Ketvirtadienį sužaisti likusieji keturi vienetų varžybų aštuntfinalio mačai, po kurių jau aiškios visos ketvirtfinalio dalyvės. Pergalę aštuntfinalyje iškovojo bei ketvirtfinalyje žais favoritė iš Lenkijos Agnieszka Radwanska, 6:4, 6:3 nugalėjusi italę Francescą Schiavonę.

Kituose ketvirtadienio mačuose ketvirtoji raketė Alize Cornet 6:3, 4:6, 6:3 įveikė slovakę Kristiną Kucovą, šeštoji pagal skirstymą austrė Yvonne Meusburger 6:2, 6:3 įrodė savo pranašumą prieš kroatę Mirjaną Lučič-Baroni, o septintąjį reitingą turinti slovakė Magdalena Rybarikova 6:2, 6:0 sutriuškino Silvią Soler-Espinosą.

Anksčiau vietas ketvirtfinalyje iškovojo trečioji raketė ispanė Carla Suarez Navarro, penktoji pagal reitingą čekė Klara Koukalova, italė Camila Giorgi bei Izraelio tenisininkė Shahar Peer.

Turnyro nugalėtojai kartu su pagrindiniu prizu bus įteiktas 43 tūkst. JAV dolerių čekis bei atiteks 280 WTA reitingo taškų.

Favoritė pateko į WTA varžybų Kolumbijos ketvirtfinalį

Kolumbijos sostinėje Bogotoje tęsiasi WTA serijos tarptautinis „Claro Open Colsanitas“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 250 tūkst. JAV dolerių.

Pergales vienetų varžybose ketvirtadienį iškovojo ir į turnyro ketvirtfinalį pateko nugalėtojos titulą ginanti bei favorite laikoma serbė Jelena Jankovič, aštuntfinalyje 6:4, 6:3 nugalėjusi gruzinę Sofiją Šapatavą, ir 2012-aisiais šį turnyrą laimėjusi ispanė Lara Arruabarrena Vecino, 2:6, 6:3, 6:4 privertusi pasiduoti septintąją pagal skirstymą argentinietę Paulą Ormaecheą.

Paskutiniuosiuose dviejuose aštuntfinalio mačuose penktoji raketė prancūzė Caroline Garcia 2:6, 6:3, 6:4 įveikė Danką Kovinič iš Juodkalnijos, o šveicarė Romina Oprandi 6:4, 6:1 nugalėjo rumunę Iriną Begu.

Trečiadienį į ketvirtfinalį pateko šeštąjį reitingą turinti amerikietė Vania King, 2011-aisiais Bogotoje triumfavusi bei aštuntoji pagal skirstymą ispanė Lourdes Dominguez Lino, Mariana Duque iš Kolumbijos bei Chanelle Scheepers iš Pietų Afrikos Respublikos.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 43 tūkst. dolerių čekis bei 280 WTA klasifikacijos taškų.