„Euroviziją“ komentuos D.Užkuraitis, balus skelbs G.Masalskis

 (49)
Šiais metais tarptautinį „Eurovizijos“ konkursą LTV žiūrovams vėl komentuos muzikologas Darius Užkuraitis. „Tai yra tik darbas ir ,beje, vienas šalia kitų“, - komentavimo nereikšmino muzikologas. Vis dėlto, jis prisipažino, kad likus dviems savaitėms iki „Eurovizijos“ ir dar savaitei po jos jaučiasi nejaukiai, nes jį užpuola lavina skambučių ir prašymų pakomentuoti, kas paklius į finalą, kokią vietą užims Lietuvos atstovai.
Giedrius Masalskis
Giedrius Masalskis
© A.Solomino nuotr.

„Visiems ima atrodyti, kad aš esu vienintelis Lietuvoje atsakingas už viską, kas susiję su „Eurovizija“. Prognozių išvis nepakenčiu, nes neįmanoma žinoti, kaip susidėlios vietos“, - per ilgametę darbo patirtį teigia supratęs D.Užkuraitis.

Lietuvos kitoms šalims skirtus balus šeštadienį tiesioginės finalo transliacijos metu visai Europai skelbs laidų vedėjas Giedrius Masalskis. Tai bus didžiausia auditorija, kokiai jam yra tekę kalbėti. „Tikiuosi, nenusikalbėsiu. Reikės ką nors juokingo pasakyti, tik dar nesugalvojau ką“, - DELFI sakė G.Masalskis. Jis lengva ranka sutiko paskaityti balus, bet paskui sužinojo, kad reikės tris dienas repetuoti. „Iki šiol nesuprantu, ką ten dėl tų kelių sekundžių repetuoti? Hello Europe, this is Vilnius calling? (Sveika Europa, čia kalba Vilnius - aut. past.) Bet aš per ilgus televizinio darbo metus pripratęs prie visokių keistų reikalavimų. Reikės, parepetuosiu“, - juokėsi jis.

Balų skelbėjo pozicija nėra tokia stabili, kaip konkurso komentatoriaus kėdė. Per ilgus metus Lietuvos balus yra skelbę laidų vedėjai: Loreta Tarozaitė, Rolandas Vilkončius, Lavija Šurnaitė, Ignas Krupavičius.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Eurovizija 2016

A. Pilvelytė jau susikrovė lagaminą keliauti į „Euroviziją“ (101)

Antradienio vakarą LRT studijoje vyko penktosios nacionalinių atrankų į „Euroviziją“ laidos filmavimas. Jos metu jau antrą kartą ant „eurovizinės“ scenos lipo Aistė Pilvelytė, kuri atrankose debiutavo gerokai negaluodama.

„Eurovizinėje“ kovoje – kardinalūs sprendimai bandant pavergti simpatijas (25)

„Eurovizinis“ įkarštis Lietuvoje vis įsibėgėja, o atlikėjai žiūrovų bei komisijos simpatijas bando užkariauti ne tik dainomis, bet ir aiktelėti verčiančiais įvaizdžiais. Pastarojoje laidoje bene labiausiai išsiskyrė atlikėja Catrinah, kuri scenoje pasirodė su šarvus primenančiu drabužiu, šįkart neatpažįstamai pasikeitė Berta Timinskaitė.

„Eurovizijos“ žiūrovams neįtiko komisijos vertinimai: įžvelgia nesąžiningumą (116)

Šeštadienio vakarą vyko jau ketvirtoji nacionalinių atrankų į „Euroviziją“ transliacija. Jos metu dėl išlikimo konkurse varžėsi dešimt dalyvių. Vakaro pabaigoje, skirstant balus, lietuviškoji komisija nustebino dviem dalyviams skirdama po vienodą balų skaičių. Tai nepraslydo pro žiūrovų akis. Po laidos socialiniuose tinkluose užvirė diskusija, esą balai paskirstyti neskaidriai. Nacionalinių atrankų prodiuseris Audrius Giržadas DELFI papasakojo, kaip ir kodėl taip įvyko.

R. Kirilkinas - atvirai apie skandalus, bėgimą iš Lietuvos ir praloštus pinigus parsisiųsk eurovizinę dainą! (64)

Vienas iš šių metų Eurovizijos atrankų lyderių – Ruslanas Kirilkinas pasidalijo itin atviromis bei nuoširdžiomis mintimis. „Noriu pasidalinti su jumis savo pasauliu“, – teigė atlikėjas.

Iš „eurovizinių“ kovų pasitraukė dar du dalyviai: vakaras nesėkmingas merginoms (173)

Šeštadienio vakarą televizijos eteryje vyko jau ketvirtoji nacionalinių „Eurovizijos“ atrankų transliacija. Iš 28 dalyvių iki šio vakaro kovoje buvo likę tik dvidešimt pretendentų atstovauti Lietuvai „Eurovizijoje“ Stokholme. Po šiandienos verdikto iš kovos pasitraukė dar du dalyviai.
Premjera! APVALYTIEJI Sarah Kane
Premjera! APVALYTIEJI
2016 vasario 08 d. 19.00 val.
Premjera! APVALYTIEJI Sarah Kane
Premjera! APVALYTIEJI
2016 vasario 09 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo „Apvalytieji“ – meilėje ir purve Mergina tamsiais plaukais klūpi ant grindinio, jos kūną dengia balti ligoninės marškiniai, jos akys vos atsimerkusios užsiveria, lėtai. Burna kiek praverta, jos keliai vos laiko kūną, jis svyruoja. Tyla, minutė, dvi, trys, tyla, nesuskaičiuojamas laikas, tyla.
Oskaro Koršunovo „Apvalytieji“ – meilėje ir purve
2016 vasario 4 d.