65-erių vyro ir 12-metės vestuvės aplinkiniams sukėlė šoką ir panieką

 (54)
Senyvo amžiaus vyras ir jo mažametė nuotaka sukėlė visą jausmų gamą juos išvydusiems aplinkiniams. Internete žaibiškai plintantis vaizdo įrašas parodo, kokia yra šimtų tūkstančių už vyresnių vyrų tekinamų mergaičių realybė.
65-erių vyro ir 12-metės vestuvės aplinkiniams sukėlė panieką
65-erių vyro ir 12-metės vestuvės aplinkiniams sukėlė panieką
© Stop kadras

Laimė, šis vaizdo įrašas tebuvo socialinis eksperimentas, o senolio ir mergaitės santuoka – fiktyvi.

Tačiau amerikiečiai nepajėgė abejingai praeiti pro šalį, jie panoro sužinoti, kodėl maža mergaitė išteka už vyriškio, kiek jai metų ir ar jos tėvai žino apie jos santuoką. Jie šlykštėjosi senolio poelgiu ir tikino, jog tai nelegalu.

Tačiau vienintelis vyro argumentas tebuvo gautas tėvų sutikimas. Vyras savo elgesyje nematė nieko neteisėto ir blogo. Ir tai skaudžiai atspindi šių dienų realybę – juk pasaulyje kasdien per prievartą ištekinama net 33 tūkst. mergaičių.

www.DELFI.lt
Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Įvairenybės

Saulėtą antradienį vilniečiai leido sostinės paplūdimiuose (40)

Saulės suvilioti vilniečiai antradienio pavakarę, po darbų, namo neskubėjo - likusią vakaro dalį nusprendė praleisti gamtoje ir sugužėjo į populiariausius Vilniaus paplūdimius Žirmūnų rajone bei Valakampiuose.

„Borato“ žvaigždė lieja tulžį: suvaidino prostitutę, o etiketė prilipo visam gyvenimui (2)

Amerikiečių komikė Luenell Campbell džiūgavo gavusi prostitutės vaidmenį komedijoje „Boratas. Kaip šaunusis Kazachstano žurnalistas Amerikoj patirtį graibstė“. Tiesa, vargu ar ji tikėjosi, jog laisvo elgesio moters etiketė jai prilips ir realiame gyvenime.

Pakeistas vardas ir išrauti visi dantys - ko nepadarysi dėl rekordo

73 metų Guinnessas Rishi – 73 metų Indijos pilietis, gyvenantis Naujajame Delyje. Pirmą kartą į Guinnesso pasaulio rekordų knygą jis pateko 1990 metais – kartu su dar dviem bičiuliais motoroleriu vėžinosi net tūkstantį ir vieną valandą.

Izraelio pirmąja translyte grožio karaliene išrinkta krikščionė (4)

Penktadienį, gegužės 27 dieną Izraelyje įvyko pirmasis translyčių grožio konkursas, kuriame dalyvavo visų pagrindinių Šventosios žemės tikėjimų atstovės. Nugalėtoja šiame netradiciniame tolerancijos ir koegzistencijos šou paskelbta krikščionė.

Vilniečiai sekmadienį leido prie ežerų: akį traukė atletiški kūnai ir pikantiški vaizdai (199)

Itin vasariškas savaitgalis privertė vilniečius ieškoti vandens telkinių, prie kurių galėtų lengviau atsipūsti. Saulės išsiilgę gyventojai maudėsi, deginosi ir pramogavo, žaisdami lauko žaidimus.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2016 birželio 06 d. 19.00 val.
Premjera! APVALYTIEJI Sarah Kane
Premjera! APVALYTIEJI
2016 birželio 07 d. 19.00 val.
„Dugne“ pristatomas prestižiniame Vienos festivalyje Režisierius Oskaras Koršunovas ir jo aktorių trupė vasaros gastroles pradės pasirodymu Vienos festivalyje – viename didžiausių bei seniausių menų festivalių Europoje. 65-ąjį kartą rengiamo festivalio programoje vilniečiai pristatys spektaklį „Dugne“. Pasirodymas beveik 200 tūkst. žiūrovų kasmet pritraukiančio festivalio programoje – intensyvaus vasaros gastrolių maratono, kurį vainikuos dalyvavimas antroje iš eilės Venecijos bienalėje, pradžia.
„Dugne“ pristatomas prestižiniame Vienos festivalyje
2016 gegužės 23 d.