Taškente prasidėjo WTA serijos tarptautinis moterų teniso turnyras

Pirmadienį Uzbekistano sostinėje prasidėjo WTA serijos „Tashkent Open“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 220 tūkst. JAV dolerių. Vienetų varžybų šešioliktfinalyje antra raketė lenkė Urszula Radwanska 6:4, 7:5 nugalėjo ispanę Marią-Teresą Torro-Flor, trečia pagal reitingą prancūzė Alize Cornet 6:1, 6:3 sutriuškino rusę Niną Bratčikovą.
LEAD Technologies Inc. V1.01
© AFP/Scanpix

Septinta pagal skirstymą Rusijos tenisininkė Aleksandra Panova 4:6, 6:2, 7:5 įveikė Jarmilą Gajdosovą iš Australijos.

Aštuntfinalyje žais ir Ispanijos atstovė Lara Arruabarrena-Vecino, 6:1, 6:2 privertusi pasiduoti slovakę Janą Cepelovą, ir korto šeimininkė Sabina Šaripova, iš tolesnės kovos eliminavusi tautietę Vladą Ekšibarovą - 6:4, 7:5.

Kartu su pagrindiniu prizu Taškento moterų teniso turnyro nugalėtojai atiteks 37 tūkst. dolerių čekis bei 280 WTA klasifikacijos taškų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Tenisas

Pergalė Kazachstane: R. Berankis įveikė vokietį ir tapo turnyro nugalėtoju (95)

Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos teniso turnyro Kazachstano mieste Šymkente šeštadienį pajėgiausias Lietuvos tenisininkas 26-erių metų Ričardas Berankis finale gana užtikrintai 6:3, 6:2 įveikė 25-erių metų vokietį Yannicką Hanfmanną (ATP-220) ir tapo šio turnyro nugalėtoju.

J. Tverijonas Turkijoje iškopė į dvejetų varžybų finalą

Turkijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos turnyro „Tennis Organization Cup“ dvejetų varžybų pusfinalyje penktadienį lietuvis Julius Tverijonas su Bolivijos atstovu Hugo Dellienu 6:4, 6:0 nugalėjo ruso Ivano Davydovo ir lenko Maciejaus Smolos duetą.

R. Berankis „French Open“ turnyro pirmame rate žais su italu P. Lorenzi (18)

Paryžiuje vyksiančio 116-o Prancūzijos atviro teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 36 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų pirmame rate lietuvis Ričardas Berankis žais su 34-a pasaulio rakete 35-erių metų italu Paolu Lorenzi.

Sportiškos šeimos vasarą pasitinka aktyviai

Vasara jau visai ranka pasiekiama, o jos startą žymi dvi itin gražios šventės – Tarptautinė vaikų gynimo diena ir Tėvo diena. Šia proga, birželio 3-4 dienomis, Druskininkuose vyks „Šeimų sporto savaitgalis“, kviečiantis tiek mažus, tiek didelius vasarą pasitikti aktyviai.

R. Berankis pateko į teniso turnyro Šymkente finalą (61)

Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos teniso turnyro Kazachstano mieste Šymkente ketvirtame rate (pusfinalyje) penktadienį pajėgiausias Lietuvos tenisininkas 26-erių metų Ričardas Berankis žaidė su 30-mečiu Aleksandru Nedoviesovu (ATP-229) iš Kazachstano, laimėjo prieš varžovą 6:2, 2:6, 6:2 ir pateko į finalą.