507-ą vietą pajėgiausiu planetos žaidėjų reitinge užimantis ir turnyro favoritu laikomas lietuvis pirmame rate per 1 valandą ir 41 minutę 7:6 (7:1), 6:0 nugalėjo 19–metį britą Jonathaną Gray (ATP–1270), užsitikrino 1 ATP reitingo tašką ir 172 JAV dolerių čekį.

Turnyro aštuntfinalyje L. Grigelio varžovas bus 22-ejų metų švedas Christofferis Solbergas (ATP–1086) arba 20-metis rusas Dmitrijus Mnuškinas (ATP–1459).

L. Grigelis poroje su italu – dvejetų ketvirtfinalyje

Pergale dvejetų varžybas pradėjo favorite laikoma L. Grigelio ir italo Claudio Fortunos pora.

Antradienį aštuntfinalyje lietuvio ir italo duetas per 52 minutes dvejuose setuose 6:1, 6:3 sutriuškino rusus Dmitrijų Mnuškiną ir Stanislavą Skobelevą bei užsitikrino 128 JAV dolerių čekį.

Ketvirtfinalyje L. Grigelio ir C. Fortunos varžovai bus švedas Christofferis Solbergas ir baltarusis Danilas Zaričiankis, kurie aštuntfinalyje 0:6, 7:5 [10:5] įveikė korto šeimininkus latvius Uldį Gaisminį ir Mikusą Losbergą.

Nepasisekė ketvirtai pagal reitingą Tado Babelio ir Kasparo Žemaitėlio porai, kuri aštuntfinalyje 6:0, 2:6, [4:10] pralaimėjo britams Jonathanui Gray ir Ewanu Moore'ui bei pasitraukė iš tolesnės kovos.

Didžiosios Britanijos tenisininkų varžovai ketvirtfinalyje bus Estebanas Bruna ir Nicolas Bruna, aštuntfinalyje 6:4, 6:7 (4:7), [10:8] privertę pasiduoti ispano Marco Garcios-Romano ir ruso Jegoro Kovaliovo duetą.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Jūrmaloje prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių.