kepurė

Ketvirtadienio vakarą elektroninės šokių muzikos dueto „Beissoul & Einius“ pasirodymas sulaukė milžiniško kauniečių susidomėjimo. Į „Adform kiemelį“, kur ir vyko grupės koncertas, sunkiai tilpo visi norintys. Visi bilietai į renginį buvo išparduoti dar iki jo pradžios.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.