Taškente prasidėjo WTA serijos tarptautinis moterų teniso turnyras

Pirmadienį Uzbekistano sostinėje prasidėjo WTA serijos „Tashkent Open“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 220 tūkst. JAV dolerių. Vienetų varžybų šešioliktfinalyje antra raketė lenkė Urszula Radwanska 6:4, 7:5 nugalėjo ispanę Marią-Teresą Torro-Flor, trečia pagal reitingą prancūzė Alize Cornet 6:1, 6:3 sutriuškino rusę Niną Bratčikovą.
LEAD Technologies Inc. V1.01
© AFP/Scanpix

Septinta pagal skirstymą Rusijos tenisininkė Aleksandra Panova 4:6, 6:2, 7:5 įveikė Jarmilą Gajdosovą iš Australijos.

Aštuntfinalyje žais ir Ispanijos atstovė Lara Arruabarrena-Vecino, 6:1, 6:2 privertusi pasiduoti slovakę Janą Cepelovą, ir korto šeimininkė Sabina Šaripova, iš tolesnės kovos eliminavusi tautietę Vladą Ekšibarovą - 6:4, 7:5.

Kartu su pagrindiniu prizu Taškento moterų teniso turnyro nugalėtojai atiteks 37 tūkst. dolerių čekis bei 280 WTA klasifikacijos taškų.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Tenisas

J. Eidukonytė laimėjo pirmą karjeroje ITF serijos teniso turnyrą (3)

20-metė Joana Eidukonytė laimėjo pirmą karjeroje ITF serijos teniso turnyrą. Estijoje vykusio ITF serijos „Merko Estonian Open“ moterų teniso turnyro vienetų varžybų finale Lietuvos tenisininkė 6:2, 6:3 nugalėjo 552-ą planetos raketę ir trečią reitingą turnyre turėjusią 24-erių metų olandę Evą Wacanno.

WTA serijos teniso turnyrą Brazilijoje laimėjo šeimininkė

Brazilijoje pasibaigusio WTA serijos „Brasil Tennis Cup“ moterų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudarė 226 750 JAV dolerių, vienetų varžybas laimėjo ketvirtą reitingą turėjusi korto šeimininkė 27-erių Teliana Pereira.

J. Isneris bandys trečią kartą iš eilės laimėti teniso turnyro Atlantoje

Atlantoje (JAV) tęsiasi ATP serijos „BB&T Atlanta Open“ teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 585 870 JAV dolerių. Trečią kartą šio turnyro vienetų varžybas bandys laimėti favoritu laikomas 30-metis amerikietis Johnas Isneris, pusfinalyje 4:6, 6:2, 7:5 nugalėjęs kitą JAV atstovą Denisą Kudlą.

Keturi lietuviai per žingsnį nuo pagrindinio ITF serijos teniso turnyro Latvijoje

Latvijoje prasidėjo ITF serijos „F1 Futures“ vyrų teniso turnyro vienetų varžybų kvalifikacija, kurioje sėkmingai žaidžia ir dėl vietos pagrindiniame turnyre kovos keturi lietuviai - 25-erių Tadas Tarasevičius, 22-ejų Aleksas Tverijonas, 17-metis Tomas Vaišė ir aštuntas pagal skirstymą atrankoje 23-ejų Dovydas Šakinis (ATP-1868).

Teniso turnyro Šveicarijoje finale žais austras ir belgas

Šveicarijoje vykstančio ATP serijos „Swiss Open“ vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 494 310 eurų, vienetų varžybų finale sekmadienį žais favoritu laikomas belgas Davidas Goffinas ir trečias pagal skirstymą austras Dominicas Thiemas.