L. Grigelis Lenkijoje nebaigė finalo mačo

(7)
Lenkijoje Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos turnyro „Warmia I Mazury Open“ vienetų varžybų finale sekmadienį pirmoji turnyro raketė Laurynas Grigelis 5:7, 0:1 pralaimėjo 20-mečiui čekui Zdenekui Kolarui (254-oji pasaulio raketė).
Laurynas Grigelis
© DELFI / Kiril Čachovskij

Sužaidus 1 val. 21 min. L. Grigelis atsisakė tęsti mačą.

25-erių metų Lietuvos tenisininkas, kuris pasaulio reitinge yra 251-as, šiame turnyre pelnė 10 Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingo taškų.

Jeigu nesutrukdys traumos, L. Grigelis kitą savaitę turėtų dalyvauti „Futures“ turnyre Vilniuje.

Turnyro prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Tenisas

Prezidento taurės teniso turnyrą laimėjo rusas R. Slobodčikovas (6)

Vilniuje vykusio 28-ojo Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos turnyro Lietuvos Prezidento taurei laimėti vienetų varžybų nugalėtoju tapo rusas Ronaldas Slobodčikovas (1292-oji pasaulio raketė).

Tenisininkas J. Tverijonas nepateko į Prezidento taurės turnyro pusfinalį varžybos baigtos ir T. Babeliui (2)

Lietuvis Julius Tverijonas nepateko į Vilniuje vykstančio 28-ojTarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos turnyro Lietuvos Prezidento taurei laimėti vienetų varžybų pusfinalį.

Kovą dėl Prezidento taurės tęs vienas Lietuvos tenisininkas

Laurynui Grigeliui mažiausiai metams tenka atidėti planus trečia kartą iškovoti Prezidento taurę. Jos liko siekti tik vienas Lietuvos tenisininkas – Julius Tverijonas.

Nepateisino favorito vardo: L. Grigelis anksti pasitraukė iš Prezidento taurės turnyro (8)

Vilniuje vykstančio 28-ojo Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos turnyro Lietuvos Prezidento taurei laimėti vienetų varžybų aštuntfinalyje trečiadienį turnyro favoritas 25-erių metų lietuvis Laurynas Grigelis (236-ioji pasaulio raketė) 3:6, 6:7 (5-7) pralaimėjo savo bendraamžiui švedui Patrikui Briudolfui (1592). Mačas truko 1 val. 41 min.

L. Grigelis įtikinama pergale pradėjo Prezidento taurės turnyrą (2)

Vilniuje vykstančio 28-ojo Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos turnyro Lietuvos Prezidento taurei laimėti vienetų varžybas sėkmingai pradėjo Laurynas Grigelis.