Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Eimantas Bendžius pelnė 24 taškus, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir prasižengė 3 kartus. Per 27 minutes (26:57) jis pataikė 4 tritaškius iš 7 ir 6 dvitaškius metimus iš 8.

14 taškų prie pergalės prisidėjo Michalas Michalakas, 13 - Pawelas Leonczykas, 11 - Tautvydas Lydeka.

Per 27 su puse minutės (27:38) vidurio puolėjas iš Lietuvos pataikė 5 dvitaškius iš 9, realizavo 1 baudos metimą iš 3, po krepšiais atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir triskart prasižengė.

Nepilnas 23 minutes (22:49) aikštelėje praleidęs Šarūnas Vasiliauskas įmetė 3 taškus,sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė. Jis pataikė 1 tritaškį iš 4, tačiau prametė abu dvitaškius metimus.

Arvydas Eitutavičius į šeimininkų krepšį įmetė 3 taškus, sugriebė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo bei sykį prasižengė. Per 14 su puse minutės (14:19) jis pataikė vienintelį mestą dvitaškį, realizavo 1 baudos metimą iš 2, tačiau abu jo tolimi metimai buvo netaiklūs.

Sėkmingiausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidė Andrea Crosariolas (15 tšk.) ir Chase'as Simonas (12 taškų).

Lenkijos čempionate pirmauja Zelionos Guros „Stelmet“ (17/4) krepšininkai, o Ovidijaus Galdiko atstovaujamas Gdynės „Asseco“ (11/9) klubas - šeštas.