Monrealyje – S. Halep ir E. Bouchard pergalės

Monrealyje, Kanadoje, vykstančiame WTA serijos „Rogers Cup“ tarptautiniame moterų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 2,413 mln. JAV dolerių, antradienį paaiškėjo pirmosios vienetų varžybų aštuntfinalio dalyvės.
© AFP/Scanpix

Penktoji raketė rumunė Simona Halep šešioliktfinalyje 6:2, 6:3 nugalėjo Darią Gavrilovą iš Australijos, o JAV atstovaujanti Varvara Lepchenko 6:4, 3:6, 6:3 įveikė britę Naomi Broady.

Nesėkmę jau pirmojo rato mače patyrė Latvijos atstovė Jelena Ostapenko, 6:3, 5:7, 1:6 nusileidusi rumunei Monicai Niculescu.

Antradienį baigti žaisti likusieji vienetų varžybų pirmojo rato mačai:

Vania King (JAV) – Timea Babos (Vengrija) 6:4, 3:6, 7:6 (7:5);

10-Madison Keys (JAV) – Elena Vesnina (Rusija) 6:4, 6:0;

11-Dominika Cibulkova (Slovakija) – Mariana Duque (Kolumbija) 6:2, 6:2;

14-Karolina Pliskova (Čekija) – Kateryna Bondarenko (Ukraina) 3:6, 6:2, 7:5;

15-Johanna Konta (D. Britanija) – Shelby Rogers (JAV) 6:4, 6:2;

16-Anastasija Pavliučenkova (Rusija) – Julia Putinceva (Kazachstanas) 6:4, 1:6, 7:5;

Eugenie Bouchard (Kanada) – Lucie Šafaržova (Čekija) 6:3, 3:6, 7:6 (7:3);

Kristina Kucova (Slovakija) – Yanina Wickmayer (Belgija) 4:6, 6:2, 6:3;

Christina McHale (JAV) – Zhang Shuai (Kinija) 6:2, 3:0 – kinės trauma;

Alla Kudriavceva (Rusija) – Kristina Mladenovič (Prancūzija) 7:6 (7:5), 1:6, 6:3;

Andrea Petkovič (Vokietija) – Alize Cornet (Prancūzija) 7:6 (7:1), 6:3;

Sara Errani (Italija) – Aleksandra Wozniak (Kanada) 6:4, 7:6 (7:4);

Darja Kasatkina (Rusija) – Misaki Doi (Japonija) 3:6, 6:3, 6:1;

Francoise Abanda (Kanada) – Zheng Saisai (Kinija) 6:1, 7:5.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 900 WTA klasifikacijos taškų bei 497 700 dolerių čekis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Tenisas

R. Federeris iškopė į teniso turnyro Halėje ketvirtfinalį

Šveicarijos tenisininkas Roger Federeris iškopė į Teniso profesionalų asociacijos (ATP) serijos turnyro Vokietijos mieste Halėje ketvirtfinalį. Pirma varžybų ir penkta pasaulio raketė antrame rate įveikė 29-erių metų Vokietijos atstovą Michailą Zverevą, kuris planetos reitinge yra 29-as, rezultatu 7:6 (7:4), 6:4.

19-metis italas užtvėrė L. Grigeliui kelią į „Challenger“ turnyro ketvirtfinalį nepateko ir į dvejetų finalą (2)

Italijoje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos turnyro „Internazionali di tennis dell'Umbria“ vienetų varžybų aštuntfinalyje ketvirtadienį lietuvis Laurynas Grigelis 5:7, 3:6 pralaimėjo 19-mečiui italui Liamui Caruanai (767-oji pasaulio raketė).

B. Beckeris pripažintas bankrutavusiu (4)

Buvusi pirma pasaulio teniso raketė 49-erių metų vokietis Borisas Beckeris pripažintas bankrutavusiu. Taip nusprendė Didžiosios Britanijos teismas Londone.

L. Grigelis Italijoje žengė į dvejetų varžybų pusfinalį (2)

Lietuvis Laurynas Grigelis su italu Stefano Travaglia pateko į Italijoje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos turnyro „Internazionali di tennis dell'Umbria“ dvejetų varžybų pusfinalį.

„Roland Garros“ čempionei J. Ostapenko Latvija skyrė valstybinę premiją (14)

Latvijos tenisininkei 20-metei Jelenai Ostapenko, kuri nugalėjo Prancūzijos atvirame čempionate, bus skirta valstybinė piniginė premija. Taip nusprendė Latvijos vyriausybė. Tenisininkės premijos dydis – 28 tūkst. 458 eurai.