L. Grigelis Izraelyje tapo dvejetų varžybų nugalėtoju

(2)
Laurynas Grigelis ir vengras Gaboras Borsosas tapo Izraelyje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ turnyro „The Mary L. Bianco Charitable Fund ITC Circuit In honor of Itai Erenlib“ dvejetų varžybų nugalėtojais.
Laurynas Grigelis
© DELFI / Kiril Čachovskij

25-erių metų L. Grigelis ir jo bendraamžis G. Borsosas finale šeštadienį 6:3, 6:4 nugalėjo Izraelio atstovus Dekelį Barą ir Yshai Olielį.

Mačas truko 59 min.

Turnyro prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Tenisas

J. Tverijonas Turkijoje iškopė į dvejetų varžybų finalą

Turkijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos turnyro „Tennis Organization Cup“ dvejetų varžybų pusfinalyje penktadienį lietuvis Julius Tverijonas su Bolivijos atstovu Hugo Dellienu 6:4, 6:0 nugalėjo ruso Ivano Davydovo ir lenko Maciejaus Smolos duetą.

R. Berankis „French Open“ turnyro pirmame rate žais su italu P. Lorenzi (17)

Paryžiuje vyksiančio 116-o Prancūzijos atviro teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 36 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų pirmame rate lietuvis Ričardas Berankis žais su 34-a pasaulio rakete 35-erių metų italu Paolu Lorenzi.

Sportiškos šeimos vasarą pasitinka aktyviai

Vasara jau visai ranka pasiekiama, o jos startą žymi dvi itin gražios šventės – Tarptautinė vaikų gynimo diena ir Tėvo diena. Šia proga, birželio 3-4 dienomis, Druskininkuose vyks „Šeimų sporto savaitgalis“, kviečiantis tiek mažus, tiek didelius vasarą pasitikti aktyviai.

R. Berankis pateko į teniso turnyro Šymkente finalą (37)

Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos teniso turnyro Kazachstano mieste Šymkente ketvirtame rate (pusfinalyje) penktadienį pajėgiausias Lietuvos tenisininkas 26-erių metų Ričardas Berankis žaidė su 30-mečiu Aleksandru Nedoviesovu (ATP-229) iš Kazachstano, laimėjo prieš varžovą 6:2, 2:6, 6:2 ir pateko į finalą.

A. Agassi tapo N. Djokovičiaus nauju treneriu (2)

Serbijos tenisininkas Novakas Djokovičius susirado naują trenerį. Juo tapo buvęs žaidėjas amerikietis Andre Agassi. Jis anksčiau nėra nieko treniravęs. 30-metis N. Djokovičius prieš kelias savaites paskelbė, kad nutraukia bendradarbiavimą su ankstesniu treneriu Marianu Vajda ir savo buvusia komanda.