Ši Brazilijos rinktinės pergalė reiškia, kad 1 val. prasidėsiančiose B grupės rungtynėse tarp Ispanijos ir Argentinos Europos čempionai ispanai bus priversti kovoti tik dėl pergalės. Jeigu pralaimės Argentinai, ispanai užbaigs pasirodymą Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse jau po grupių etapo.

Ispanų pergalės atveju, žaidynės jau po ketvirtfinalio etapo pasibaigs Brazilijai. Nigerijos rinktinė galimybes patekti į ketvirtfinalį jau prarado po pastarojo pralaimėjimo.

Jokios įtakos Lietuvos rinktinei šis rezultatas neturi. Jeigu mače, kuris prasidės 4.30 val., lietuviai įveiks Kroatiją, B grupėje jie užims pirmąją vietą. Jeigu pralaimės, lietuviai liks treti.

Sėkmingiausiai Brazilijos komandai susiklostė antrasis ir ketvirtasis kėliniai. Jei po pirmojo šeimininkai atsiliko 1 tašku, per antrąjį jiems pavyko susikrauti dviženklę persvarą (42:31).

Po pertraukos nigeriečiams pavyko priartėti, o vienu metu ketvirtajame kėlinyje komandas skyrė tik keturi taškai (61:57), tačiau lemiamu momentu brazilai sugebėjo vėl perimti iniciatyvą, greitai susigrąžino dviženklę persvarą ir grupės turnyrą baigė labai įtikinama pergale.

Rezultatyviausias tarp nugalėtojų buvo Nene Hilario, kuris pelnė 19 taškų. 15 taškų prie pergalės pridėjo Vitoras Benite, 12 – Rafaelis Hettsheimeris, 13 – Alexas Garcia, 12 – Marcelinho Huertas, 7 – Leandro Barbosa.

Nigerijos rinktinei 16 taškų surinko Joshas Akognonas, 15 pridėjo Benas Uzohas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (59)