Penktadienį pasirodo naujas "Biplan" albumas

Birželio 2 d., penktadienį, prekyboje pasirodo naujausias "Biplan" albumas "Jazz'e tik merginos". Tai jau trečias muzikos kompanijos "Bomba Records" išleistas vilniečių grupės albumas: 1997 m. pasirodė darbas "Banzai", o 1998 m. - komerciškai labai sėkmingas albumas "Braškės".
"Biplan" diskografijoje taip pat yra du singlai: "Blondinėms" (1998 m.) ir "Šypsenos (1999 m.).

Naujojo darbo "Jazz'e tik merginos" dainų gimimą "Biplan" vadina natūraliu ir spontanišku. Grupės vokalisto Makso teigimu, nuo albumo "Braškės" naujasis darbas labai skiriasi. "Nežinau, gal klausytojams taip nepasirodys, bet mums jis visiškai kitoks, - sakė dainininkas. - Jo kitos nuotaikos, kitos mintys. Kiekvienas mūsų albumas nėra ankstesniojo tęsinys".

Anot muzikantų, albume "Jazz'e tik merginos" ryškus jų individualumas, tačiau formos visiškai kitos. Naujausias BIPLAN darbas kartu su filmu "Laukiniai Vakarai" bus pristatomas trečiadienį, gegužės 31 d., Vilniaus kinoteatre "Lietuva".

Birželio 5 d., pirmadienį, 15 val. internete, adresu http://chat.delfi.lt, įvyks pokalbis su naują albumą "Jazz'e tik merginos" išleidžiančia grupe "Biplan".

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (10)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (29)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.

Scenos karalienė Dž. Butkutė surengs pasirodymą sostinės gėjų klube (69)

Balandžio 1-ąją vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ ketina švęsti 10-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį.Pagrindinė šio vakaro viešnia – ryškiausia visų laikų lietuviškos popmuzikos scenos legenda Džordana Butkutė.

Grupė „Magnit“ su K. Ivanova priešaky pasiryžo permainoms (62)

Jau ne vienerius metus su grupe „Magnit“ koncertuojanti Kristina Ivanova pasiryžo permainoms. Merginų grupė nuo šiol vadinsis „ Kristal“.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.