"Empy-X" sužavėjo "Liepajas Dzintars" festivalis

"Žiauriai geras, nerealiai geras," - praėjusią savaitę vykusio festivalio "Liepajas Dzintars" įspūdžiais dalijosi "Empy-X" vokalistas Andrius. Už Lietuvos sienos vykstančiame renginyje "Empy-X" dalyvavo pirmą kartą, bet jį vadina labai sėkmingu.
Muzikantai liko sužavėti Latvijos publikos. "Lietuvoje tokios neturėjome, - sakė Andrius. - Jie mūsų kalbos nežinojo, matė pirmą kartą, bet priėmė labai gerai, labai šiltai. Žiūrovai reagavo į kiekvieną gestą, frazę, jie labai imlūs."

Ketvirtąją vietą užėmusi grupė "Empy-X" pripažino Lietuvoje nemačiusi tokio lygio atlikėjų kaip "Liepajas Dzintars", o iš visų išskyrė britų komandą "Dust", kuri laimėjo trečiąją vietą. Užkulisiuose muzikantų santykiai buvo labai draugiški, be įtampos, nors "Empy-X" muzikantus iš anksto ne vienas įspėjo, kad latviai į juos skersai žiūrės ir darys moralinį spaudimą.

"To nebuvo arba nepajutome", - sakė Andrius. Jis apgailestavo, kad pernai Grand Prix laimėjusios kitos lietuvių grupės "Skamp" pasirodymas nublanko. O to priežastis buvo prieš juos koncertavusi labai stipri latvių komanda ir 1998 m. Grand Prix laimėtoja "Time After Time".

"Jie puikiai grojo, - pasakojo Andrius. - Stebino jų pasitikėjimas savimi scenoje, tarsi tai būtų jų namai. Lietuviai to neturi. Jie tik įsivaizduoja, kad scenoje jaučiasi kaip žuvys vandenyje, tačiau ant jos lietuvis skiriasi, pavyzdžiui, nuo brito".

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Į Lietuvą atvyksta australų atlikėjas RY X

Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną vasaros koncertą. Patvirtinta, kad liepos 4 d. į Pranciškonų vienuolyno kiemą Vilniuje atvyks australų muzikos atlikėjas RY X. Vienas įdomiausių šiuolaikinės muzikos kūrėjų čia pristatys debiutinį savo albumą „Dawn“.

„Queens of Roses“ pristato naują kūrinį: nebenorime kurti lėtų, liūdnų dainų (8)

Panašu, pavasaris atnešė šviežio oro gūsį ir į „Queens of Roses“ kūrybinę stovyklą. Merginos pristato naujausią dainą „Tik tada“ ir tikina, kad beklausant šio kūrinio ir saulė ryškiau pradeda šviesti, ir šypsenos kaip mat veidą papuošia. Puikia nuotaika merginos jau užsikrėtė, o ir savo klausytojus ragina džiaugtis kiekviena diena.

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (25)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.