Taškente prasidėjo WTA serijos tarptautinis moterų teniso turnyras

Pirmadienį Uzbekistano sostinėje prasidėjo WTA serijos „Tashkent Open“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 220 tūkst. JAV dolerių. Vienetų varžybų šešioliktfinalyje antra raketė lenkė Urszula Radwanska 6:4, 7:5 nugalėjo ispanę Marią-Teresą Torro-Flor, trečia pagal reitingą prancūzė Alize Cornet 6:1, 6:3 sutriuškino rusę Niną Bratčikovą.
LEAD Technologies Inc. V1.01
© AFP/Scanpix

Septinta pagal skirstymą Rusijos tenisininkė Aleksandra Panova 4:6, 6:2, 7:5 įveikė Jarmilą Gajdosovą iš Australijos.

Aštuntfinalyje žais ir Ispanijos atstovė Lara Arruabarrena-Vecino, 6:1, 6:2 privertusi pasiduoti slovakę Janą Cepelovą, ir korto šeimininkė Sabina Šaripova, iš tolesnės kovos eliminavusi tautietę Vladą Ekšibarovą - 6:4, 7:5.

Kartu su pagrindiniu prizu Taškento moterų teniso turnyro nugalėtojai atiteks 37 tūkst. dolerių čekis bei 280 WTA klasifikacijos taškų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Tenisas

Kinijoje vyksta ATP serijos teniso turnyras

Kinijoje prasidėjo ATP serijos tarptautinis vyrų teniso turnyras „Chengdou Open“, kurio prizų fondą sudaro 840 915 JAV dolerių.

Kinijoje prasidėjo WTA serijos tarptautinis moterų teniso turnyras

Kinijoje prasidėjo WTA serijos tarptautinis „2016 Dongfeng Motor Wuhan Open“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,288 mln. JAV dolerių.

R. Berankis vėl pakilo ATP reitinge (6)

Pirmadienį paskelbtame Tenisininkų profesionalų asociacijos (ATP) naujame pasaulio reitinge pajėgiausias Lietuvos žaidėjas 26-erių metų Ričardas Berankis iš 83-ios vietos pakilo į 78-ą. Mūsiškio sąskaitoje yra 685 įskaitiniai taškai.

Sensacija Rusijoje: S. Wawrinka finale pralaimėjo 19-mečiui (10)

Sankt Peterburge (Rusija) pasibaigusio ATP serijos „St. Petersburg Open“ vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudarė 923 550 JAV dolerių, vienetų varžybas laimėjo 19-metis Alexanderis Zverevas iš Vokietijos.

22 metų prancūzas laimėjo pirmąjį ATP trofėjų

Prancūzijoje pasibaigusio ATP serijos tarptautinio „Moselle Open“ vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudarė 463 520 eurų, vienetų varžybų nugalėtoju tapo 22-ejų metų trečias pagal reitingą prancūzas Lucas Pouille.