Aistė Ispanijoje įrašė dvi naujas dainas

Šį pirmadienį, t.y. rugpjūčio 28 dieną, iš kelionės po Europą grįžo Aistė. Liepos 18 d. pasirodžius dainininkės debiutiniam albumui "Aistė", eksPagalvėlė išvyko pailsėti į Ispaniją. Jau prieš išvykdama Aistė prasitarė, kad Ispanijoje bus bandoma įrašyti albumo dainų "remiksus" arba naujas dainas.
© S.Paukščio nuotr.
"Iš Ispanijos parsivežėme įrašytą muziką dviem naujiems kūriniams. Labai norėjome pailsėti, todėl vokalą buvo nuspręsta įrašyti Lietuvoje",- apie savo ir savo draugo Krisčio kelionę po Ispaniją pasakojo Aistė. Be to, pasak kūrinio "Saulė" atlikėjos, kelionės metu neapsieita ir be nesėkmių.

Šveicarijoje iš Aistės buvo pavogta banko kredito kortelė, todėl vieną akimirką dainininkė jau pagalvojo, kad teks grįžti namo taip ir nepamačius Ispanijos, bet draugų ir artimųjų dėka vos per pusantros paros Aistę pasiekė tėvų siųstas "laimingas vokelis" su pinigais, todėl beveik visi atostogų planai buvo įvykdyti.

Šiuo metu Aistė galvoja apie rudeninius koncertus bei apie tai, kaip pabaigti Ispanijoje pradėtus naujų kūrinių įrašus.

"JAM Records"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (26)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (6)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.

Scenos karalienė Dž. Butkutė surengs pasirodymą sostinės gėjų klube (36)

Balandžio 1-ąją vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ ketina švęsti 10-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį.Pagrindinė šio vakaro viešnia – ryškiausia visų laikų lietuviškos popmuzikos scenos legenda Džordana Butkutė.

Grupė „Magnit“ su K. Ivanova priešaky pasiryžo permainoms (46)

Jau ne vienerius metus su grupe „Magnit“ koncertuojanti Kristina Ivanova pasiryžo permainoms. Merginų grupė nuo šiol vadinsis „ Kristal“.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.