Visus sužavėjo B.Clintono autoironiškas filmas

 (1)
JAV prezidento Billo Clintono debiutas juostoje, pasakojančioje apie nevykėlio prezidento nuotykius paskutinio savo kadencijos mėnesio metu, pirmadienį žiniasklaidoje sulaukė daugybės teigiamų įvertinimų.
Sekmadienį Baltųjų rūmų korespondentams buvo pristatytas filmas, sumontuotas iš trumpų komiškų scenų, vaizduojančių kaip sunku gyventi prezidentui mėgstančiam būti dėmesio centre, tačiau kuriam netrukus teks atisakyti savo posto.

Autoironiškoje juostoje buvo pasakojama kaip nevykėlis prezidentas stengiasi susirasti sau nors menką darbelį tuo metu, kai jo žmona, pirmoji ledi Hillary Clinton, rengiasi kovoti dėl Niujorko senatorės posto, o dukra Chelsea mokosi koledže.

Juostoje galima išvysti Clintoną lankstantį popierines origami figūrėlės, pjaunantį gyvatvorę aplink Baltuosius rūmus arba šiaip žiūrintį į drabužių džiovintuve besisukančius rūbus.

Pasibaigus filmo peržiūrai, Clintonas sulaukė audringų ovacijų, o žiniasklaidoje pasigirdo daugybė teigiamų atsiliepimų. Pirmadienį "Washington Post" prisiminė šią filmo peržiūrą kaip "triumfą", kai tuo tarpu kitas dienraštis pripažino jį buvus "labai juokingu". Netgi žymus komikas Jau'jus Leno pagyrė prezidento komedijinį talentą.

"Jis yra geras komikas ir turi gerą humoro jausmą," teigė Leno.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

„Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena” sugrįžta 3D formate

Kai prieš visą ketvirtį amžiaus filme „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena” išgirdome geležinę Misterio Visata frazę „I‘ll be back“ („Aš sugrįšiu“), nė numanyti negalėjome, kad ji mus vėl pasieks iš ekranų. Režisierius Jamesas Cameronas, jau sėkmingai išbandęs filmo konvertavimą į 3D formatą su „Titaniku“, naujam gyvenimui nusprendė prikelti ir „Terminatorių 2“ – blokbasterį, turintį gerbėjų tarp įvairaus amžiaus žiūrovų.

DELFI premjera: naujausią L. Bessono filmą „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“ pamatykite pirmieji! (1)

Filmas, peržengiantis fantazijos ribas – „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“ – į Lietuvos kino teatrus atkeliauja su DELFI premjera: liepos 27 d. pasinaudokite proga pamatyti jį pirmieji visuose kino teatruose „Forum Cinemas“!

40 m. apie „Valerianą“ svajojęs L. Bessonas pavertė jį brangiausia kada nors Prancūzijoje sukurta juosta (2)

Fantastinis veiksmo filmas „Valerianas ir Tūkstantmečio planetų miestas“, kurį jau nuo šio savaitgalio galės pamatyti ir Lietuvos žiūrovai, yra ne šiaip sau eilinė į kino teatrus atkeliaujanti juosta. Išskirtine ją jau dabar daro faktai, jog režisierius Lucas Bessonas filmą kūrė beveik 40 metų ir tai pati brangiausia juosta, kada nors sukurta Prancūzijoje. Negana to, savo ambicijomis ji prilyginama tokioms kino frančizėms kaip „Žvaigždžių karai“ bei „Įsikūnijimas“.

Sulėtintame aštuonių valandų filme – šimtai romių avių (6)

Šiame sulėtintame net aštuonių valandų trukmės filme neišvysite jokių aktorių, neišgirsite nė vieno prasmingo ar kvailo dialogo, neįtrauks intriguojantis siužetas. Pagrindinės šios juostos žvaigždės – avys. Daug avių.

Filme „Atominė blondinė“ Ch. Theron teko filmuotis sekso scenoje su kita moterimi: su vyrais tai trunka ilgiau

Veiksmo filmų gerbėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 4 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Atominė blondinė“, kuris vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija. Pagrindinį MI6 agentės vaidmenį čia atliko Charlize Theron, kuriai filmavimų metu teko gerokai paprakaituoti ne tik kovinėse, bet ir sekso scenose.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.