Vienetų varžybų aštuntfinalyje 2011-ais šį turnyrą laimėjusiai ketvirtai raketei lenkei Agnieszkai Radvanskai 6:3, 0:0 įskaityta pergalė prieš mačą dėl traumos nebaigusią amerikietę Madison Keys.

Dėl vietos pusfinalyje lenkė kovos su dešimta pagal skirstymą vokiete Angelique Kerber, kuri aštuntfinalyje 6:2, 6:3 nugalėjo 2010 metais Pekine triumfavusią ir aštuntą reitingą šiemet turėjusią Carolinę Wozniacki iš Danijos.

Kituose dviejuose trečiadienį pasibaigusiuose aštuntfinalio mačuose italė Sara Errani 3:6, 6:3, 6:2 įveikė vokietę Andreą Petkovič, o šveicarė Timea Bacsinszky 6:4, 4:6, 7:5 privertė pasiduoti septintą raketę ispanę Carlą Suarez Navarro.

Trečiadienį sužaistas ir paskutinis šešioliktfinalio mačas, kuriame ispanė Garbine Muguruza 6:2, 6:1 nugalėjo amerikietę Iriną Falconi.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojai atiteks ir 1000 WTA reitingo taškų ir 973 505 dolerių čekis.