L. Grigelis Izraelyje pralaimėjo pirmą dvejetų susitikimą

Izraelyje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ turnyro dvejetų varžybų pirmame rate pirmadienį lietuvis Laurynas Grigelis su Izraelio atstovu Oru Grinbergu 1:6, 3:6 pralaimėjo pirmoms turnyro raketėms žydui Dekelui Barui ir vengrui Gaborui Borsosui.
Laurynas Grigelis
© DELFI / Kiril Čachovskij

Mačas truko 56 min.

25-erių metų L. Grigelis, kuris pasaulio reitinge užima 251-ą vietą, pirmame vienetų varžybų rate žais su 20-mečiu Izraelio tenisininku Orelu Ovilu (948-a pasaulio raketė).

Turnyro prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Tenisas

L. Grigelis ir L. Mugevičius šventė pergales turnyruose Izraelyje ir Turkijoje

Izraelyje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ turnyro vienetų varžybų aštuntfinalyje trečiadienį lietuvis Laurynas Grigelis 6:4, 6:2 nugalėjo 20-metį žydą Danielį Tamirą (2088-a pasaulio raketė).

L. Grigelis ir L. Mugevičius permainingai dalyvauja teniso turnyruose Izraelyje ir Turkijoje (1)

Izraelyje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ turnyro vienetų varžybų pirmame rate (1/16 finalo) antradienį lietuvis Laurynas Grigelis 6:4, 6:1 nugalėjo 20-metį Izraelio atstovą Orelą Ovilą (948-a pasaulio raketė).

R. Berankio vieta pasaulio teniso reitinge nepasikeitė (1)

Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingų lentelėje lietuvis Ričardas Berankis išliko 120-ojoje vietoje. 26-erių metų Lietuvos tenisininkas turi 490 taškų.

Šveicariškame finale JAV – į istoriją patekusio R. Federerio triumfas (7)

Pirmajame sezono „ATP World Tour Masters 1000“ serijos turnyre Indian Velse triumfavo 35-erių metų šveicaras Rogeris Federeris, finale 6:4, 7:5 pranokęs ketveriais metais jaunesnį tautietį Staną Wawrinką.