L. Kernagis prabilo apie praeities ryšius su nusikalstamomis grupuotėmis: atsiskaitymai būdavo labai geri

 (20)
Ne vienas Seimo narys savo ryšius su įvairiomis nusikalstamomis grupuotėmis linkęs slėpti, tik ne Ligitas Kernagis (53). „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Auksinė daina“ filmavime dalyvavęs ir geriausių savo dainų dešimtuką sudainavęs atlikėjas sakė, kad jam yra tekę groti ir visai Lietuvai siaubą kėlusiems nusikaltėliams, rašoma pranešime spaudai.
Ligitas Kernagis
© DELFI (J.Markevičiaus nuotr.)

„Įvairioms grupuotėms dainuodavau ne su grupe „Prologas“, o kai pradėjau solinę karjerą. Niekam ne paslaptis, kad man teko dainuoti tuo metu populiariausiame, prestižiškiausiame restorane „Vilula“. Restorano savininkai stengėsi sukviesti visus populiariausius atlikėjus. Ten dainavo „Boney M“, Džordana Butkutė, savo laidas vesdavo ir Arūnas Valinskas. Su atsiskaitymais ten problemų niekada nebūdavo. Anaiptol, atsiskaitymai visada būdavo labai geri.“

Atlikėja Donalda Meiželytė (41) prisipažino negalėjusi nė pagalvoti, kad dainą „Vakarėja“ dainuos vienoje scenoje su Ligitu: „Kai man buvo keleri metai ir lakstydavau po pievas dainuodama „Vakarėja“, negalėjau pagalvoti, kad šitą dainą trauksiu su pačiu Ligitu ant scenos. Mes artimiau susipažinome prieš 10 metų, turėjome daug bendrų renginių, važinėdavome po visą Lietuvą koncertuodami. Visi sakote, kad esate Ligito draugai, tačiau jo vestuvėse buvau aš vienintelė. Galbūt tas vestuves sugadinau, nes visus užsakytus atlikėjus nustūmiau į šoną, ir Ligitas bei kiti svečiai buvo priversti klausyti mano koncerto. Tas vakaras buvo nuostabus, vestuvės labai šviesios. Iš jų aš išvažiavau paskutinė. Iki ryto su vienu dėde dainavau liaudies dainas, kol iš manęs atėmė mikrofoną.“

Jau šį penktadienį 20.30 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Auksinė daina“ – Ligitas Kernagis ir dešimt geriausių jo dainų. Ligitas atskleis ir tikrąją savo profesiją: kas galėjo pamanyti, kad atlikėjas iš tiesų yra inžinierius-energetikas? Taip pat žiūrovų laukia staigmena – specialiai legendinei dainai „Vakarėja“ atlikti atgijusi grupė „Prologas“. Kartu dainuos Donalda Meiželytė. Kuri Ligito Kernagio daina laimės ir taps auksinė, spręs tik žiūrovai, balsuodami visos laidos metu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Eteris

Paskelbta, kas tapo „Lietuvos Balso“ penktojo sezono mokytojais (12)

Šeštadienio vakarą, Palangoje, įvyko „Lietuvos Balso“ penktojo sezono pristatymo koncertas, vainikuotas įspūdingu lazerių ir fejerverkų šou, kurio metu pagaliau išaiškėjo, kas užims penktojo sezono mokytojų kėdes. Didžiausia šių metų televizijos intriga atskleista – geriausio šalies balso penktajame sezone ieškos Donatas Motvydas, Džordana Butkutė, Leon Somov ir Inga Jankauskaitė.

Apie problemas su svoriu prabilusi M. Daikerytė: galvojau, kad esu užkeikta (15)

Šį šeštadienį LNK laidoje „Bus visko“ - istorija apie devyniolikmetę, vieną jauniausių Lietuvos verslininkių Militą Daikerytę, kurios gyvenimą lydėjo žmonių apkalbos, kad jai viską nupirko turtingi tėvai. Tačiau dažnai žmonės padaro išvadas per anksti, rašoma LNK pranešime spaudai.

„X Faktoriaus“ žiūrovų laukia pokyčiai: eteryje nebeliks M. Starkaus (98)

Jau rudenį į eterį sugrįš muzikinis projektas „X Faktorius“. Svajojantys apie sceną, šlovę ir pinigus muzikiniame šou demonstruos savo gabumus dainuoti. Į eterį projektas sugrįš atsinaujinęs. Projekto vedėją Martyną Starkų eteryje pakeis Mindaugo Stasiulio ir Mindaugo Rainio duetas.

Buvusi TV laidų vedėja J. Bitinaitė karjerą iškeitė į keliones po pasaulį ir surado meilę (15)

Buvusi TV laidų vedėja Jūratė Bitinaitė prieš dešimt metų Lietuvoje turėjo viską, apie ką galima tik pasvajoti: darbas televizijoje, turtingas verslininkas šalia ir nesibaigiančios kelionės. Tačiau būdama savo šlovės viršūnėje moteris nusprendė viską mesti ir, atsitvėrusi tylos siena, išvyko iš Lietuvos. Šiandien Jūratė save vadina pasaulio piliete, o pastaruosius dešimt metų - didžiojo virsmo ir atradimų etapu. Per jį gražuolė apkeliavo pusę pasaulio, gyveno migruodama tarp dvidešimt penkių šalių, o gerai apmokamą darbą nusprendė iškeisti į dvasinius ieškojimus bei holistinių gydymų sritį, skelbiama pranešime spaudai.

A. Jagelavičiūtės sūnus debiutuoja televizijoje (33)

Skirtingai nuo daugelio žinomų žmonių stilistė Agnė Jagelavičiūtė sūnaus Leono nuo spaudos neslepia – jo nuotraukas dažnai galima pamatyti Agnės socialinių tinklų paskyrose, kur ji ne tik dalijasi stiliaus patarimais, bet ir klausia kitų mamų nuomonės vienu ar kitu vaikų auginimo klausimu. Bet štai televizijoje Leonas dar nesirodė, skelbiama pranešime spaudai.
OKT teatras

VESTUVĖS
2017 gegužės 29 d. 19.00 val.

TERAPIJOS premjera!
2017 birželio 01 d. 19.00 val.
„Tai moko klausytis kito, jį išgirsti, leisti jam išsikalbėti, o ne vien tik traukti iš galvos savo mažmožius ir įsivaizduoti, jog tavo mintys ir idėjos pačios svarbiausios“, – pasakoja aktorė Ugnė Šiaučiūnaitė, sukūrusi pagrindinį Katios vaidmenį režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklyje „Šokis Delhi“ pagal kultinio rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę. Artimiausias spektaklis – jau šį šeštadienį, gegužės 27 dieną. Artėjant spektakliui kalbamės su pačia Ugne.
„Šokyje Delhi“ vaidinanti Ugnė Šiaučiūnaitė: „Spektaklis primins kaip reikia klausytis vieni kitų“
2017 gegužės 25 d.