Moterų šuolių į tolį varžybas nelauktai laimėjo amerikietė Tianna Bartoletta (7,17 m), vos dviem cm aplenkusi Londone triumfavusią tėvynainę Brittney Reese, o bronzą iškovojo šalies rekordą pagerinusi serbė Ivana Stepanovič (7,08 m).

Rio sprinto karaliene tapo Jamaikos bėgikė Elaine Thompson. Šeštadienį laimėjusi 100 m nuotolį trečiadienį ji triumfavo 200 m bėgime. Finale sugaišusi 21,78 sekundės dukart olimpinė čempionė 0,1 sekundės aplenkė favorite laikytą olandę Dafnę Schippers bei 0,37 sekundės – bronza tenkintis turėjusią amerikietę Torį Bowię.

Tai pirmasis olimpinių žaidynių moterų sprinterių dublis nuo 1988-ųjų, kai Seule 100 ir 200 m nuotolius laimėjo amerikietė Florence Griffith-Joyner.

Moterų 100 m barjerinio bėgimo visą prizininkių pakylą užėmė amerikietės – auksas atiteko Briannai Rollins (12,48 sek.), sidabras – Nia Ali (12,59 sek.) ir bronza – Kristi Castlin (12,61 sek.).