Šeštadienį lemiamoje dvikovoje T. Bacsinsky vos per 66 minutes 6:3, 6:0 nugalėjo trečią pagal skirstymą prancūzę Carolinę Garcią ir tapo pirmąja Šveicarijos atstove, laimėjusia šį turnyrą.

Po penkerių metų pertraukos antrąjį WTA serijos turnyrą laimėjusiai šveicarei kartu su pagrindiniu prizu atiteko 43 tūkst. dolerių čekis ir 280 įskaitinių WTA klasifikacijos taškų.

Dvejetų varžybas laimėjo antrąjį reitingą turėjusios ispanės Lara Arruabarrena ir Maria-Teresa Torro-Flor, finale 2:6, 6:2, 10:4 įveikusios favoritėmis laikytas čekes Andrea Hlavačkovą ir Lucie Hradecką.

Finale Buenos Airėse žais ispanas ir argentinietis

Argentinos sostinėje vykstančio ATP serijos tarptautiniame „Argentina Open“ vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 500 550 JAV dolerių, vienetų varžybų finale žais favoritu laikomas ispanas Rafaelis Nadalis ir argentinietis Juanas Monaco.

Antrą kartą po savo debiuto 2005 metais turnyre dalyvaujantis Rafaelis Nadalis šeštadienį pusfinalyje 7:6 (9:7), 6:2 nugalėjo kitą Argentinos tenisininką Carlosą Berlocqą, o 2007-ųjų šio turnyro laimėtojas Juanas Monaco 6:3, 6:7 (6:8), 6:4 įveikė 2011-aisiais Argentinos sostinėje triumfavusį ispaną Nicolasą Almagro.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 91 050 dolerių čekis bei 250 ATP reitingo taškų.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!