Pirmąja vienetų varžybų ketvirtfinalio dalyve tapo septintoji pagal skirstymą amerikietė Venus Williams, antradienį aštuntfinalyje 7:5, 3:6, 7:6 (7:5) įveikusi čekę Barborą Zahlavovą Strycovą.

Vėlų antradienio vakarą baigti ir trys paskutiniai pirmojo rato mačai, kuriuose pergales iškovojo ir į aštuntfinalį pateko rumunė Alexandra Dulgheru, 6:4, 3:6, 6:1 palaužusi prancūzės Alizes Cornet pasipriešinimą, čekė Karolina Pliskova, 7:6 (7:4), 6:4 nugalėjusi šveicarę Stefanie Voegele, bei ispanė Suarez Navarro, kuriai 6:5 įskaityta pergalė prieš dvikovą dėl traumos nebaigusią tėvynainę Garbinę Muguruzą Blanco.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 124 tūkst. dolerių čekis ir 470 WTA reitingo taškų.

Įsibėgėjo WTA turnyras Meksikoje

Akapulke, Meksikoje, vykstančiame WTA serijos „Abierto Mexicano Telcel“ moterų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 250 tūkst. JAV dolerių, antradienį baigėsi vienetų varžybų šešioliktfinalio etapas.

Dukart – 2012 ir 2013 metais – šio turnyro nugalėtoja antroji raketė italė Sara Errani 6:1, 6:3 sutriuškino čekę Lucie Hradečką, trečioji pagal reitingą prancūzė Caroline Garcia 6:4, 6:1 įveikė slovėnę Poloną Hercog, olandė Kiki Bertens 6:5 privertė pasiduoti mačo dėl traumos nebaigusią šeštąją pagal skirstymą Italijos tenisininkę Robertą Vincį, o švedė Johanna Larsson iš tolesnės kovos eliminavo septintąją raketę amerikietę Sloane Stephens – 6:3, 6:2.

Kituose mačuose pergales iškovojo bei vienetų varžybų aštuntfinalio dalyvėmis tapo šveicarė, Kazachstano atstovė, serbė, kolumbietė, rumunė, slovakė ir ukrainietė.

5-Timea Bacsinszky (Šveicarija) – Richel Hogenkamp (Olandija) 2:6, 6:2, 6:3;

Magdalena Rybarikova (Slovakija) – 10-Ajla Tomljanovič (Kroatija) 6:3, 6:4;

Sesil Karatantčeva (Kazachstanas) – Marie Boužkova (Čekija) 6:4, 6:3;

Aleksandra Krunič (Serbija) – Anna Karolina Schmiedlova (Slovakija) 6:2, 6:1;

Mariana Duque (Kolumbija) – Louisa Chirico (JAV) 1:6, 6:3, 7:5;

Elena Bogdan (Rumunija) – Lauren Davis (JAV) 6:4, 7:6 (7:3);

Lesia Curenko (Ukraina) – Ana Sofia Sanchez (Meksika) 6:2, 6:0.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 43 tūkst. dolerių čekis ir 280 įskaitinių WTA klasifikacijos taškų.