Taškente prasidėjo WTA serijos tarptautinis moterų teniso turnyras

LEAD Technologies Inc. V1.01
© AFP/Scanpix

Pirmadienį Uzbekistano sostinėje prasidėjo WTA serijos „Tashkent Open“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 220 tūkst. JAV dolerių. Vienetų varžybų šešioliktfinalyje antra raketė lenkė Urszula Radwanska 6:4, 7:5 nugalėjo ispanę Marią-Teresą Torro-Flor, trečia pagal reitingą prancūzė Alize Cornet 6:1, 6:3 sutriuškino rusę Niną Bratčikovą.

Septinta pagal skirstymą Rusijos tenisininkė Aleksandra Panova 4:6, 6:2, 7:5 įveikė Jarmilą Gajdosovą iš Australijos.

Aštuntfinalyje žais ir Ispanijos atstovė Lara Arruabarrena-Vecino, 6:1, 6:2 privertusi pasiduoti slovakę Janą Cepelovą, ir korto šeimininkė Sabina Šaripova, iš tolesnės kovos eliminavusi tautietę Vladą Ekšibarovą - 6:4, 7:5.

Kartu su pagrindiniu prizu Taškento moterų teniso turnyro nugalėtojai atiteks 37 tūkst. dolerių čekis bei 280 WTA klasifikacijos taškų.

AP/Scanpix
Meksikoje pasibaigusio ATP serijos tarptautinio „Abierto Mexicano Telcel“ vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudarė 1 414 550 JAV dolerių, vienetų varžybų nugalėtoju ketvirtą kartą tapo antrą reitingą turėjęs 32-jų metų ispanas Davidas Ferreras

Meksikoje triumfavo istoriją perrašiusi T. Bacsinsky R. Nadalis žengė į finalą Argentinoje

2015 kovo mėn. 1 d. 10:33
Meksikoje pasibaigusiame WTA serijos tarptautiniame „Abierto Mexicano Telcel“ moterų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudarė 250 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų finale triumfavo penktą reitingą turėjusi 25-erių metų šveicarė Timea Bacsinszky.

Trečiame DELFI teniso turnyre – seni ir nauji čempionai (4)

2015 kovo mėn. 1 d. 10:25
Pasibaigė dvi dienas SEB arenoje trukęs DELFI teniso turnyras. Šį kartą jis buvo išsiplėtęs ir pritraukė daugiau dalyvių. Pirmuose dviejuose turnyruose lygių neturėdavęs Andrius Norkūnas ir vėl skynė čempiono titulus, o pirmą kartą surengtose „Masters“ dvejetų kovose tenisininkai padovanojo puikias kovas.

Finale Dubajuje R. Federeris įrodė pranašumą prieš N. Djokovičių turnyrą Katare laimėjo čekė (1)

2015 vasario mėn. 28 d. 23:32
Jungtiniuose Arabų Emyratuose pasibaigusį ATP serijos „Dubai Duty Free Tennis Championships“ vyrų teniso turnyrą, kurio prizų fondą sudarė beveik 2,1 mln. JAV dolerių, septintą kartą laimėjo 33-jų metų šveicaras Rogeris Federeris.

A. Paražinskaitės ir vokietės duetas suklupo finale Ispanijoje

2015 vasario mėn. 28 d. 17:12
Akvilė Paražinskaitė (dešinėje)
A.Pliadžio nuotr. (LTOK)
Akvilės Paražinskaitės ir vokietės Kim-Alices Grajdek porai šeštadienį nepavyko laimėti Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų teniso turnyro „ITF Women Palmanova Calvia III“ Ispanijoje dvejetų varžybų.