„Euroviziją“ komentuos D.Užkuraitis, balus skelbs G.Masalskis

 (49)
Šiais metais tarptautinį „Eurovizijos“ konkursą LTV žiūrovams vėl komentuos muzikologas Darius Užkuraitis. „Tai yra tik darbas ir ,beje, vienas šalia kitų“, - komentavimo nereikšmino muzikologas. Vis dėlto, jis prisipažino, kad likus dviems savaitėms iki „Eurovizijos“ ir dar savaitei po jos jaučiasi nejaukiai, nes jį užpuola lavina skambučių ir prašymų pakomentuoti, kas paklius į finalą, kokią vietą užims Lietuvos atstovai.
Giedrius Masalskis
Giedrius Masalskis
© A.Solomino nuotr.

„Visiems ima atrodyti, kad aš esu vienintelis Lietuvoje atsakingas už viską, kas susiję su „Eurovizija“. Prognozių išvis nepakenčiu, nes neįmanoma žinoti, kaip susidėlios vietos“, - per ilgametę darbo patirtį teigia supratęs D.Užkuraitis.

Lietuvos kitoms šalims skirtus balus šeštadienį tiesioginės finalo transliacijos metu visai Europai skelbs laidų vedėjas Giedrius Masalskis. Tai bus didžiausia auditorija, kokiai jam yra tekę kalbėti. „Tikiuosi, nenusikalbėsiu. Reikės ką nors juokingo pasakyti, tik dar nesugalvojau ką“, - DELFI sakė G.Masalskis. Jis lengva ranka sutiko paskaityti balus, bet paskui sužinojo, kad reikės tris dienas repetuoti. „Iki šiol nesuprantu, ką ten dėl tų kelių sekundžių repetuoti? Hello Europe, this is Vilnius calling? (Sveika Europa, čia kalba Vilnius - aut. past.) Bet aš per ilgus televizinio darbo metus pripratęs prie visokių keistų reikalavimų. Reikės, parepetuosiu“, - juokėsi jis.

Balų skelbėjo pozicija nėra tokia stabili, kaip konkurso komentatoriaus kėdė. Per ilgus metus Lietuvos balus yra skelbę laidų vedėjai: Loreta Tarozaitė, Rolandas Vilkončius, Lavija Šurnaitė, Ignas Krupavičius.

www.DELFI.lt
Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Eurovizija 2016

„Eurovizijos“ rengėjai suklydo: D. Montvydą oficialiai pristato kaip latvį (77)

Ne vieną „Eurovizijos“ gerbėją, sergantį už Lietuvos atstovą – Donatą Montvydą, gali nuliūdinti ar net papiktinti oficialiame konkurso leidinyje padaryta klaida. D. Montvydas pristatytas, kaip Latvijos atstovas.

D. Montvydas visam pasauliui priminė A. Sabonį ir ištarė „eurovizinį“ pažadą (21)

Gegužės ketvirtosios vakarą, po pirmosios repeticijos „Globe“ arenoje, Donatas Montvydas sudalyvavo pirmojoje konferencijoje. Žinoma, konferencija prasidėjo klausimu, kaip jis vertina pirmąją repeticiją, tačiau netrukus klausimai tapo vis spalvingesni.

Pirmojoje repeticijoje D. Montvydas išbandė kostiumus ir parodė įspūdingąjį salto (47)

„Eurovizinės“ repeticijos jau prasidėjo. Trečiadienio vakarą Donatas Montvydas pirmąjį kartą repetavo „Globe“ arenoje.

Seksualiausio „Eurovizijos“ vyro rinkimų D. Montvydas šįmet nelaimės (15)

Prieš pat „Euroviziją“, tradiciškai, internautai tiesiog šėlsta. Ir nors daugiausia aistrų kelia dainos, ne ką mažiau apkalbinėjamas objektas – dalyvių išvaizda. Beje, pernai seksualiausiu „Eurovizijos“ vyruku buvo išrinktas Vaidas Baumila, tačiau šįmet Lietuvai šia garbe neteks džiaugtis.

D. Montvydo repeticija su dainos autoriais: klaidoms užglaistyti liko vos kelios dienos (4)

Pastarosiomis dienomis Stokholme „Eurovizijos“ belaukiantis Donatas Montvydas išties dirba, o ne poilsiauja. Ir nors antrąją viešnagės Švedijoje dieną jis rado laiko apsilankyti ABBA muziejuje, iš karto po to išvyko į repeticiją su pritariančiosiomis vokalistėmis bei dainos autoriais.