Šventojoje sezonas dar neprasidėjo, bet gatvėse jau šimtai poilsiautojų

 (44)
Sekmadienio vakarą Šventoji alsavo kurortinio gyvenimo ritmu. Nors oficialų savo sezono atidarymą Šventoji skelbia per Jonines, tačiau ir iki jų miestelyje poilsiautojų pakankamai daug.
Pasibaigus savaitgaliui Šventosios kurorto gatvės neištuštėjo
© Rytis Mazūras

Ramų sekmadienio vakarą oras poilsiautojų nedžiugino, nes buvo pakankamai debesuota, tačiau vakare termometrų stulpeliai siekė 15-16 laipsnių šilumos. Pagrindinėje Kopų ir atnaujintoje Jūros gatvėje buvo galima sutikti šimtus pasivaikščiojimus pamėgusių poilsiautojų.

DELFI kviečia apžiūrėti nuotraukų galeriją:

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Lietuviams įgriso aukštos kainos ir netvarka: šturmuoja greta sienos esantį kurortą (291)

Latvijos kurortas Liepoja Jonines pasitiko su lietumi. Tačiau tautiečių blogas oras, regis, neišgąsdino: gatvėje dažniau galima išgirsti ne latvių, o lietuvių kalbą.

Pasaulį sudrebinęs desertas – jau Lietuvoje: už porciją ledų moka 4 eurus ir dar stovi eilėse (493)

Nors mūsų pokalbio metu Laurynas Rimavičius naujai įkurtoje ledų kavinėje dirbo tik antrą dieną, jo veidą jau puošė plati šypsena – Palangoje pristatęs naujovę jis kaipmat susilaukė stulbinančio poilsiautojų dėmesio.

Joninių naktis Palangoje: žodžių nebesirinko net pareigūnai (376)

„Zombiai lenda“, – stebėdamas auštant iš klubų išeinančius poilsiautojus tarstelėjo Viešojo saugumo tarnybos pareigūnas.

Palangos paplūdimyje šįmet – viliojanti naujovė (159)

Palangos paplūdimyje veksmas Joninių savaitgalį sukasi pilnu tempu: pirmyn atgal vaikšto čeburėkų pardavėjai su šaltkrepšiais, rūksta ant jūros kranto esančios pirtys, skamba muzika iš lauko kavinių. Tiesa, nors ir poilsiautojus vilioja atsinaujinęs paplūdimys, jų iš pažiūros nėra daug.

Atvirai išsakė viską apie Palangos poilsiautojus: išgeria bokalą alaus ir tuoj plešia marškinius (189)

Palangos verslininkai trina rankomis – atostogų sostine vadinamas miestas penktadienio popietę pildosi žmonėmis, pasirengusiais čia švęsti Jonines.