Taškente prasidėjo WTA serijos tarptautinis moterų teniso turnyras

LEAD Technologies Inc. V1.01
© AFP/Scanpix

Pirmadienį Uzbekistano sostinėje prasidėjo WTA serijos „Tashkent Open“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 220 tūkst. JAV dolerių. Vienetų varžybų šešioliktfinalyje antra raketė lenkė Urszula Radwanska 6:4, 7:5 nugalėjo ispanę Marią-Teresą Torro-Flor, trečia pagal reitingą prancūzė Alize Cornet 6:1, 6:3 sutriuškino rusę Niną Bratčikovą.

Septinta pagal skirstymą Rusijos tenisininkė Aleksandra Panova 4:6, 6:2, 7:5 įveikė Jarmilą Gajdosovą iš Australijos.

Aštuntfinalyje žais ir Ispanijos atstovė Lara Arruabarrena-Vecino, 6:1, 6:2 privertusi pasiduoti slovakę Janą Cepelovą, ir korto šeimininkė Sabina Šaripova, iš tolesnės kovos eliminavusi tautietę Vladą Ekšibarovą - 6:4, 7:5.

Kartu su pagrindiniu prizu Taškento moterų teniso turnyro nugalėtojai atiteks 37 tūkst. dolerių čekis bei 280 WTA klasifikacijos taškų.

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Tenisas

L. Mugevičius - teniso turnyro Turkijoje vienetų ketvirtfinalyje (1)

2014 spalio mėn. 30 d. 13:30
Sėkmingai Tarptautinės teniso federacijos (ITF) vyrų teniso turnyre Turkijoje rungtyniauja 773-ią vietą pajėgiausių pasaulio tenisininkų reitinge užimantis 19-metis Lukas Mugevičius. Vienetų varžybų aštuntfinalyje Lietuvos tenisininkas 6:1, 6:2 sutriuškino 20-metį serbą Marko Tepavačą (ATP-466), užsitikrino 2 ATP reitingo taškus ir 245 JAV dolerių čekį.

Favoritų pergalės teniso turnyre Prancūzijos sostinėje

2014 spalio mėn. 30 d. 12:00
Roger Federeris
AP/Scanpix
Prancūzijos sostinėje vykstančiame ATP serijos „BNP Paribas Masters“ serijos tarptautiniame vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 2,884 mln. eurų, baigėsi vienetų varžybų šešioliktfinalio etapas. 2011 metų šio turnyro nugalėtojas ir antras pagal reitingą šveicaras Roger Federeris 7:6 (7:5), 6:7 (5:7), 6:4 nugalėjo korto šeimininką Jeremy Chardy.

Antra L. Grigelio pergalė teniso turnyre Didžiojoje Britanijoje (6)

2014 spalio mėn. 29 d. 21:44
Antrą pergalę ITF serijos „Aegon GB Pro-Series Loughborough“ vyrų teniso turnyro Didžiojoje Britanijoje vienetų varžybose iškovojo 23-ejų metų Laurynas Grigelis. 271-ą vietą pajėgiausių planetos tenisininkų klasifikacijoje užimantis ir turnyro favoritu laikomas Lietuvos tenisininkas trečiadienį aštuntfinalyje dviejuose setuose - 6:3, 6:2 - nugalėjo 23-ejų australą Danielį Ferrettį (ATP-2017), užsitikrino 3 ATP reitingo taškus ir 438 JAV dolerių čekį.

Teniso turnyro Paryžiuje šešioliktfinalio etapą lyderiai įveikė be vargo

2014 spalio mėn. 29 d. 19:26
Stanislasas Wawrinka
AP/Scanpix
Prancūzijos sostinėje tęsiasi ATP serijos „BNP Paribas Masters“ serijos tarptautinis vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,884 mln. eurų. Trečia turnyro raketė šveicaras Stanislasas Wawrinka 6:4, 7:6 (8:6) nugalėjo austrą Dominicą Thiemą, ketvirtas pagal reitingą ispanas Davidas Ferreras trijuose setuose - 6:3, 2:6, 6:3 - privertė pasiduoti belgą Davidą Goffiną.

R. Berankis šventė antrą pergalę turnyre Reunijone (16)

2014 spalio mėn. 29 d. 18:46
Prancūzijai priklausančioje saloje Indijos vandenyne tęsiasi „ATP Challenger Tour“ serijos vyrų teniso turnyras „Open de La Reunion“, kurio prizų fondą sudaro 35 tūkst. eurų. 103-ią vietą ATP klasifikacijoje užimantis 24-erių metų Lietuvos teniso rinktinės lyderis Ričardas Berankis vienetų varžybų aštuntfinalyje susitiko su 18-mečius rusi Karenu Chačanovu (ATP-351) ir įveikė varžovą 7:5, 6:4.