MTV triumfavo Eminemas

Nuogus pilvus demonstravusioms paauglėms Britney Spears (Britni Spirs) ir Christinai Aguilerai (Kristinai Agilerai) ketvirtadienį MTV apdovanojimų neteko - juos atsiėmė angeliškų vaikinų grupė "`N Sync" ir reperis Eminemas.
Tačiau B. Spears atkreipė dėmesį gyvo garso pasirodymu, per kurį buvo apsirengusi ne taip jau nekaltai - žaižaruojančiomis kelnėmis pažemintu juosmeniu ir liemenėle.

B. Spears, kuriai nepatinka homofobiniai ir mizogininiai Eminemo tekstai, savo pasirodymą pradėjo vilkėdama juodą smokingą ir skrybėlę, kuriuos publikos džiaugsmui greit nusimetė.

MTV apdovanojimų ceremonija Niujorko "Radio City Music Hall", kuriai vadovavo Marlonas ir Shawnas Wayansai (Marlonas ir Šonas Vejensai), vyko sklandžiai, beveik be keiksmų, nuogybių ar politinių pareiškimų. Ne taip, kaip Lauryn Hill (Lorin Hil) praėjusiais metais, šiemet nė vienas dainininkas ar grupė nedominavo, tik "`N Sync" ir Eminemas laimėjo po du apdovanojimus.

Penkių vaikinų "`N Sync" atiteko apdovanojimas už geriausią popmuzikos vaizdo klipą ir nugalėtojų apdovanojimas, o Eminemas pagerbtas už "The Real Slim Shady" - geriausią atlikėjo vyro vaizdo klipą ir išvis geriausią vaizdo klipą.

MTV, Britney Spears
MTV, Britney Spears

Tuo tarpu Macy Gray (Meisi Grėj) už vaizdo klipą "I Try" tapo geriausia naujoke. "Man nepatinka kurti vaizdo klipus", sakė 29 metų M. Gray, kuri dėl ypatingo kimaus balso dažnai lyginama su džiazo legenda Billie Holiday (Bili Holidėj).

Jennifer Lopez (Dženifer Lopes), kuri šių metų "Grammy" ceremonijoje vilkėjo kvapą gniaužiančiu žaliu "Versace" apdaru, atsiėmė apdovanojimą už geriausią šokių vaizdo klipą. Šį kartą ji vilkėjo baltai, net galvą buvo apsirišusi baltu raiščiu.

"Nesitikėjau laimėti, laukiau nusivylimo", sakė J. Lopez, pagerbta už vaizdo klipą "Waiting for Tonight."

Iš Bruklino kilusios Aaliyah (Alijos) "Try Again" tapo geriausiu moters atlikėjos vaizdo klipu, o geriausiu grupės vaizdo klipu pripažintas "Blink-182" "All The Small Things."

Lyg pankiškai, lyg indėnų stiliumi apsikirpę "Red Hot Chili Peppers" nariai laimėjo apdovanojimą už avangardinės muzikos vaizdo klipą. Taip pripažintas grupės "išskirtinis indėlis" į muzikos videomeną.

Šiemetinių MTV muzikinių vaizdo klipų apdovanojimų laimėtojai:

Geriausias vaizdo klipas: Eminem, "The Real Slim Shady"

Geriausias atlikėjo vaizdo klipas: Eminem, "The Real Slim Shady"

Geriausias atlikėjos vaizdo klipas: Aaliyah, "Try Again"

Grupės vaizdo klipas: Blink 182, "All the Small Things"

Repo vaizdo klipas: Dr. Dre featuring Eminem, "Forgot About Dre"

R&B vaizdo klipas: Destiny's Child, "Say My Name"

Hip hopo vaizdo klipas: Sisqo, "Thong Song"

Geriausia idėja: Red Hot Chili Peppers, "Californication"

Šokių muzikos vaizdo klipas: Jennifer Lopez, "Waiting for Tonight"

Roko vaizdo klipas: Limp Bizkit, "Break Stuff"

Pop vaizdo klipas: 'N Sync, "Bye Bye Bye"

"Metų atradimas": Macy Gray, "I Try"

Vaizdo klipas iš filmo: Aaliyah, "Try Again"

Žiūrovų pasirinkimas: 'N Sync, "Bye Bye Bye"

Choreografija: 'N Sync, "Bye Bye Bye"

Specialieji efektai: Bjork, "All if Full of Love"

Meninė idėja: Red Hot Chili Peppers, "Californication"

Montažas: Aimee Mann, "Save Me"

Kinematografija: Macy Gray, "Do Something"

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Du intymius koncertus savaitgalį rengianti A. Orlova: negalėčiau koncertuoti ten, kur reikia

Penktadienį ir šeštadienį Vilniaus ir Klaipėdos publikai dainininkė Alina Orlova padovanos du koncertus, kuriuose bus tik ji, fortepijonas ir klausytojas.

Jessy Lanzos pasirodymo Vilniuje laukia ir pripažinti melomanai

Kanados elektroninės muzikos žvaigždė Jessy Lanza jau ketvirtadienį užsilips ant scenos kultūros bare „Kablys“ ir surengs koncertą-diskoteką Lietuvoje. Pirmojo jos pasirodymo Vilniuje laukia išlaikytos elektronikos ir r&b muzikos gerbėjai, kurių tarpe ir žinomi muzikos industrijos vardai.

„Afghan Star“ finale reperis kirpėjas nugalėjo nusistovėjusias tradicijas laužančią merginą

Muzikinio talentų šou „Afghan Star“ finale, kuris vyko kovo 21 dieną, triumfavo savamokslis reperis Sayedas Jamalis Mubarezas – kirpėjas iš šiaurinio Afganistano Mazari Šarifo miesto.

J. Šeduikytė pristato naujausią kūrinį „Bro”: skiria savo vyresniajam broliui (3)

Vasario mėnesį Kinijoje koncertinį turą surengusi atlikėja Jurga Šeduikytė savo gerbėjams pristato naujausią savo kūrinį „Bro”. Balandžio mėnesį albumą išleisianti dainininkė dainą sukūrė savo vyresniajam broliui.

Afganistanas renka savo talentą: šeimos pasmerktos dainininkės ir reperio dvikova

Aštuoniolikmetė dainininkė ir 23 metų savamokslis reperis – per Afganistano televiziją transliuojamo muzikinio talentų konkurso finalininkai. Šalyje, kur vis dar liejasi kraujas, tokios laidos itin reikalingos.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.