Pradžioje A. Paražinskaitė pirmavo 5:4, tačiau pirmo seto pabaigoje sėkmingiau sužaidė A. Komardina. 64-ą vietą pasaulio reitinge užimanti Rusijos tenisininkė po pratęsimo laimėjo pirmą setą, o antrame išsiveržė į priekį 5:1.

15-metei A. Paražinskaitei pavyko sušvelninti atsilikimą iki minimumo 4:5, tačiau paskutinį geimą po savo padavimų, setą ir mačą laimėjo rusė.

A. Paražinskaitė poroje su kita Lietuvos tenisininke Justina Muikulskyte tęsia pasirodymą dvejetų turnyre.

Lietuvaitės pirmame varžybų rate 6:2, 3:6, 10:4 nugalėjo vokietes Leną Rueffer ir Kathariną Gerlach.

Dėl patekimo į ketvirtfinalį A. Paražinskaitė ir J. Mikulskytė kovos su šešta pagal skirstymą pora – Dominika Paterova iš Čekijos ir Natalija Vajdova iš Slovakijos.