Muzikanto “Žiguliai” sukėlė siaubą kaimiečiams

 (7)
Dueto “Ramios bitės” lyderis Kamilijus prisiminė labai keistą istoriją apie savo pirmąjį automobilį - “Žigulius”.
Šią ne pirmos jaunystės transporto priemonę jam įsiūlė Skuodo vargonininkas Bronius, mainais iš muzikanto gavęs butą. Maža to, Kamilijus tik sudaręs šį sandorį prisiminė, kad neturi vairuotojo pažymėjimo.

Vis dėlto jis sugebėjo visus metus pasivažinėti ir be jo, o vėliau atidavė “Žiguliuką” broliui, kuris savo ruožtu šia mašina naudojosi dar metus, kol atsikratė parduodamas kitiems žmonėms.

Tačiau istorija tuo nesibaigė, nes po kurio laiko Kamilijų iškvietė Raseinių rajono prokuratūra, kuri jam jau “siuvo” bylą už dalyvavimą kažkokių gyvulių vogime. Paaiškėjo, kad prisivogę ir gerokai įsilinksminę tikrieji vagys laukuose padegė buvusį Kamilijaus automobilį, o vietiniai kaimiečiai vidury laukų pamatę liepsnojančius “Žigulius” pamanė, kad nusileido ateiviai ir iškvietė policiją gelbėti padėties.

Vagys greitai buvo pagauti, tačiau policijos duomenimis transporto priemonė vis dar priklausė “Ramios bitės” muzikantui, todėl šiam teko gerokai paplušėti įrodinėjant, kad su vagimis jis nieko bendro niekada neturėjo.

Linksmiausia Kamilijui buvo tai, kad istorijos pabaigoje jam pasiūlė pasiimti tai, kas liko iš jo pirmojo automobilio, bet šį kartą šlagerių atlikėjas jokių sentimentų neturėjo.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Policijos reidas šalia Obuolių saloje vykstančio festivalio: įkliuvo ir girti, ir vartoję narkotikų (34)

Šeštadienį nuo 9 valandų ryto Molėtų rajone, prie netoliese vykstančio renginio „Betsafe Radistai Village 2017”, Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai intensyviai tikrina išvažiuojančius ir įvažiuojančius automobilius. Specialia įranga patikrinus įtarimų sukėlusius vairuotojus ir keleivius paaiškėjo, kad aštuoni iš jų buvo neblaivūs, o kai kurie buvo vartoję ir narkotinių medžiagų.

Beatrich, J.Jarutis ir Donny Montell vyksta į elektroninės muzikos šventę Obuolių saloje

Antroji elektroninės muzikos festivalio „Betsafe Radistai Village'17" diena prasidėjo puikiomis naujienomis. Prie gausybės renginyje pasirodysiančių žvaigždžių prisijungė dar trys atlikėjai: viena talentingiausių jaunųjų dainininkių Beatrich, roko grupės „Freaks On Floor" lyderis Justinas Jarutis ir Donatas Montvydas. Mūsų scenos atstovai prisijungs prie elektroninės muzikos autoritetų Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių, skelbiama pranešime spaudai.

L. Somovo ir „Highly Sedated“ koncerte – žinomų žmonių desantas (2)

Vėlų penktadienio vakarą vilniečiai ir miesto svečiai rinkosi pasiklausyti muzikanto ir prodiuserio Leono Somovo bei švedų muzikos projekto „Highly Sedated“ koncerto. Tarp žiūrovų buvo galima sutikti ir ne vieną žinomą veidą.

Obuolių saloje startavo elektroninės muzikos šventė (9)

Penktadienį prasidėjo elektroninės muzikos festivalis „Betsafe Radistai Village‘17“. Obuolių salą šturmuoja rekordinės minios žiūrovų. Jiems gros elektroninės muzikos autoritetai Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių.

Anšlaginiame „Beissoul & Einius“ koncerte daugiausiai ovacijų sulaukė milžiniška kepurė

Ketvirtadienio vakarą elektroninės šokių muzikos dueto „Beissoul & Einius“ pasirodymas sulaukė milžiniško kauniečių susidomėjimo. Į „Adform kiemelį“, kur ir vyko grupės koncertas, sunkiai tilpo visi norintys. Visi bilietai į renginį buvo išparduoti dar iki jo pradžios.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.