"Empy-X" sužavėjo "Liepajas Dzintars" festivalis

"Žiauriai geras, nerealiai geras," - praėjusią savaitę vykusio festivalio "Liepajas Dzintars" įspūdžiais dalijosi "Empy-X" vokalistas Andrius. Už Lietuvos sienos vykstančiame renginyje "Empy-X" dalyvavo pirmą kartą, bet jį vadina labai sėkmingu.
Muzikantai liko sužavėti Latvijos publikos. "Lietuvoje tokios neturėjome, - sakė Andrius. - Jie mūsų kalbos nežinojo, matė pirmą kartą, bet priėmė labai gerai, labai šiltai. Žiūrovai reagavo į kiekvieną gestą, frazę, jie labai imlūs."

Ketvirtąją vietą užėmusi grupė "Empy-X" pripažino Lietuvoje nemačiusi tokio lygio atlikėjų kaip "Liepajas Dzintars", o iš visų išskyrė britų komandą "Dust", kuri laimėjo trečiąją vietą. Užkulisiuose muzikantų santykiai buvo labai draugiški, be įtampos, nors "Empy-X" muzikantus iš anksto ne vienas įspėjo, kad latviai į juos skersai žiūrės ir darys moralinį spaudimą.

"To nebuvo arba nepajutome", - sakė Andrius. Jis apgailestavo, kad pernai Grand Prix laimėjusios kitos lietuvių grupės "Skamp" pasirodymas nublanko. O to priežastis buvo prieš juos koncertavusi labai stipri latvių komanda ir 1998 m. Grand Prix laimėtoja "Time After Time".

"Jie puikiai grojo, - pasakojo Andrius. - Stebino jų pasitikėjimas savimi scenoje, tarsi tai būtų jų namai. Lietuviai to neturi. Jie tik įsivaizduoja, kad scenoje jaučiasi kaip žuvys vandenyje, tačiau ant jos lietuvis skiriasi, pavyzdžiui, nuo brito".

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Galapaguose“ paaiškės, kas gaus teisę pasirodyti M.A.M.A. apdovanojimuose (1)

Kitų metų sausio 26-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A. Visuomet naujų talentų ieškantys šou organizatoriai jau šį savaitgalį festivalyje „Galapagai“ sužinos pirmuosius atlikėjus, kurie pelnys galimybę pasirodyti didžiausiame metų muzikos renginyje – M.A.M.A ceremonijoje.

Obuolių saloje nugriaudėjo dvi dienas ir naktis vykęs festivalis „Betsafe Radistai Village’17“ (14)

Obuolių saloje nugriaudėjo devintasis „Betsafe Radistai Village'17" festivalis. Dvi dienas ir naktis vykęs elektroninės muzikos renginys žiūrovus stebino įspūdingais garsiausių pasaulio DJ'ų ir atlikėjų pasirodymais.

Policijos reidas šalia Obuolių saloje vykstančio festivalio: įkliuvo ir girti, ir vartoję narkotikų (50)

Šeštadienį nuo 9 valandų ryto Molėtų rajone, prie netoliese vykstančio renginio „Betsafe Radistai Village 2017”, Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai intensyviai tikrina išvažiuojančius ir įvažiuojančius automobilius. Specialia įranga patikrinus įtarimų sukėlusius vairuotojus ir keleivius paaiškėjo, kad aštuoni iš jų buvo neblaivūs, o kai kurie buvo vartoję ir narkotinių medžiagų.

Beatrich, J.Jarutis ir Donny Montell vyksta į elektroninės muzikos šventę Obuolių saloje (4)

Antroji elektroninės muzikos festivalio „Betsafe Radistai Village'17" diena prasidėjo puikiomis naujienomis. Prie gausybės renginyje pasirodysiančių žvaigždžių prisijungė dar trys atlikėjai: viena talentingiausių jaunųjų dainininkių Beatrich, roko grupės „Freaks On Floor" lyderis Justinas Jarutis ir Donatas Montvydas. Mūsų scenos atstovai prisijungs prie elektroninės muzikos autoritetų Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių, skelbiama pranešime spaudai.

L. Somovo ir „Highly Sedated“ koncerte – žinomų žmonių desantas (3)

Vėlų penktadienio vakarą vilniečiai ir miesto svečiai rinkosi pasiklausyti muzikanto ir prodiuserio Leono Somovo bei švedų muzikos projekto „Highly Sedated“ koncerto. Tarp žiūrovų buvo galima sutikti ir ne vieną žinomą veidą.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.