Kiti čempionato lyderiai Molėtų „Ežerūnas-Karys“ (12-4) rezultatu 93:83 nugalėjo Kauno „JAZZ-Diremtą“ (0-16), kurios neišgelbėjo ir debiutavęs Darius Šilinskis.

Įdomi dvikova vyko pamaryje, kur „Šilutė“ po pralaimėjimo Klaipėdoje reabilitavosi savų žiūrovų akivaizdoje. Pamario komanda rezultatu 95:90 nugalėjo „Vilnių“.

Dešimtą pergalę iškovojo Jonavos „Petrochemos“ (10-6) ekipa namuose - 69:63 (16:19, 14:15, 19:13, 20:18) palaužusi Kauno „Žalgirio-2“ (7-9) komandos pasipriešinimą.

Tai buvo vienuoliktasis jonaviečių laimėjimas per dvidešimt penkerias rungtynes prieš Laikinosios sostinės ekipą tarpusavio akistatų istorijoje. Ši pergalė leido Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniams pakilti iš šeštosios NKL turnyro lentelės pozicijos iki penktosios.
Ilgą laiką rungtynėse Jonavoje iniciatyvą savo rankose turėjo Tomo Masiulio treniruojamas „Žalgirio-2“, klubas kuris po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu – 34:30.

Po didžiosios pertraukos geriau dėl atšokusių kamuolių puolime kovoję „Petrochemos“ krepšininkai kartojo savo netikslius metimus ir trečiojo kėlinio pradžioje spurtavo rezultatu – 11:0 (41:34, 23 min). Tiesa, po šalto dušo atsigavę žalgiriečiai ketvirčio atomazgoje sumažino savo deficitą iki dviejų taškų – 47:49.

Lemiamo kėlinio metu į priekį šovė šeimininkai – 54:47 (32 min). Intrigą sugrąžino Martyno Varno ir Vido Ginevičiaus tritaškiai – 54:53. Likus žaisti pusantros minutės „Petrochemą“ prie pergalės priartino Tado Sebežiovo tritaškis – 63:57. Žalgiriečiai dar bandė taikyti pražangų taktiką, tačiau ji nepasiteisino – 69:63.

Jonavos „Petrochema“: Tadas Sebežiovas 15 taškų (7 atk. kam.), Henrikas Vorotnikovas (9 atk. kam.) ir Tomas Milinskas po 9, Karolis Šarukas 8, Dovydas Šemeklis ir Lukas Grabauskas po 7, Evaldas Aniulis 5, Aurimas Urbonas 3, Ričardas Verbickas, Dainius Gulbinas ir Vladislovas Razumnovas po 2.

Kauno „Žalgiris-2“: Martynas Varnas 15 taškų, Paulius Valinskas 14, Vidas Ginevičius 12.