B.Spears kai kurios scenos tiesiog per mažos

 (11)
Jaunoji pop dievaitė Britney Spears atšaukė koncertą Mile High mieste, į kurį jau buvo išpirkti visi bilietai, nes scena pasirodė per maža – ne, ne pačiai Spears, bet įspūdingiems scenos įrengimams bei dekoracijoms.
Nei populiarieji “U2”, nei “The Beatles” niekada nesusidūrė su panašiomis problemomis, tačiau kita vertus, jų koncertų metu nebūdavo skraidančių aktorių pasirodymo, prašmatnaus miegamojo, mobilių platformų, per didelių butaforijų ir visos armijos šokėjų.

“Mes padarėme viską, kad šis koncertas nebūtų atšauktas,” teigė koncerto organizatorius Chuckas Morrisas. “Atrodo, kad pats sunkiausias dalykas, kurį man teko padaryti šiais metais buvo pasakyti savo 7 metų dukrelei, kad Britney neatvažiuoja.”

Kai vasario mėnesį buvo pradėti pardavinėti bilietai į jaunosios dainininkės koncertą, turėjusį įvykti liepos 26-ą dieną, ištikimiemsiems gerbėjams pakako valandos, kad išpirktų visus 9000 bilietų.

Tai nėra vienintelė scena per ankšta Spears ir jos koncertinio turo palydai. Legendinė “Hollywood Bowl” scena, kurioje pasirodė tokie garsūs muzikantai kaip “The Beatles”, “The Rolling Stones” ar Bobas Dylanas, atrodo, taip pat negali sutalpinti visko, kuo savo koncertuose žiūrovus nori nustebinti paauglių numylėtinė.

Koncerto organizatoriai Los Andžele neseniai paskelbė, kad liepos 31-ą dieną “Hollywood Bowl” turėjęs įvykti koncertas, buvo perkeltas į didesnę “Great Western Forum” salę.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Eurovizijos“ atrankose išgarsėjusi Paula savo vadybininką nustebino skirdama jam kūrinį

Sėkmingai nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje pasirodžiusi ir Lietuvos komisiją kas kartą savo pasirodymais sužavėdavusi Paula gimtadienio proga itin originaliai pasveikino savo vadybininką Henriką Draugelį. 16-metė mergina su gausiu draugų būriu surengė staigmeną – uždarą vakarėlį – ir savo vadybininkui skyrė dainų popuri, kur skambėjo ne tik merginos hitas „Let U Go“, bet ir kitos jausmingos baladės.

Į Vilnių atvykstanti gitaristė L. Stern - apie šviesiaplaukę Afrikoje ir garsų vyrą

Balandžio 5 dieną sostinės gyvos muzikos klube „Tamsta“ koncertuos viso pasaulio kultūroms atvira gitaristė Leni Stern. Vilniečiams ji pristatys savo afrikietiškąjį trio. Belaukiant koncerto aistringa 64-erių muzikantė papasakojo, ko išmoko prestižiniame Berklio koledže, kodėl afrikiečiai ją palaikė albinose ir kaip pasidalijo šlovę su savo garsiuoju vyru, džiazo gyva legenda Mike‘u Sternu.

Maskvoje skamba gyva muzika metro keleiviams

Šimtai talentingų muzikantų iš Rusijos turi unikalią progą pristatyti savo kūrybą masėms. Nuo pirmadienio, kovo 27 dienos, Maskvos metro įgyvendinamas ypatingas projektas – stočių sienas drebina muzikos garsai.

Vasaros įkarštyje Palangoje - legendinės roko grupės „Smokie“ koncertas (4)

Legendinė britų grupė „Smokie“ vasarą sugrįžta į Lietuvą. Muzikos gerbėjų širdis jau daugiau nei prieš 40 metų pavergęs „Smokie” grupės vyrukų penketas liepos 28–ąją surengs pasirodymą Palangos koncertų salėje, rašoma organizatorių pranešime spaudai.

Į Lietuvą atvykstantis A. Clare'as – buvęs A. Winehouse mylimasis, atstūmęs Beyonce

Jau po mėnesio, balandžio 25-ąją, Vilniaus kongresų rūmuose koncertą surengs britų muzikos žvaigždė Alexas Clare'as. Dainininkas, visame pasaulyje išgarsėjęs hitu „Too Close“, su muzikantų grupe lietuviams pirmą sykį pristatys savo kūrybą, įamžintą jau trijuose gerai įvertintuose albumuose.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.