Muzikanto “Žiguliai” sukėlė siaubą kaimiečiams

 (7)
Dueto “Ramios bitės” lyderis Kamilijus prisiminė labai keistą istoriją apie savo pirmąjį automobilį - “Žigulius”.
Šią ne pirmos jaunystės transporto priemonę jam įsiūlė Skuodo vargonininkas Bronius, mainais iš muzikanto gavęs butą. Maža to, Kamilijus tik sudaręs šį sandorį prisiminė, kad neturi vairuotojo pažymėjimo.

Vis dėlto jis sugebėjo visus metus pasivažinėti ir be jo, o vėliau atidavė “Žiguliuką” broliui, kuris savo ruožtu šia mašina naudojosi dar metus, kol atsikratė parduodamas kitiems žmonėms.

Tačiau istorija tuo nesibaigė, nes po kurio laiko Kamilijų iškvietė Raseinių rajono prokuratūra, kuri jam jau “siuvo” bylą už dalyvavimą kažkokių gyvulių vogime. Paaiškėjo, kad prisivogę ir gerokai įsilinksminę tikrieji vagys laukuose padegė buvusį Kamilijaus automobilį, o vietiniai kaimiečiai vidury laukų pamatę liepsnojančius “Žigulius” pamanė, kad nusileido ateiviai ir iškvietė policiją gelbėti padėties.

Vagys greitai buvo pagauti, tačiau policijos duomenimis transporto priemonė vis dar priklausė “Ramios bitės” muzikantui, todėl šiam teko gerokai paplušėti įrodinėjant, kad su vagimis jis nieko bendro niekada neturėjo.

Linksmiausia Kamilijui buvo tai, kad istorijos pabaigoje jam pasiūlė pasiimti tai, kas liko iš jo pirmojo automobilio, bet šį kartą šlagerių atlikėjas jokių sentimentų neturėjo.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Naujausia E. Jennings daina „Black is the Colour“ pasiekė net ir Naująją Zelandiją (3)

Ne kiekvienas Lietuvos atlikėjas gali pasigirti, kad jų kūryba pasiekia tolimiausius pasaulio kraštus. Erica Jennings, pristačiusi naujausią savo kūrinį „Black is the Colour“, sulaukė itin palankaus įvertinimo užsienio radijo stotyse. Lyrinė daina greitai apskriejo ne tik Lietuvą, bet pasiekė net ir Meksikos, Argentinos, Airijos, Singapūro bei Naujosios Zelandijos radijo stotis, kuriose susilaukė palankaus vertinimo.

SEL atskleidžia kozirį: koncerte Klaipėdoje stovės 8 aukštų namo dydžio scena-robotas (53)

Grupė SEL ir jos lyderis Egidijus Dragūnas šių metų liepos 8-ąją Klaipėdoje rengia unikalų šou. Paaiškėjo, kad koncerte susirinkusieji pamatys tokią sceną, kokios neturėjo nei Lietuvos, nei pasaulinio lygio žvaigždės.

Alice Way apie su Leonu Somovu įrašytą albumą: norėjau papasakoti didelę dalį savo istorijos (2)

Antradienį pasirodo debiutinis Alice Way albumas „Roots“, sukurtas kartu su garsiuoju elektroninės muzikos prodiuseriu Leonu Somovu. Albumą jau galima įsigyti didžiosiose elektroninėse muzikos parduotuvėse (iTunes, Tidal, Amazon Music) bei paklausyti Spotify.

Legendinė grupės „Foje” daina atgimė naujame Airijos režisieriaus filme (4)

Grupės „Foje” kūrinys „Kitoks pasaulis” tapo pagrindine Airijoje kuriamo trumpametražio filmo „Spąstai” (angl. The Trap) garso takelio daina.

Į Lietuvą atvyksta australų atlikėjas RY X

Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną vasaros koncertą. Patvirtinta, kad liepos 4 d. į Pranciškonų vienuolyno kiemą Vilniuje atvyks australų muzikos atlikėjas RY X. Vienas įdomiausių šiuolaikinės muzikos kūrėjų čia pristatys debiutinį savo albumą „Dawn“.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.