"Draugų" žvaigždės pasirašė 40 mln.USD kontraktą

Populiariajame seriale "Draugai" vaidinantiems aktoriams pagaliau pavyko išsiderėti iš šou prodiuserių naujus kontraktus, pagal kuriuos kiekvienas iš jų už kiekvieną epizodą gaus po 750 000 dolerių. Iki šiol pagrindiniai serialo aktoriai gaudavo po 125 000 dolerių už epizodą.
Šeši jauni aktoriai iš ypač populiarios JAV situacijų komedijos pasirašė dviejų metų kontraktus, kurių bendra suma sudarys apie 20 milijonų dolerių per metus.

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Davidui Schwimmeriui, Matthew Perry, Lisai Kudrow bei Mattui Le Blancui taip pat per pusę (iki 1%) buvo padidinta nuo bendro šou pelno atitenkanti dalis.

Balandžio mėnesį Schwimmris, vaidinantis Rossą, paskambino į BBC "London Live" radijo stotį norėdamas paneigti kaltinimus, kad tiek jis, tiek ir jo kolegos iš serialo yra labai 'godūs'.

Schwimmeris, kuris tuo metu Londone filmavosi juostoje "Band of Brothers", tiesiog įsiuto kai bulvarinėje spaudoje pasirodė pranešimai, jog "Draugų" žvaigždės reikalauja po milijoną dolerių už epizodą.

"Kai aš išgirstu kalbant apie tokus skaičius, man tikrai pasidaro liūdna," teigė akttorius. "Tai neigiamai veikia visą serialo kūrybinę grupę ir aktorius. Žmonės pradeda manyti, kad mes esame tik viso labo grupelė išlepintų aktoriūkščių, reikalaujančių neįtikėtinų pinigų sumų. Visa tai tik paskalos."

Beje, kovą dėl atlyginimų pakėlimo inicijavo Kudrow, seriale vaidinanti Phoebe, po to, kai vieno iš pagrindinių konkurentų, serialo "Seinfeldas", aktoriai pasirašė kontraktus 600 000 dolerių už epizodą. "Draugai" - tai šešių Niujorke gyvenančių draugų istorijos, sulaukusios neįtikėtinos sekmės ir kas savaitę pritraukiančios apie 20 milijonų žiūrovų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Filme „Atominė blondinė“ Ch. Theron teko filmuotis sekso scenoje su kita moterimi: su vyrais tai trunka ilgiau

Veiksmo filmų gerbėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 4 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Atominė blondinė“, kuris vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija. Pagrindinį MI6 agentės vaidmenį čia atliko Charlize Theron, kuriai filmavimų metu teko gerokai paprakaituoti ne tik kovinėse, bet ir sekso scenose.

Kino hitas „Noting Hilas“ turi naują varžovą: „Lūšna turtuolių rajone“

Istorija apie tai, kaip benamis vienišius gyvenantis parko pašonėje tapo milijonų svarų vertės nekilnojamojo turto savininku netrukus pasieks kino teatrus romantinėje komedijoje „Lūšna turtuolių rajone“ (orig. „Hampstead“), su aktoriais Diane Keaton ir Brendan Gleeson priešakyje.

Kanuose ovacijomis palydėtas Š. Barto „Šerkšnas“ atkeliauja į Lietuvos kino teatrus

Apie karo Ukrainoje poveikį pasakojančio „Šerkšno“ („Frost“) lietuviška premjera įvyks rugpjūčio 18-ąją. Pripažinto režisieriaus filme vaidina Prancūzijos kino ikona Vanessa Paradis bei garsus lenkų aktorius Andrzejus Chyra. Tačiau pagrindinius vaidmenis sukūrė debiutuojantys jauni lietuvių aktoriai.

Filmavimo aikštelėje D. Šimukauskui prireikė medikų pagalbos (1)

Naujoje lietuviškoje kriminalinėje komedijoje „Tiuningas“ vieną iš trijų brolių, kovojančių dėl senelio palikimo, vaidinančiam Donatui Šimukauskui prireikė medikų pagalbos.

Į kino teatrus atkeliauja komiksuose gimę Valeriano nuotykiai: būtent jo istorija įkvėpė legendinius „Žvaigždžių karus“? (1)

Valerianas ir Lorelina yra jauni, bet itin talentingi specialieji agentai. Gavę naują užduotį, jie išskrenda į Alfą – įspūdingą kosminį mega–miestą, dar žinomą „tūkstančio planetų“ pavadinimu. Ten netrukus išsiaiškina, kad jį grasina užgrobti paslaptinga, galinga ir destruktyvi jėga. Valerianas ir Lorelina nedvejodami stoja į kovą ne tik už Alfą, bet ir visos Visatos ateitį.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.