1992 metais įtraukos badmintoną į olimpinių žaidynių programą kinės moterų dvejetų varžybose iškovojo sidabrą, o dar kitose penkeriose žaidynėse be penkių čempionių titulų laimėjo dar du sidabro ir tris bronzos apdovanojimus, o Rio de Žaneire dvikovoje dėl trečios vietos kinės Biao Chai ir Wei Hong 1:2 (18:21, 21:19, 10:21) nusileido bronzą iškovojusioms britėms Marcus Ellis ir Chris Langridge.

Aukso medalius iškovojo japonės Misaki Matsumoto ir Ayaka Takahashi, finale po 1 valandą ir 16 minučių trukusios trijų setų kovos 2:1 (18:21, 21:9, 21:19) įveikusios danes Christinną Pedersen ir Kamilą Rytter Juhl.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)