V. Williams nepavyko laimėti 50-ojo karjeroje WTA turnyro

(1)
Kalifornijos valstijoje (JAV) pasibaigusį WTA serijos tarptautinis moterų teniso turnyrą „Bank of the West Classic“, kurio prizų fondą sudarė 687 900 JAV dolerių, laimėjo pirmą kartą šios serijos turnyro vienetų varžybų finale žaidusi 25-erių britė Johanna Konta.
© AFP/Scanpix

Trečiąjį reitingą turėjusi J. Konta sekmadienį lemiamoje dvikovoje – 7:5, 5:7, 6:2 – įveikė aštuntą kartą šio turnyro finale žaidusią bei 2000 ir 2002 metais Stanforde triumfavusią bei favorite laikytą 36-erių metų amerikietę Venus Williams. Beje, V. Williams WTA serijos turnyrų finale žaidė jau 80-tą kartą bei bandė iškovoti 50-tą pergalę.

Be pagrindinio prizo vienetų J. Kontai atiteko 470 WTA reitingo taškų ir 128 100 JAV dolerių čekis.

Dvejetų varžybas laimėjo antrąjį reitingą turėjusios amerikietės Raquel Atawo ir Abigail Spears, finale 6:3, 6:4 nugalėjusios trečiąją turnyro porą kroatę Dariją Jurak bei Anastasiją Radionovą iš Australijos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Tenisas

R. Berankis Londone pralaimėjo 42-ai pasaulio teniso raketei (1)

Londone vykstančiame parodomajame teniso turnyre „Boodles Challenge“ antradienį lietuvis Ričardas Berankis 3:6, 3:6 pralaimėjo 42-ai pasaulio raketei 20-mečiui kroatui Bornai Čoričiui.

L. Grigelis Italijoje po atkaklios kovos pralaimėjo favoritui

Italijoje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos turnyro „Aspria Tennis Cup“ vienetų varžybų pirmame rate antradienį lietuvis Laurynas Grigelis po atkaklios kovos 7:5, 5:7, 6:7 (5:7) pralaimėjo turnyro favoritui 24-erių metų italui Marco Cecchinato (105-a pasaulio raketė).

J. Eidukonytė Lenkijoje iškopė į aštuntfinalį P. Bakaitė Turkijoje pateko į dvejetų varžybų ketvirtfinalį

Lenkijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų turnyro „Bella Cup 2017“ vienetų varžybų pirmame rate antradienį lietuvė Joana Eidukonytė 1:6, 6:4, 6:3 nugalėjo 20-metę rusę Valeriją Uržumovą (1021-a pasaulio raketė).

Pralaimėtame mače Turkijoje P. Bakaitė nelaimėjo nė vieno geimo (7)

Turkijoje vykstantis Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų turnyras „Koza Vos Cup“ nesėkmingai baigėsi lietuvei Paulinai Bakaitei.

Lietuvos teniso čempionu tapo labiausiai patyręs turnyro žaidėjas J. Tverijonas (1)

Šiaulietis Julius Tverijonas tapo savaitgalį “Ąžuolyno” teniso klube Kaune pasibaigusio Lietuvos teniso čempionato nugalėtoju. Vyrų vienetų varžybų finale J. Tverijonas 6:3 6:0 sutriuškino Lauryną Adomavičių. Beje, šių metų Lietuvos čempionas buvo visa galva pranašesnis ir už kitus turnyre sutiktus varžovus. Per keturis čempionate sužaistus susitikimus J. Tverijonas iš viso pralaimėjo tik septynis geimus.