Antrą pergale vienetų varžybose iškovojo ir į aštuntfinalį pateko dukart – 2012 ir 2013 metais – šį turnyrą laimėjusi pajėgiausia planetos žaidėja amerikietė Serena Williams, pirmadienį šešioliktfinalyje 6:4, 6:0 nugalėjusi tėvynainę Sloanę Stephens.

Pergalę šešioliktfinalyje iškovojo ir aštuntfinalyje taip pat žais penktąjį reitingą turinti danė Caroline Wozniacki, 7:5, 6:0 įveikusi amerikietę Christiną McHale.

Nepasisekė estei Kaiai Kanepi, kuri šešioliktfinalio mačą 3:6, 2:6 pralaimėjo australei Samanthai Stosur ir pasitraukė iš turnyro.

Kitų šešioliktfinalio mačų rezultatai:

9-Agnieszka Radwanska (Lenkija) – Casey Dellacqua (Australija) 6:2, 6:1;

13-Lucie Šafaržova (Čekija) – Cvetana Pironkova (Bulgarija) 6:3, 6:1;

Svetlana Kuzencova (Rusija) – Garbine Muguruza (Ispanija) 6:3, 5:7, 7:5;

Roberta Vinci (Italija) – Alize Cornet (Prancūzija) 6:4, 7:5.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 1000 WTA reitingo taškų ir 799 450 eurų čekis.