"Draugų" žvaigždės pasirašė 40 mln.USD kontraktą

Populiariajame seriale "Draugai" vaidinantiems aktoriams pagaliau pavyko išsiderėti iš šou prodiuserių naujus kontraktus, pagal kuriuos kiekvienas iš jų už kiekvieną epizodą gaus po 750 000 dolerių. Iki šiol pagrindiniai serialo aktoriai gaudavo po 125 000 dolerių už epizodą.
Šeši jauni aktoriai iš ypač populiarios JAV situacijų komedijos pasirašė dviejų metų kontraktus, kurių bendra suma sudarys apie 20 milijonų dolerių per metus.

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Davidui Schwimmeriui, Matthew Perry, Lisai Kudrow bei Mattui Le Blancui taip pat per pusę (iki 1%) buvo padidinta nuo bendro šou pelno atitenkanti dalis.

Balandžio mėnesį Schwimmris, vaidinantis Rossą, paskambino į BBC "London Live" radijo stotį norėdamas paneigti kaltinimus, kad tiek jis, tiek ir jo kolegos iš serialo yra labai 'godūs'.

Schwimmeris, kuris tuo metu Londone filmavosi juostoje "Band of Brothers", tiesiog įsiuto kai bulvarinėje spaudoje pasirodė pranešimai, jog "Draugų" žvaigždės reikalauja po milijoną dolerių už epizodą.

"Kai aš išgirstu kalbant apie tokus skaičius, man tikrai pasidaro liūdna," teigė akttorius. "Tai neigiamai veikia visą serialo kūrybinę grupę ir aktorius. Žmonės pradeda manyti, kad mes esame tik viso labo grupelė išlepintų aktoriūkščių, reikalaujančių neįtikėtinų pinigų sumų. Visa tai tik paskalos."

Beje, kovą dėl atlyginimų pakėlimo inicijavo Kudrow, seriale vaidinanti Phoebe, po to, kai vieno iš pagrindinių konkurentų, serialo "Seinfeldas", aktoriai pasirašė kontraktus 600 000 dolerių už epizodą. "Draugai" - tai šešių Niujorke gyvenančių draugų istorijos, sulaukusios neįtikėtinos sekmės ir kas savaitę pritraukiančios apie 20 milijonų žiūrovų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Filmo „Priešnuodis gyvenimui“ recenzija: įtraukiantis ir mistinis režisieriaus G. Verbinski grįžimas į didįjį kiną

Kultinės „Karibų piratų“ trilogijos, neužmirštamai baisaus 2002 metais pasirodžiusio „Skambučio“, šelmiško „Meksikiečio“ ir „Oskarinio“ animacinio filmo „Rango“ režisierius Gore‘as Verbinskis, po itin skaudžios ir milžinišką finansinį smūgį studijai „Disney“ atnešusios nesėkmės pavadinimu „Vienišas klajūnas“, trims metams dingo iš didžiojo kino, kad žiūrovams paruoštų dar vieną įdomų, originaliai atrodantį ir įtampos kupiną pasakojimą „Priešnuodis gyvenimui“.

Jaunimo itin mėgtas serialas „Galingieji reindžeriai“ persikels į kino teatrus

Jau kovo 31 dieną kino teatruose pasirodys „Galingieji reindžeriai“ – naujosios kartos specialiųjų efektų, įtampos, veiksmo bei taiklaus humoro kupina juosta. 1993 metais pradėtas rodyti jaunimui skirtas serialas taip išpopuliarėjo, kad režisierius Deane’as Israelite’as buvo tikras: šie spalvingi superherojai turi atgimti kino teatrų ekranuose. 2017-aisiais tai tapo realybe – jau netrukus populiarieji Kimberli, Trini, Džeisonas, Bilis ir Zakas debiutuos didžiuosiuose ekranuose.

D. Craigo sėkmei nesukliudė nei mažas ūgis, nei išmušti priekiniai dantys (7)

Legendinis filmų apie agentą veikėjas Džeimsas Bondas buvo sukurtas dar 1953 m. britų rašytojo J. Flemingo. Iki šiol yra sukurti net 24 „Bondiados“ filmai, kurių pats pelningiausias – 2012 m. S. Mendeso režisuotas veiksmo filmas „Operacija Skyfall“. Šį ir kitus tris filmus apie Dž. Bondą televizijos žiūrovai galės išvysti „Džeimso Bondo“ maratono metu, kovo 22-25 dienomis.

Filmas „Galingieji reindžeriai“ pateks į istoriją: tarp superherojų – lesbietė ir autistas (10)

Lipdamas ant kulnų „Gražuolei ir pabaisai“ („Beauty and the Beast“) bei „Sesame Street“, kovo 31 dieną kino teatruose pasirodantis filmas „Galingieji reindžeriai“ („Power Rangers“) taip pat pretenduoja patekti į kino istoriją, rašo sacbee.com.

Komedijų meistro D. Shepardo plati šypsena slepia vaikystėje patirtą tėvo ir kaimyno prievartą

Komedijinių serialų bei filmų žvaigždė Daxas Shepardas šįkart į kino teatrus atkeliauja su savo režisuota komedija „Patruliai“. Tiesa, jis ne tik rašė scenarijų, bet ir pats atlieka vieną pagrindinių vaidmenų. Kovo 24 dieną kino teatruose pasirodysiančiame filme jis pakvietė vaidinti ir savo žmoną bei dviejų jųdviejų atžalų mama Kristen Bell.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.